Kontrastní kolotoč nad postýlku pro novorozence

18
18.8.21 08:44

Kontrastní kolotoč nad postýlku pro novorozence

Ahojte maminky,

máte prosím některá zkušenosti s tímto nebo jiným kontrastním kolotočem nad postýlku miminka? Přijde mi, že když už kolotoč, tak aspoň nějaký, který bude „k něčemu“ už od začátku, i když je trošku dražší.

Děkuji moc za postřehy, rady, tipy :)

edit adminem - smazán odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4404
18.8.21 09:05

Upřímně mohu říci, že dcera ocenila jen kolotoč nad přebalovacím pultem. V postýlce jsem ho dala pryč, v noci se na něj budila jak rozhazovala rukama, protože nesnesla ruce v zavinovačce, a bála se ho. Takže já bych byla s pořizováním opatrná. Tohle třeba nedáš ani na cestovní postýlku, kdybys to chtěla používat na více místech, protože je to jen na upevnění do šprušlí. Já bych si tento typ už nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3784
18.8.21 09:22

Dceru kolotoč vůbec nezajímal, na druhou už ani nekupuju. Hrazdička později byla lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
18.8.21 10:37

U nás zase kolotoč docela frčí a ani není kontrastní. Začal ji zajímat kolem měsíce asi.
Máme i nad postýlkou, i nad kolíbkou, kde je malá přes den a dost ji to baví, ale musí se točit.
Každé dítě je ale jiné, takže Ti tady nikdo moc neporadí 🤷‍♀️. Musíš zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
18.8.21 10:40
@Suelinda píše:
U nás zase kolotoč docela frčí a ani není kontrastní. Začal ji zajímat kolem měsíce asi.
Máme i nad postýlkou, i nad kolíbkou, kde je malá přes den a dost ji to baví, ale musí se točit.
Každé dítě je ale jiné, takže Ti tady nikdo moc neporadí 🤷‍♀️. Musíš zkusit.

jasny, ja se ptam spis prave na ten kontrastni, ne kolotoc obecne :andel: treba nekdo ma zkusenost, jestli to jeho ditko zaujalo vice nez normalni, barevny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32449
18.8.21 13:17
@Estetka_cz píše:
jasny, ja se ptam spis prave na ten kontrastni, ne kolotoc obecne :andel: treba nekdo ma zkusenost, jestli to jeho ditko zaujalo vice nez normalni, barevny…
Řekla bych, že to je jedno ;) Děti měly hračky, knížky kontrastní, i barevný a něco zaujalo, něco ne. To je zas jen módní vlna :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat