Kontrola tašek ve vozíku v supermarketu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liz
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 30.11.17 16:06
Kontrola tašek ve vozíku v supermarketu.

Nevíte co si ze zákona můžou dovolit poklaní kontrolovat? Dnes mi v supermarketu paní prodavačka nakázala z košíku vyndat naskládané otevřené nákupní tašky, což má asi nárok? Pak je chtěla vidět uvnitř a nakonec mi řekla ať zvednou mou tašku (větší kabelka), dovnitř jsem jí nahlídnout nedovolila, neprotestovala, ale začla být hodně nepříjemná. Nevíte co pokladní můžou a co už ne? Je to supermarket, kam moc nechodím, tak nevim, jestli to mají tak běžně. Tam, kam chodím se mi to ještě nestalo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
tereza12345
Extra třída :D 10303 příspěvků 30.11.17 16:11

Rekla bych, ze muze.. do tve tasky ne, tam se taky nedivala..
neverila bys, co lidi vymysli pri kradezich za figly.. presne jako zbozi mezi igelitkama, baleny salamy pod kastlem s pivama, rum v kastlu misto piva, cokolada mezi strankama letaku, kterej lezi v kosiku a tak podobne..
asi toho pred vanocema zase pribylo tak to hlidaji zas vic..

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 16:12

Nesmi ti koukat do tasek a tvych veci viz obdobne tema https://www.emimino.cz/…ketu-148025/
pochopitelne pozadat o nadzvednuti tasek muze

Příspěvek upraven 30.11.17 v 16:13

enyf
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 30.11.17 16:12

Vyndat tašky z vozíku je samozřejmost. Koukat dovnitř svých tašek bych je nenechala. Na to nemají žádný nárok. Pokud si myslí, že chci něco ukrást, ať si zavolají policii. Do mé tašky se koukat nebudou. Vždyť v té tašce můžeš mít i nějaké zboží, co tam oni prodávají (to je také jen a jen tvoje věc), a co pak, budeš se s nima hádat o tom, že jsi to koupila jinde?

Aspera
Generální žvanilka 21096 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 16:21

A nemají tam napsáno, že nemáš nosit nákupní taky do obchodu a u vchodu možnost tašky odložit? Pokud možnost odložení je, tak mají možnost do nákupních tašek nakouknout. Prohlídku kabelky sami udělat nesmí, to musí volat PČR. Ale vyndat ji z vozíku, to opět musíš.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22230 příspěvků 30.11.17 16:24

U nás v Lidlu to prej dělaj běžně, co jsem slyšela, ale tam já nechodim, takže nevim.

Ivan PPZ
Kelišová 5697 příspěvků 30.11.17 16:24

Může dělat to, co každý jiný občan. To samé „ochranka“. Tedy skoro nic. Může požádat a je na mé vůli, jestli vyhovím. Není úplně dobré dávat svoje plné nákupní tašky do vozíku a pak nespolupracovat. Ale celkem v pohodě mohou člověka nepříjemně zdržet a než přijde policie, tak čas letí. Lepší je tomu předejít.

Liz
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 30.11.17 16:26
@Aspera píše:
A nemají tam napsáno, že nemáš nosit nákupní taky do obchodu a u vchodu možnost tašky odložit? Pokud možnost odložení je, tak mají možnost do nákupních tašek nakouknout. Prohlídku kabelky sami udělat nesmí, to musí volat PČR. Ale vyndat ji z vozíku, to opět musíš.

tašky u vchodu?? To jsem ještě neslyšela. V obchodě je najednou tak tisíc lidí, asi by neměli kapacity na tolik tašek.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 30.11.17 16:30

@Liz V Globusu jsou skříňky a v Kauflandu na informací taktéž skříňky. V prvém případě si vezmeš klíček, v druhém dostaneš číslo. Občas to využiju. Jinde nevím.

Aspera
Generální žvanilka 21096 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 16:30

U nás mají jak v Albertu, tak v kauflandu i v Penny. Samo, že většina lidí tam tašky nedává, protože je má v autě. Prázdnou tašku si do obchodu klidně vezmu a u pokladny ukážu, že je prázdná i bez žádosti, plnou (nakoupeno vedle) odložím do skříňky nebo na informace.

Liz
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 30.11.17 16:32
@Ivan PPZ píše:
Může dělat to, co každý jiný občan. To samé „ochranka“. Tedy skoro nic. Může požádat a je na mé vůli, jestli vyhovím. Není úplně dobré dávat svoje plné nákupní tašky do vozíku a pak nespolupracovat. Ale celkem v pohodě mohou člověka nepříjemně zdržet a než přijde policie, tak čas letí. Lepší je tomu předejít.

prázdné tašky, připravené na to, že tam dám po namarkování ten nákup. spolupracovala jsem i jsem jí je ukázala, že jsou prázdný. Nekukázala jsem jí jen kabelu.

Liz
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 30.11.17 16:39
@zoy píše:
@Liz V Globusu jsou skříňky a v Kauflandu na informací taktéž skříňky. V prvém případě si vezmeš klíček, v druhém dostaneš číslo. Občas to využiju. Jinde nevím.

a nejsou to skříňky na tašky s předešlým nákupem? Nevím, proč bych tam měla dávat tašky, do kterých chci nákup pak dát. To si dáš plnej košík zpět do košíku a pak přehazuješ do tašek? To mi připadá jako ztráta času. V Lídlu, v Tescu ani v Bille jsem nic takovýho neviděla, ale třeba jsem se jen nekoukala.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 30.11.17 16:42

Ano, jsou na předešlý nákup, nepochopila jsem, že šlo o prázdné tašky. Ty bych jí ukázala a s kabelkou bych jí odkázala na policii. Se nedivím, že jsou ty prodavačky protivný, jsem byla nakoupit v 11, jsem si říkala, že tam nikdo nebude a obchod plný lidí :nevim:

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 30.11.17 16:43

Tak nadzvednout prázdné nákupní tašky mi nevadí, pokladní to mají i nařízené, protože pod to lidi různě schovávají zboží. Musí zkontrolovat, že v košíku nic neschováváš. Do kabelky bych jí nahlídnout nenechala, na to právo nemá, to bych se nedala.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 30.11.17 16:48
@Jančakecalka píše:
U nás v Lidlu to prej dělaj běžně, co jsem slyšela, ale tam já nechodim, takže nevim.

kousek od nás v Lidlu jsem byla po několika letech, reku, schválně, jak dnes vypadá LIDL

paní pokladní mě nechala vyložit pak tašku, musela jsem jí ukázat, nechat prohlídnout, bylo mi trapně jak už dlouho ne

no tak jsem ukázala, nechala si jí prohlídnout…a do Lidlu opět několik let nevkročím :roll:

tohle něják fakt nemám zapotřebí

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >