Kontrakce ve 14. týdnu a hrozící potrat

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
159
24.6.22 19:34

Kontrakce 14tt hrozící potrat

Ahojky holky 😭
Tak zas lezim v nemocnici chci se s vámi podělit o zkušenost.
Byla jsem v pondělí ma screeningu kde maličký všechno v pořádku. Měla jsem bolesti v lonecniku tlaky do podbrisku doktorka říkala ze je to běžné ze deloha je otočená.
Cely 4 dny doma se mi to horšílo 2× jsme volala své lekarce berte magnezko a ležet l.dnes jsme je-li na pohotovost jelikož jsem volala moji leksrce a řekla ze dnes ma milion objednaných
Lékař mě prohlédl miminko v pořádku zatím se neotviram ale mám prý kontrakce svalové tlakové bolesti podbrisku a spodku Řekl mi ze si mě tu nechají udělají krev a moc vyloučí zánět a pak je to v rukou bozích
Deloha se mi už otočila a je normálně zatím sem uzavřena.
Mám bolesti i v konecniku a tlak celého spodku mate stim někdo zkušenosti? Dopadlo to někomu dobre?
Já už se psychicky složila 😭 😭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2276
24.6.22 19:42

Já bohužel takhle přišla o miminko v 17tt předminulý týden.. :,( U mě to začalo krví, měla jsem placentu v cestě a jak se rozjely „kontrakce“ už se to nedalo zastavit žádnými kapačkami.. Nakonec těmi kontrakcemi jsem se otevřela a bylo po všem.. Verdikt byl „hrozící předčasný porod“.. Ležela jsem tam s kapačkami jednu za druhou celý den a měla mírné bolesti až kontrakce.. K večeru se kontrakce tak stupnovaly že jsem brečela zoufalstvím a nemohla jsem usnout.. A večer po injekci na zklidnění dělohy (asi) už se to jen stupnovalo.. Pokud se to nestupnuje, dá se to podle mě zažehnat.. Ale lékaři mají bohužel pravdu.. Je to buď a nebo.. Člověk si myslí, že po 1screeningu se může „pochlubit“ a někdy ani tehdy to není dost daleko.. Držím palce.. Hlavně bych ležela a zkusila bych myslet bokem.. Třeba pustit film.. nechat tomu průchod.. Ono se to rozhodne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8589
24.6.22 21:08

Je mi to líto, ale trochu se divím, proč ti nedali kapačky na rozehnání kontrakcí? Nebo aspoň magnésko, to ti rozhodně neuškodí… V každém případě držím palce, aby se děložní činnost zklidnila a mohlas s veselou domů. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3264
24.6.22 21:15

Hlavně bud v klidu. Děloha se otočila, tak snad to dobře dopadne. Myslím, že je to hodně otázka psychiky. Držím pěsti! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
24.6.22 21:16

@Andělka55
Proboha to mě strašně mrzi už takhle daleko, v tomhle je příroda nespravedliva. Děkuji Vám za vaši zprávu a sílu posílám ji i vám ať je další miminko už v pořádku ☘️☘️☘️
Mám šílený strach já celou dobu žila v domence ze je vše v pořádku. “Roztahovani dělohy “
No a mám jakoby tlak dole hodně pod podbriskem takže v děloze každou chvíli …
A zadá jako na Menstruaci bolesti rikali ze zatím se neoteviram jen čekat
Dali mi něco na uklidnění a věřím ze brzy usnu mockrát Dekuju a držte se ❤️☘️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3264
24.6.22 21:18

Vlastně taky vzpomínám na tvrdnutí břicha hodne brzo, v 5.mesici, ale tenkrát mě nenapadlo to resit. Důvod byl jasný - stres a starosti. Vše dopadlo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
24.6.22 21:19

@Petule030
Mockrst děkuji, no lékař chtěl nasadit magnezko a když sem řekla ze beru pořad 4 prášky denně magneb6 tak říkal ze mi to akorát navýši na 6 tablet
Jsem hrozné vyčerpána.. nečekala jsem tohle naopak jsem se bála ze mě budiu mít za hysterku
Tvrdne mi i břicho hodně dole myslete na mě a děkuji za zprávu ❤️☘️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
24.6.22 21:21

@Takco
Také tvrdne můj stres je z boledti “proč mě to tsk bolí “.. proč mám tlak v konecniku je mále v pořádku..
no a do toho..jen 4 měsíce lezim jelikož mi řekli porsd klidový režim už mi z toho hrsbe ale co bych pro miminko neudělala 😭 ☘️
Já si říkala zda to nemůže byt tím ze se mi deloha už otočila ale nejsem si jistá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
24.6.22 21:31

@Jitka123wal Přesně ve 14. týdnu jsem řešila to samé. Křeče, tlak-občas dokonce bolest do konečníku a bolest celé pánve ze spodu. Chvílema jsem se jen ploužila prohnutá kolem nábytku a hekala.
Doktorka nic špatného nenašla, řekla, že roztahování dělohy může dělat i křeče, dala mi magnézko a doporučila Paralen, kdyby to bolelo hodně.
Magnézka jsem brala 8 prášků za den a dost se to zlepšilo. Důležité je, že čípek drží, nevěš hlavu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
24.6.22 22:11

@Kryptozoo
Dekuju mockrát, tak tohle přesně prizivam ale ten konecnik byl silný cely dny.. teď mám větší tlak když natáhnu nohy.. a lezim na zádech …
Jsem ve strasnym stresu.. 😭 ☘️ Pořad věřím ze to bude dobrý a Drobek to zvládne. Dali mi čípek a točí se semnou cely svět..
Ty tlaky jsou hodně dole v děloze v čípku pocit.. ze mi za to někdo tahá a tvrdnuti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
25.6.22 09:48

Ahojky holky,

V noci jsme po čípku na bolest spala 2× jsme se vzbudila akorát.
Trosku bolesti..
Dnes od rána pořad to samé tlaky bolesti jak silná menstruace.
Lékař na mě kouknů udělal vnitřní ultrazvuk říkal ze miminko je Na tom dobre, i čípek je hodně dlouhý.
Musíme prý tomu dat čas ze si mysli ze mám hodně drazdivou dělohu a do toho zadá mám špatný ze to ue jedno s druhým.. zůstanu tady jelikož není vyhráno prý se to muže kdykoliv rozjet takže na jednu stranu jsme moc rada na druhou pořad nejistota ☘️😭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1264
25.6.22 09:54

Ve 12. týdnu jsem měla to samé(plus slabé krvaceni) a měla jsem dodržovat klidový režim, moc to nepomáhalo, tak jsem šla do nemocnice. Po nějaké době to bylo lepší. A ve 20. týdnu kontrakce, dostala jsem nějaké prášky. A syn se narodil v termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
25.6.22 10:09

@Fiveone
Dekuju moc no já mam pocit ze mi dělohou něco tlačí, jak kdyby miminko mělo 100kg.. plus mám tlak v pánvi dole děložní hrdlo a kostrci …
Blby je ze já už beru léky na udržování od 7tt co jsem krvacela s hematomem.
Díky bohu teď nekrvacim ale bolesti jsiu takový ze jsme dovolila prášek na bolest celou dobu jsme to odmítala
Ale už to nedám poslední týden je masakr..
modlím se tolik ať je miminko v pořádku a donosim ho ☘️ Jsem rada ze jste v pořádku a zvládli jste to l.
A taky jste se teda neotevirala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1264
25.6.22 10:28
@Jitka123wal píše:
@Fiveone
Dekuju moc no já mam pocit ze mi dělohou něco tlačí, jak kdyby miminko mělo 100kg.. plus mám tlak v pánvi dole děložní hrdlo a kostrci …
Blby je ze já už beru léky na udržování od 7tt co jsem krvacela s hematomem.
Díky bohu teď nekrvacim ale bolesti jsiu takový ze jsme dovolila prášek na bolest celou dobu jsme to odmítala
Ale už to nedám poslední týden je masakr..
modlím se tolik ať je miminko v pořádku a donosim ho ☘️ Jsem rada ze jste v pořádku a zvládli jste to l.
A taky jste se teda neotevirala?

Neotvírala, jen jsem měla kontrakce. A u posledního jsem pro změnu byla otevřená na 2 cm už ve 36,ale porod se rozběhl den po termínu a do té doby jsem se ještě trochu otevřela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
25.6.22 11:05

@Fiveone Dekuju za zprávu, koukám ze jste si taky užila své. Já čekám své první vymodlene miminko a už od začátku nějaké komplikace. Pořad věřím a doufám ze to dobre dopadne. Teď mi dali injekci na bolesti tak a magnezko 3× denně 6tbl. Snad to zabere ❤️😭 ☘️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat