Kontrakce na monitoru 32 týden

Anonymní
17.2.21 13:09

Kontrakce na monitoru 32tyden

Ahoj, nedavno jsem tady psala o hrozícím předčasném porodu, cekam dvojcatka jsem dnes 32+2tt lezime v nemocnici kvuli zkrácení čípku cipek na 1prst (zadne bolesti ani tvrdnuti bricha, prostě nic..) uz jsme tady 3 dny mam napichane kortikoidy a dali mi infuzi na zklidneni delohy dnes rano infuzi odpojili a pri vyšetření na monitoru byly videt slabe kontrakce (ja necitim nic, zadne bolesti, ani tvrdnuti) co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1921
17.2.21 13:18

Taky jsem to tak měla v 28tt. Po par dnech mě pustili domu, pak jsem byla hospitalizovana od 32tt do porodu 36tt. Dostala jsem 2 davky kortokoidu. Možná už jsem ti psala, uz jsem na jednu diskuzi reagovala. Čekala jsem jednovajecne dvojky. Když nepraskne voda, je každý den super. Cekas dvojvajecne? Pokud ano, tak myslím, že tě za par dni muzou poslat uz domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 14:07

Já jsem teda čekala jedno ale začala jsem rodit ve 30 tt. To se podařilo zastavit i když jsem měla kontrakce po pěti minutách a otevřená na 2 cm a čípek už žádný. V nemocnici jsem byla týden. Měla jsem hodně neklidnou dělohu a slabé kontrakce jsem měla skoro na každém monitoru i když jsem vůbec nic necítila :) nakonec jsme vydrželi do 39tt a ke konci jsem běhala otevřená na 4 cm.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat