Kontrola na gynekologii kultivace

Anonymní
3.8.20 11:12

Kontrola na gynekologii kultivace

Mám takový problém, mám nového partnera, partnery nestridam, vždy mám jen vážné známosti. Nikdy jsem intimní problémy neměla. Měla jsem vytok po sexu používala jsem clotrimazol zlepšení až skoro v normě. A časem bylo vše úplně ok. Po měsíci jsem byla objednaná na gynekologii a tam mi řekl doktor, že je vše v pořádku a kultivace byla v pořádku. Tak jsem byla v klidu, ale teď se mi opět objevil vytok zpět jen někdy, tedy tak jsem šla na gyndu a tam mi řekl gynekolog, že tam vidí malinko vytok, že to bude asi nějaká bakterie a dal mi čípky polygynax a po jich se ty výtoky jen zhoršili :( vůbec nevím co to může být. A když byla kultivace v pořádku? Jak můžu mít tu bakterii v sobě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.8.20 11:18

Je možné, že partner je přenašeč (nemusí mít žádné příznaky ani potíže). A bylo by dobře přeléčit i jeho. Nechci té strašit, ale já to také tak měla a nakonec se přišlo na to, že teď už ex přítel mě podváděl…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 11:20

Zakladatelka

Omlouvám se kultivaci mi nedělal pri kontrole, jen cytologii popletl jsem to. A s vyteru cytologie bylo vše v pořádku. Co to tedy může být?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama