Kontrola nebo zbytečně plaším?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 26.01.17 12:46
Kontrola nebo zbytecne plasim?

Zdravim, nejsem si uplne jista, proto chci znat vice nazoru :think: abych pak nebyla za trubku ktera zbytecne plasi.
Dnes jsme meli s dcerou nastoupit do nemocnice, takze jsem tahla docela tezkou tasku. Z nemocnice nas poslali domu a operace se zrusila. Takze jsem tasku a malou tahla zpatky domu. Jsem podle vseho v 6.tt ( na prvni kontrolu jdu za 14dni) a zacal me docela dost bolet podbrisek, tak se bojim abych o mimi neprisla :(. Uz jsem 2× potratila a ted se nam to podarilo do tretice :andel:
Moje otazka zni, zda jet pro jistotu na kontrolu jestli je s mimiskem vsechno v poradku :think:
Za jakykoliv nazor dekuji :hug:

Reakce:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 26.01.17 12:50

Nejezdila bych nikam, nevidím důvod. Pobolívání v podbřišku je normální. Nekrvácíš, tak neplaš. Nehledě na to, že jsi na úplném začátku a v 6tt. tam stejně nikdo pořádně ještě nic neuvidí i kdybys nějaké problémy měla.

arinecka
Závislačka 4793 příspěvků 26.01.17 12:53

@Týnule19 Nevím no, pokud máš pocit že je něco špatně tak si radši zajdi na kontrolu a hned budeš vědět :nevim: Mě na začátku těhu taky docela dost bolelo břicho, pocit jako bych to měla dostat a vše bylo v pořádku. Pokud jsi ale už dvakrát potratila tak buď opatrnější, nic netahej a nehoň se. :kytka:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.01.17 12:54
@Týnule19 píše:
Zdravim, nejsem si uplne jista, proto chci znat vice nazoru :think: abych pak nebyla za trubku ktera zbytecne plasi.
Dnes jsme meli s dcerou nastoupit do nemocnice, takze jsem tahla docela tezkou tasku. Z nemocnice nas poslali domu a operace se zrusila. Takze jsem tasku a malou tahla zpatky domu. Jsem podle vseho v 6.tt ( na prvni kontrolu jdu za 14dni) a zacal me docela dost bolet podbrisek, tak se bojim abych o mimi neprisla :(. Uz jsem 2× potratila a ted se nam to podarilo do tretice :andel:
Moje otazka zni, zda jet pro jistotu na kontrolu jestli je s mimiskem vsechno v poradku :think:
Za jakykoliv nazor dekuji :hug:

hele 6tt těhotenství - stejně nikdo nic neuvidí a navíc, když by se to neudrželo, tak v této fázi těhotenství jen proto, že to nebylo kvalitně založené… co má být bude - nestresuj se, bud v klidu, uvař si dobrý čaj a uvidíš…

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 26.01.17 12:56

Dekuju moc za uklidneni :hug:

zrcadlo
Kelišová 6858 příspěvků 26.01.17 12:57

Nejezdila bych, protože tím stejně nic nezískáš. Buď je to opravdu špatné a budeš krvácet, nebo to je sice špatné, ale doktoři stejně budou čekat, jestli se třeba srdíčko objeví (protože v 5+ asi nikdo radikální řešení nabízet nebude), nebo je vše v pořádku, ale uchlácholí tě to a za 14 dní se třeba něco stane a budeš ještě víc rozsekaná, nebo je prostě všechno v pořádku a za 14 dní to zjistíš a budeš šťastná. Šetři se a snaž se opakovat tomu mimču „všechno je s tebou v pořádku, já to vím“ - síla pozitivní afirmace je mocná…

atominnka
Generální žvanilka 21667 příspěvků 26.01.17 12:57

Nejezdila bych, stejně s tím v 6tt nikdo nic neudělá. Navíc pobolívání břicha je v těhu normální

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 26.01.17 12:58

Taky bych videla kontrolu jako zbytečnou, pokud je to tak rana faze tehotenstvi, tak asi gynekolog nic neuvidi a je jen na tele jak se k zárodku postaví.

Markéta80
Hvězda diskuse 40015 příspěvků 26.01.17 12:59

@Týnule19 spíš otázka co tam zjistí? Tu tašku jsi tahat neměla, já si podobně způsobila hematom a silné krvácení. i kdyby se něco dělo ono nic dělat nemůžou :?. Raději bych si doma lehla a odpočívala ;)

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 26.01.17 13:25

Hele já krvácela, poslali mě domů že v tomto týdnu je to buď a nebo. Oni to takhle brzo moc neřeši, spíš vůbec.

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 26.01.17 13:43

Boli me podbrisek od zacatku tehotenstvi, ted jsem 21.tt a boli stale.

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 26.01.17 18:34

Vsem moc dekuju :hug: odpocinula jsem si a je to dobre :srdce: jste zlaty!

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34132 příspěvků 28.01.17 07:16
@Týnule19 píše:
Za jakykoliv nazor dekuji :hug:

i kdyby sis uhnala potrat (jakoze urcite ne), tak ti kontrola stejne nijak nepomuze, nemasji, cim by to zastavili.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >