Kontrola při PN mne nezastihla doma

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
18.5.22 19:40

Kontrola při PN mne nezastihla doma

Dobrý den,
Dnes jsem ve schránce měla, ze před týdnem u mne byla kontrola, jelikož jsem na PN. Vycházky opravdu dodržuji, jsem doma 4. Měsíc a byla to jejich první návštěva a dopadlo to takhle :( mám i psa, ten slysi zvonek, klepani.. ale opravdu tu nikdo nezvonil.. Bydlíme v paneláku a minuly týden jsem raději kontrolovala zvonky, zda tam má jmenovku no a dnes odpoledne koukám, ze tam vlastně žádná není! Je to již po třetí, co mne někdo odstranil ze zvonku.. Mám se dostavit příští týden na OSSZ. Prosím co mi hrozí? Mám z toho strach :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2819
18.5.22 19:44

Před týdnem a vy jste to našla až teď? Tak můžete to zkusit vysvětlit, ale obávám se, že jsou vůči podobným výmluvám již imunní (čímž netvrdím, že lžete, ale takto se vymlouvá i ten, kdo má máslo na hlavě). Postihem většinou bývá odebrání části nebo celých nemocenských dávek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83156
18.5.22 19:48

@lucad77 Poprvé bych tipovala část + zvýšenou frekvenci kontrol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
18.5.22 20:03
@j.a.n.i1 píše:
@lucad77 Poprvé bych tipovala část + zvýšenou frekvenci kontrol.

Taky tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
18.5.22 20:09

Já včera nic ve schránce nemela.. až dnes rano.. a je tam psáno ze kontrola byla 11.5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
18.5.22 20:12

Já to chápu, ale neudělala jsem nic hrozného.. Pod vlivem nemoci a leku nemůžu ani na sluníčko, a jsem rada ze chodím a ze ziju..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
18.5.22 20:21

A byla jsi toho 11. doma nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
18.5.22 20:24

Ano byla jsem, pravé ze cely den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
18.5.22 20:32

Me se to stalo taky, večer před kontrolou nám někdo strhnul jména ze zvonku :roll: nic z toho nebylo, zašla sem na OSSZ, vysvětlila, jak to se zvonkem bylo, že musím na neschopence ležet a ne pořád běhat 3 patra a kontrolovat, jestli nějací smradi ze sousedství zas neloupaji zvonky a nic se nestalo, ani žádné krácení nemocenské ani jiný postih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
18.5.22 20:46
@Kriss Tina píše:
Me se to stalo taky, večer před kontrolou nám někdo strhnul jména ze zvonku :roll: nic z toho nebylo, zašla sem na OSSZ, vysvětlila, jak to se zvonkem bylo, že musím na neschopence ležet a ne pořád běhat 3 patra a kontrolovat, jestli nějací smradi ze sousedství zas neloupaji zvonky a nic se nestalo, ani žádné krácení nemocenské ani jiný postih.

No to jste měla štěstí. Protože na tohle se může vymluvit každý, i ten co si lítá, kde chce. Dovedu si představit i lidi, co si to z toho zvonku strhnou sami, aby měli klid. Doufám, že to takhle neprochází běžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
18.5.22 20:49
@lucad77 píše:
No to jste měla štěstí. Protože na tohle se může vymluvit každý, i ten co si lítá, kde chce. Dovedu si představit i lidi, co si to z toho zvonku strhnou sami, aby měli klid. Doufám, že to takhle neprochází běžně.

No.. tak ve 21. Století by mohli třeba zavolat na telefon, který člověk má neustale u sebe.. když se vypne proud, co má jako člověk dělat? Nejsem vrah, abych se zodpovídali jako u soudu. Neudělala jsem nic zlého :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
18.5.22 21:43
@Martii Nka píše:
No.. tak ve 21. Století by mohli třeba zavolat na telefon, který člověk má neustale u sebe.. když se vypne proud, co má jako člověk dělat? Nejsem vrah, abych se zodpovídali jako u soudu. Neudělala jsem nic zlého :)

Presne tak. Kolikrat mi vola mama, kde jako jsme, ze uz 5 minut zvoni. Pritom doma stekavej pes a nikdo nic neslysime. Nikdy jsem neschopenku nemela, ale predpokladam, ze kdyz se v tyhle dobe telefonni cislo vyplnuje na kde jakou de. bilitu, ze pri nezastizeni by mohli zavolat (jasne, proc by to delali…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
18.5.22 22:05
@Martii Nka píše:
No.. tak ve 21. Století by mohli třeba zavolat na telefon, který člověk má neustale u sebe.. když se vypne proud, co má jako člověk dělat? Nejsem vrah, abych se zodpovídali jako u soudu. Neudělala jsem nic zlého :)

Mohli, až bude povinností nemocného ho na neschopenku uvádět. Zkuste jim to na OSSZ navrhnout. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4603
18.5.22 22:35
@Martii Nka píše:

Ale na neschopenky se mobil neuvádí 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 04:50

Stalo se nám něco jiného.
Manžel spal, já byla v obchodě a za chvíli dojeli tcháni, jakože co sním je, že muž nebere telefon (v tu chvíli by neslyšel ani ten zvonek z venku) a šel za nimi jít dolů.
V ten okamžik zvonila kontrola, takže slyšela, jak si tcháni stěžovali na to, že se mu nemohli dovolat, proto přijeli.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat