Kontrakce, poslíčci jakoby od žaludku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jančamamča
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 29.09.14 09:07
Kontrakce, poslíčci jakoby "od žaludku"??

Ahoj mamky, mám pocit, že při tomto druhém těhotenství jsme mnohem větší amatér než při prvním :-) Ráda bych se s Vámi poradila. Jsem ve 30 tt - v sobotu od rána jsem měla pravidelné bolesti břicha - po 20 minutách, které trvaly prakticky celý den. Kolem oběda teda tak na 2 hodiny přestaly a pak byly zpět. Jenže to nebyly bolesti jako u prvního těhotenství před porodem, ale šly jakoby „zvrchu“ od žaludku a do celého břicho. A ta pravidelnost mě zarážela… :-( Myslíte, že to byly třeba poslíčci? Nebo k čemu tuto bolest přiřadit. Odpoledne se chystám ke své doktorce - ať mě pro jistotu prohlédne, ale i tak by mě zajímal Váš názor. Jen asi doplním, že každý ten interval bolesti trval cca 3 minuty a při té bolesti mi bylo zle - na zvracení. Tak to už je asi tak vše. Poradíte?

Přečtěte si článek: Jak poznat kontrakce v těhotenství a před porodem?

Reakce:
Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 29.09.14 09:13

@jančamamča
ja teda taky cekam druhe a tehu je uplne jine nez prvni a amaterksy si taky pripadam :D

k dotazu…asi to poslicci budou, co jineho…od zaludku byt spatne muze, ja se u toho jeste potim a musim dychat jde mi to do krize nebo stehen, ale ty jsi jeste malo 30tt je brzy, zajdi k dr a budes mit klid…

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 29.09.14 09:16

Děkuji za názor, jinak jsem ráda, že to prožíváš podobně jako já.-)

baaruunkaa
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 29.09.14 09:55

@jančamamča Tak já jsem u druhého těhu měla poslíčky od 30tt a to jsem se pomalu začala i otvírat a malá sestupovala dolů. Můžu říct, že poslíčci byli horší než porodní bolesti a několikrát jsem balila tašku, že pojedem. Jinak nakonec jsem přenášela a to mi doktor od 36tt vykládal, že se příště asi už neuvidíme. Pro jistotu si k doktorce zajdi ať máš jistotu, že to nic není-ono 30tt je ještě brzo :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >