Kontrola na nemocenské při rizikovém těhotenství

Anonymní
4.12.19 09:12

Kontrola na nemocenské při rizikovém těhotenství

Ahojky, mám takový dotaz. :)
Jsem od konce srpna na nemocenské kvůli rizikovému těhotenství. Na mateřskou budu nastupovat někdy začátkem února… zatím mi nepřišla ani jedna kontrola. Zajímalo by mě, jak to máte vy, co jste na nemocenské, chodí vám kontroly?
Moc děkuji. :)

Prosím o anonym z osobních důvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21646
4.12.19 09:15

Jo, mně přišla, asi po měsíci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
4.12.19 09:16

Jsem na rizikovem od půlky srpna a kontrola mi nepřišla. To není podmínka, že musí přijít ale někdy může. Já už bohužel marodila víc než dost a nikdy mi kontrola neprisla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 09:19
@mission84 píše:
Jsem na rizikovem od půlky srpna a kontrola mi nepřišla. To není podmínka, že musí přijít ale někdy může. Já už bohužel marodila víc než dost a nikdy mi kontrola neprisla.

Já nikdy nemarodila déle jak 2 týdny… takže vůbec nemám přehled.

@andelka83 píše:
Jo, mně přišla, asi po měsíci.

Můžu se zeptat kdy prosím? Jako který měsíc to asi bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.19 09:21

Jsem od začátku září na neschopence, nikdo nepřišel, ještě my chybí 14 dní, než nastoupím na MD. Ale rozhodně dodržuju vycházky a počítám, že může kontrola přijít kdykoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2298
4.12.19 09:21

Marodila jsem poprvé na víc než 2 týdny až na rizikovém, kontrola mi nikdy nepřišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 09:24
@martina289 píše:
Jsem od začátku září na neschopence, nikdo nepřišel, ještě my chybí 14 dní, než nastoupím na MD. Ale rozhodně dodržuju vycházky a počítám, že může kontrola přijít kdykoli.

Vycházky dodržuji taky… no vyjímečně se seknu s pejskem o 5 minut déle než bych měla být, ale jinak je neporušuji.

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.19 09:26

Já jsem marodila sice jen 3 měsíce, ale kontrola taky nepřišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1627
4.12.19 09:34

Byla jsem na nemocenské září-duben a kontrola nepřišla nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
680
4.12.19 09:51
@martina289 píše:

Jo může, mi přišla poslední den před nástupem MD :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 10:00

Ja byla na neschopence cervenec-prosinec a kontrola mi neprisla ani jednou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39698
4.12.19 10:01
@Anonymní píše:
Ahojky, mám takový dotaz. :)
Jsem od konce srpna na nemocenské kvůli rizikovému těhotenství. Na mateřskou budu nastupovat někdy začátkem února… zatím mi nepřišla ani jedna kontrola. Zajímalo by mě, jak to máte vy, co jste na nemocenské, chodí vám kontroly?
Moc děkuji. :)Prosím o anonym z osobních důvodu.

Ano mě chodí. Když jsem bydlela ve městě přišla mi snad každý měsíc. Teď jsem na vesnici a měla jsem kontrolu zatím jednou. Rozhodně bych nespoléhala na to, že nepřijde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 10:06

Byla jsem na rizikovem posledni mesic pred md a neprisla ani jednou. Bylo to pres vanoce a na nejake vychazky jsem z vysoka kaslala. Za domaci vezeni mi ta almuzna, co mi posílali, vazne nestala. Ale bydlela jsem taky na vesnici na konci sveta.

• Nahlásit
  • Citovat
319
4.12.19 10:12

Kontrola může přijít kdykoliv. Já jsem na neschopence od začátku srpna 2018, teď mi bude končit podpůrčí doba a budu žádat o prodloužení, protože jsem po nevydařeném těhu opět na rizikovém, jen s přestávkou 14 týdnů na mateřské. Kontrolu jsem neměla ani jednu. Pravda, bydlím na samotě a srnky nebo divočáci mě nepoběží udat na sociálku :D, a kdyby k nám přeci jen nějaká kontrola zavítala a dojela by si autem až k domu, tak jim tu můžu leda tak uvařit kafe a počkat na partnera, aby je večer teréňákem nebo traktorem hodil na bus. Auto by si museli vyzvednout na jaře, až roztaje sníh a nebude bláto :mrgreen:. Ale známá, co byla taky na rizikovce měla kontrolu během prvního měsíce 3×, dokonce u ní byli ob den :zed:. A během těhu, byla od začátku na neschopence, měla 8×. No jo, není nad „přející“ sousedy :nevim: :pocitac:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4679
4.12.19 10:14

Ja byla celkem dlouho a neprisla ani jednou. Ale znam i opacne pripady, ze prisla i vicekrat. Ja vse i tak radsi dodrzovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama