Kontrola socialky na udani -divne

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.5.22 11:39

Kontrola socialky na udani -divne

Dobry den chci se zeptat pred mesicem jsem mel ranni v praci a zapomel sem zamknout dvere. Takze skoro 3 lety syn utekl na chodbu a zabouchnul si dvere.
Pritelkyne rikala ze ji vzbudila sousedka ze na ni zvonila a privedla ho sousedka
Meli jsme strach ze prijde socialka.

Cca po mesici vcera 19.5.2022 se pry u nas objevila pani ze socialky (ja mel opet ranni). Ptala se na me atd.
Za jak dlouho po udani muze prijit kontrola? Napadlo me jestli nas neudala prave ta sousedka.
Bohuzel pritelkyni nenapadlo vyzadat si naky papir ze je pani ze socialky.

Dalsi ma otazka zni kdyz u nas byla na kontrole tak by mela udelat nejaky uredni zaznam a nam dat aspon kopii ne?
Nebo jak to chodi? protoze by jsme meli mit pravo vedet co napsala ne? Kdyz tam zavolam potvrdi mi aspon nekdo ze to byla kontrola ze socialky? Dekuji za kazdou radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
651
20.5.22 12:26
@Anonymní píše:
Dobry den chci se zeptat pred mesicem jsem mel ranni v praci a zapomel sem zamknout dvere. Takze skoro 3 lety syn utekl na chodbu a zabouchnul si dvere.
Pritelkyne rikala ze ji vzbudila sousedka ze na ni zvonila a privedla ho sousedka

Cca po mesici vcera 19.5.2022 se pry u nas objevila pani ze socialky (ja mel opet ranni). Ptala se na me atd.
Za jak dlouho po udani muze prijit kontrola? Napadlo me jestli nas neudala prave ta sousedka.

Dalsi ma otazka zni kdyz u nas byla na kontrole tak by mela udelat nejaky uredni zaznam a nam dat aspon kopii ne?
Nebo jak to chodi? protoze by jsme meli mit pravo vedet co napsala ne? Kdyz tam zavolam potvrdi mi aspon nekdo ze to byla kontrola ze socialky? Dekuji za kazdou radu

A vy si normálně pouštíte do bytu cizí lidi aniž by se nejakym zpusobem prokazali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4333
20.5.22 12:50

Nějak nechápu, na základě čeho ji teda přítelkyně pustila domu? To si tam běžně pouštíme cizí lidi? To ji ta paní jen kladla otázky a pak odešla? Neřekla nic o tom, jestli a jak co bude pokračovat, jestli, jak a kdy dostanete nějaký papír… a přítelkyně i nenapadlo se zeptat? Jen ji pustila domu, na všechno odpověděla a pak ji zase poslala ven? No…nějak nevím, co na to říct. Snad to socialka fakt byla. Nám nedávno po městě chodili dva chlapci, co tvrdili, že jsou od nějaké spoelcnosit přes elektriku či co… byli to tipovaci, skoro všichni, co je pustili domu, byli pak vykradeni. Než se na to přišlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22949
20.5.22 12:54
@Anonymní píše:

Nebo jak to chodi? protoze by jsme meli mit pravo vedet co napsala ne? Kdyz tam zavolam potvrdi mi aspon nekdo ze to byla kontrola ze socialky? Dekuji za kazdou radu

a vy těch problémů máte nějak víc? by mě nenapadlo bát se sociálky, když si dítko zabouchne dveře a musí pomoct sousedka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
20.5.22 12:58
@Anonymní píše:

Zavolej na sociálku a normálně se zeptej. Pracují tam normální lide. Teda doufám že dítě nenecháváte nikdy bez dozoru doma. Sousedka to mohla klidně říct dceri, dcera v obchodě a prodavačka v obchodě na vás mohla poslat kontrolu. A radeji fakt zavolej aby to fakt nebyl nějaký tipar na vykrádání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
20.5.22 13:11

Úřední záznam vám automaticky nedají. Pokud paní prováděla šetření/kontrolu, tak musela udělat písemný záznam a ten založit do složky syna, pokud to bylo na udání, měl by být ve složce i záznam o udání(dopis, email…), pouze bez údajů o udavateli. Jako zákonní zástupci dítěte máte právo do spisu nahlížet. Tak zajděte na socialku a informujte se, zda byli na šetření a požádejte o nahlédnutí do spisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19533
20.5.22 13:22

@Keyllah vzhledem k tomu, že se ptá jak rychle socialka na udání přijde, mám pocit, že to nebude jen toto jediné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.5.22 13:51
@lachtanice86 píše:
@Keyllah vzhledem k tomu, že se ptá jak rychle socialka na udání přijde, mám pocit, že to nebude jen toto jediné

Ano bylo to po prve co prisla a zajimam se jelikoz se nevyznam
Tchyneamka pritelkyne zas treba rikala radsi do toho nerejpat pac pritelkyne to rekla jeji mame popsala pani a jeji mama ji zna a rekla ze opravdu je ze socialky.

Pro ostatni jak rikaji ze ji to nenapadlo byla zaskocena. Me by to treba napadlo pac to vidim v televizi ale jak rikam byl jsem v praci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.5.22 13:52
@Finkaa píše: Úřední záznam vám automaticky nedají. Pokud paní prováděla šetření/kontrolu, tak musela udělat písemný záznam a ten založit do složky syna, pokud to bylo na udání, měl by být ve složce i záznam o udání(dopis, email…), pouze bez údajů o udavateli. Jako zákonní zástupci dítěte máte právo do spisu nahlížet. Tak zajděte na socialku a informujte se, zda byli na šetření a požádejte o nahlédnutí do spisu.

A to mi museji ukazat ue zakona kdyz o to tedy pozadam jako zakony zastupce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4595
20.5.22 16:38

Přítelkyně byla v tu dobu kde?

Jinak tohle asi nebude jediná potíž, že? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4595
20.5.22 16:42
@Vasekk píše:
Ano bylo to po prve co prisla a zajimam se jelikoz se nevyznam
Tchyneamka pritelkyne zas treba rikala radsi do toho nerejpat pac pritelkyne to rekla jeji mame popsala pani a jeji mama ji zna a rekla ze opravdu je ze socialky.Pro ostatni jak rikaji ze ji to nenapadlo byla zaskocena. Me by to treba napadlo pac to vidim v televizi ale jak rikam byl jsem v praci
@Anonymní píše:

Doporučuji přítelkyni poučit o pouštění cizích lidí domů, když je sama. Natož sama s dítětem. Pokud někdo přijde, nechť se prokáže řádným průkazem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
20.5.22 21:16

Na anonymni udani maji na vyrizeni 30 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat