Reklama

Kontrola nebo zbytečně plaším?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 26.01.17 12:46
Kontrola nebo zbytecne plasim?

Zdravim, nejsem si uplne jista, proto chci znat vice nazoru :think: abych pak nebyla za trubku ktera zbytecne plasi.
Dnes jsme meli s dcerou nastoupit do nemocnice, takze jsem tahla docela tezkou tasku. Z nemocnice nas poslali domu a operace se zrusila. Takze jsem tasku a malou tahla zpatky domu. Jsem podle vseho v 6.tt ( na prvni kontrolu jdu za 14dni) a zacal me docela dost bolet podbrisek, tak se bojim abych o mimi neprisla :(. Uz jsem 2× potratila a ted se nam to podarilo do tretice :andel:
Moje otazka zni, zda jet pro jistotu na kontrolu jestli je s mimiskem vsechno v poradku :think:
Za jakykoliv nazor dekuji :hug:

Reklama

Reakce:

Fima
Nadpozemská drbna 29220 příspěvků 13 inzerátů 26.01.17 12:50

Nejezdila bych nikam, nevidím důvod. Pobolívání v podbřišku je normální. Nekrvácíš, tak neplaš. Nehledě na to, že jsi na úplném začátku a v 6tt. tam stejně nikdo pořádně ještě nic neuvidí i kdybys nějaké problémy měla.

Uživatel je onlinearinecka
Závislačka 4603 příspěvků 26.01.17 12:53

@Týnule19 Nevím no, pokud máš pocit že je něco špatně tak si radši zajdi na kontrolu a hned budeš vědět :nevim: Mě na začátku těhu taky docela dost bolelo břicho, pocit jako bych to měla dostat a vše bylo v pořádku. Pokud jsi ale už dvakrát potratila tak buď opatrnější, nic netahej a nehoň se. :kytka:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 26.01.17 12:54
@Týnule19 píše:
Zdravim, nejsem si uplne jista, proto chci znat vice nazoru :think: abych pak nebyla za trubku ktera zbytecne plasi.
Dnes jsme meli s dcerou nastoupit do nemocnice, takze jsem tahla docela tezkou tasku. Z nemocnice nas poslali domu a operace se zrusila. Takze jsem tasku a malou tahla zpatky domu. Jsem podle vseho v 6.tt ( na prvni kontrolu jdu za 14dni) a zacal me docela dost bolet podbrisek, tak se bojim abych o mimi neprisla :(. Uz jsem 2× potratila a ted se nam to podarilo do tretice :andel:
Moje otazka zni, zda jet pro jistotu na kontrolu jestli je s mimiskem vsechno v poradku :think:
Za jakykoliv nazor dekuji :hug:

hele 6tt těhotenství - stejně nikdo nic neuvidí a navíc, když by se to neudrželo, tak v této fázi těhotenství jen proto, že to nebylo kvalitně založené… co má být bude - nestresuj se, bud v klidu, uvař si dobrý čaj a uvidíš…

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 26.01.17 12:56

Dekuju moc za uklidneni :hug:

zrcadlo
Kelišová 6624 příspěvků 26.01.17 12:57

Nejezdila bych, protože tím stejně nic nezískáš. Buď je to opravdu špatné a budeš krvácet, nebo to je sice špatné, ale doktoři stejně budou čekat, jestli se třeba srdíčko objeví (protože v 5+ asi nikdo radikální řešení nabízet nebude), nebo je vše v pořádku, ale uchlácholí tě to a za 14 dní se třeba něco stane a budeš ještě víc rozsekaná, nebo je prostě všechno v pořádku a za 14 dní to zjistíš a budeš šťastná. Šetři se a snaž se opakovat tomu mimču „všechno je s tebou v pořádku, já to vím“ - síla pozitivní afirmace je mocná…

atominnka
Generální žvanilka 21550 příspěvků 26.01.17 12:57

Nejezdila bych, stejně s tím v 6tt nikdo nic neudělá. Navíc pobolívání břicha je v těhu normální

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 367 inzerátů 26.01.17 12:58

Taky bych videla kontrolu jako zbytečnou, pokud je to tak rana faze tehotenstvi, tak asi gynekolog nic neuvidi a je jen na tele jak se k zárodku postaví.

Markéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 26.01.17 12:59

@Týnule19 spíš otázka co tam zjistí? Tu tašku jsi tahat neměla, já si podobně způsobila hematom a silné krvácení. i kdyby se něco dělo ono nic dělat nemůžou :?. Raději bych si doma lehla a odpočívala ;)

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 26.01.17 13:25

Hele já krvácela, poslali mě domů že v tomto týdnu je to buď a nebo. Oni to takhle brzo moc neřeši, spíš vůbec.

Uživatel je onlineJindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 26.01.17 13:43

Boli me podbrisek od zacatku tehotenstvi, ted jsem 21.tt a boli stale.

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 26.01.17 18:34

Vsem moc dekuju :hug: odpocinula jsem si a je to dobre :srdce: jste zlaty!

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34006 příspěvků 28.01.17 07:16
@Týnule19 píše:
Za jakykoliv nazor dekuji :hug:

i kdyby sis uhnala potrat (jakoze urcite ne), tak ti kontrola stejne nijak nepomuze, nemasji, cim by to zastavili.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama