Kontrola po porodu

12.2.21 07:29

Kontrola po porodu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat
Jsem 3 den po porodu a mají nás pustit domů slyšela jsem ale že mi budou dělat zrcadlové vyšetření

Bolí to když jsem šitá? Jak dlouho to bude trvat? Mám z toho docela hrůzu jsem celá bolava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LD1
248
12.2.21 07:32

Proc tady je ten dotaz znovu? 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9232
12.2.21 07:34

Už zase? Tak to odmítni. Mě při síti nevysetrovali vnitřně, ani když jsem sita nebyla. Jen těsně po porodu a pak můj gynekolog po sestinedeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21209
12.2.21 07:52

Proč se ptáš znova tady místo aby ses zeptala doktora/doktorka/sestry? 8o Jsi vůbec schopna se postarat samostatné o dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
12.2.21 07:54

Kolik by bylo mrtvych, kdyby se na mesic vypnul internet :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
12.2.21 08:01

@Jessinka123 je to nesmysl.. Kdes to vyhrabala? Nic takového se nedělá, dr nejsou sadisti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17354
12.2.21 08:04

@Jessinka123 už zase? A ne nedělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
12.2.21 08:05

Věnuj se diteti a nezakládají jednu a tu samou diskuzi dokola :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1531
12.2.21 08:06

Co si pamatuji, tak se cca třetí den kontrolovala děloha vnějším ultrazvukem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
12.2.21 08:28

Já jsem byla hodně šitá (ruptura3-4st.) a žádné vnitřní vyšetření ani ultrazvuk my nikdo nedělal. Jen před propuštěním zkontrolovaly síti a mohly jsme domů. :). Jak ti radi holky, zeptej se tam někoho :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 08:30

Mě nekontrolovali ano po jednom porodu. Sáhli na břicho, koukli na stehy, kontrola krvácení a sup domu.

Další kontrola až po sestinedeli a i tam byli při vyšetřování fakt opatrní, protože jsem byla hooooodne šitá

• Citovat
  • Nahlásit
376
12.2.21 08:37
@Jessinka123 píše:
Jsem 3 den po porodu a mají nás pustit domů slyšela jsem ale že mi budou dělat zrcadlové vyšetřeníBolí to když jsem šitá? Jak dlouho to bude trvat? Mám z toho docela hrůzu jsem celá bolava

Mně dělali jen vnější utz. Nemáš pusu, aby ses zeptala v nemocnici? Chudák děcko, to se nezeptáš ani za něj- co mu budou dělat a proč, nebo se vždycky budeš věštírny na netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19884
12.2.21 09:52
@Jessinka123 píše:
Jsem 3 den po porodu a mají nás pustit domů slyšela jsem ale že mi budou dělat zrcadlové vyšetřeníBolí to když jsem šitá? Jak dlouho to bude trvat? Mám z toho docela hrůzu jsem celá bolava

vždyť jsi se ptala už včera :zed: to je nějaká úchylka? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 22:29

Nečekala jsem že se tu najde i některých takhle hnusnych :ok_hand:byla to jen otázka, a jen aby jste věděli, ano sahali mi do vnitr :) je to hnus jak mezi námi žijí i takhle protivné lidé… jako nezlobte se na mě, ale pokud vím tak takhle stránka je na to aby se lidi ptali ;) a ne že se komentáři budou shazovat, a o své dítě se postarat umím to se bát nemusíte 😂 :ok_hand: řešit za něj věci taky umím :ok_hand: pokud chcete být nějak protivné tak radši ani nikam nepište komentáře protože na to fakt nikdo zvědavý není děkuji :) a ne nemusíte ani odpovídat nemám zájem o odpovědi od takových lidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
4.6.21 22:52

@Jessinka123 hlavně, že ty jsi sluníčko :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu