Kontrola ovulace po užívání Clostibelgytu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kecalka 310 příspěvků 24.04.19 06:15
Kontrola ovulace po užívání clostibelgytu

Clostibelgyt jsem brala od 3. dne cyklu. 16DC byl ultrazvuk. Na léky jsem zareagovala prý výborně. Mně by ale zajímalo, jestli je pravděpodobný, že by ovulace stejně neproběhla, protože jsem si dělala ovulační testy a žádný neměl stejnou čárku jako kontrolní. Bt mám teď 36,9.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
movahu
Ukecaná baba ;) 1194 příspěvků 24.04.19 06:37

@Online nemam zkusenist s leky, takze pridam jen svoji zkusenist s druhou polovinou dotazu. Me se nikdy nepovedlo mit kontrolni carky stejne tmavou nebo dokonce jeste tmavsi jak kontrolni, delala jsem testy pred 2 lety jako silenec treba 3× denne skoro cely cyklus a proste nikdy nebyl podle navodu pozitovni. Ale ovulace urcite probehla, mam tu vedle sebe 15 mesicni dcerku :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 08:01

@Online
Beru clostilbegyt první měsíc a mám ho na tři. na žádném kontrolním UTZ jsem ani nebyla, doktor mi jen řekl že mám přijít za tři měsíce kdyby se to nepovedlo. Testy jsem také neměla úplně pozitivní, ale dle teploty a bolesti na vaječníku bych řekla že ovulace byla včera :nevim:

Kecalka 310 příspěvků 24.04.19 08:18

Aha, tak to můžu být ráda, že mi udělala aspoň ten ultrazvuk jak jsem na léky zareagovala. Já ho beru druhý měsíc, ale myslím si, že to opět nevyšlo :(

ugluk
Hvězda diskuse 46289 příspěvků 24.04.19 08:19

Stát se to samozřejmě může, byť to není moc časté. Můžou ti cca týden po ovulaci zkontrolovat progesteron. Jedna BT nic nepoví, u mě by tohle byla jasná poovulační teplota, u jiného nikoliv.

weru20
Povídálka 47 příspěvků 24.04.19 21:37
@Anonymní píše:
@Online
Beru clostilbegyt první měsíc a mám ho na tři. na žádném kontrolním UTZ jsem ani nebyla, doktor mi jen řekl že mám přijít za tři měsíce kdyby se to nepovedlo. Testy jsem také neměla úplně pozitivní, ale dle teploty a bolesti na vaječníku bych řekla že ovulace byla včera :nevim:

Tak bez kontroly jsem. toten lek brala mesic kdy jsem mela vicecetnou ovulaci a skoncila na pohotovosti a vse to skoncilo vymenou doktora…ale kazda jsme jina a ja uz vim, ze bez kontrolniho utz bych ten lek nebrala… :nevim:

Kecalka 310 příspěvků 25.04.19 04:49

@weru20 já radši taky ne, první měsíc mi způsobily cysty, doktor to nijak neřešil a pak jsem s tím skončila malém na sále :roll: taky jsem změnila lékaře.

weru20
Povídálka 47 příspěvků 25.04.19 08:57

@Online je to masakr…a hlavne se nesmi brat delej jak pul roku…nova doktorka mi rekla ze udelame kaprku oak ho zkusime ale po 6 ted uz 5 cyklech kdyz se nedari tak posila do CARU tak uvidim… :nevim:

Kecalka 310 příspěvků 25.04.19 15:29

@weru20 tak snad se vám to podaří a CAR nebude potřeba :relaxed:, já mám brát clostibelgyt tři cykly, teď ještě dva a když se nepodaří tak mě taky čeká CAR a chtěla bych to zkusit podpořit inseminací…

weru20
Povídálka 47 příspěvků 25.04.19 21:10

@Online takze jsme na tom. stejne skoro co? a laparku ti nedelali? nebo mate. nekde problem? teda pokud se muzu zeptat

Kecalka 310 příspěvků 25.04.19 21:22

Zatím se snažíme rok, laparku mi dělat nechtějí, prý že jsem mladá a vysvětlili mi to tak, že když to provedou, tak tím třeba zlepší průchodnost vejcovodů, ale zároveň sníží kvalitu vajíček… Takže se do ní nehrnu. Problém u nás žádný zjištěný není. Nebo takhle, spíš bude problém u mě než u partnera, ten má spermiogram ok, ale já nikdy neměla plně pozitivní ovulační test, tak si myslím, že to bude tím… a co vy? @weru20

weru20
Povídálka 47 příspěvků 26.04.19 17:47

@Online jelikoz sem si vic jak pul roku merila BT tak vim, ze ovulaci mam a to vim uplne presne..:) pac to je v celku bolest a zacalo se mi delat i spatne od zaludku…jako u nas asik psychika pac partner sperniogram ok…a uz se snazime rok a pul a tak nove doktorka navrhla tu laparku tak uvidime…:) treba a snad to pomuze..tak kdyz to tak vemu tak ja sem.taky mlada ale na druhou strana na prvni mimco uz stara 31…tak uvidime za 14 nastup do nemocnice a pak se uvidi…mozna se zadariko toten cyklus:) ale.ja uz spis premyslim proc to nejde nez ze chci…to je masakr…

Kecalka 310 příspěvků 26.04.19 18:18

Četla jsem, že hodně holek po laparce otěhotnělo hned první měsíc, tak snad to tak bude i u vás :blush: já taky přemýšlím proč to nejde, bt jsem měřila několik cyklů a podle ní bych měla mít ovulaci 16. den, ale ty ovu testy to nepotvrzují, tak nevím jak to teda mám a čemu věřit. :D Psychika určitě dělá hodně.. ale poručit si na to nemyslet je nemožný. @weru20

weru20
Povídálka 47 příspěvků 26.04.19 18:26

@Online moje rec…vis co ja jsme mela. aplikaci v mobilu ktera mi na den sedela i s bt…:D a ted asik druhy cyklus co nemerim, neberu nic a uvidime..taky sem si rikala ze dam telu chvilku oddych…:) no uvidime co bude jak bude…a nezkousela.si zreba twn malinik??on podporuje rust sliznice po ovulaci nebo kontryhel?

Kecalka 310 příspěvků 26.04.19 21:30

@weru20 jo oddych je občas potřeba, já si ho taky čas od času dávám, ale je mi psychicky líp, když beru třeba ten clostibelgyt a vím, že mám s tím třeba větší šanci. :smirk: Kontryhel vždycky piju ty tři měsíce, pak pauza. Maliník jsem pila taky, ale sliznici mám prý ukázkovou, tak jsem s ním přestala :D teď beru první měsíc mateří kašičku a kamarádka mi říkala, že jí pomohla otěhotnět třezalka. Tak se taky na ni chystám.. jinak mám pocit že na mě nic nefunguje, v neděli to mám dostat a zejména tenhle měsíc jsem z toho fakt smutná. Jak to snášíš ty a tvůj partner? Jestli se můžu zeptat, ten můj mi přijde, že to tolik neprožívá, ale on celkově emoce moc nedává znát.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama