Kontrola těhulky na neschopence

242
20.7.11 11:50

Kontrola těhulky na neschopence

Dobrý den holky,
mám dotaz, jsem na neschopence a dnes jsem byla se synem u zubaře a co :cert: nechtěl, kontrola ze sociálky. Máte s tím některá zkušenosti, co doložit, mám jen na papírku razítko a datum o návštěvě. Mám volat až zítra, tak jsem nervozní.
Pak že těhulky nekontrolují, to už je moje 3. kontrola 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

419
20.7.11 12:03

asi by to chtělo potvrzení od zubaře a hlavně aby pochopili, že nikdo jiný s ním jít nemohl…na mě teda kontrola nikdy nepřišla, čumím jak blázen…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
20.7.11 12:03

Ahoj, no že těhule nekontrolujou je blbost, oni si peníze hlídaj, na mě teda nikdo nebyl, což jsem se divila. Jela bych to řešit hned jak bych objevila lístek, určitě máš nějaký vycházky, tak v té době a nebo jim zavolat. Nevim ale jestli řikat pravdu, že jsi byla se synem, aby ti to uznali, lepší by bylo kdybys měla něco od svého dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
20.7.11 12:10

No já myslím, že na mě chodí na popud zaměstnavatele. Naštěstí už jdu brzy na mateřskou a kontroly skončí. Budu se jim snažit vysvětlit, že syna zub opravdu bolel a nikdo jiný jít nemohl. Mají ordinační dobu jen dopoledne a já vycházky jen odpoledne :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
20.7.11 12:11
Pettulle píše:
Nevim ale jestli řikat pravdu, že jsi byla se synem, aby ti to uznali, lepší by bylo kdybys měla něco od svého dr.

To by mě pořádně nakrklo, kdyby tohle neuznali! To by měl jít syn sám k zubaři :?: No, ale věřím tomu, že naši úředníci to zcela jistě nevezmou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
20.7.11 12:11

Desire tak to koukam jak puk, ze na tebe prisli. Z jakeho si kraje? Ja jsem taky doma, zatim nastesti nic, ale tez jsou proste situace, kdy musim odejit nekam se starsim synem mimo vychazky, nevim jak bych to resila. Ono staci, ze se budu pohybovat v ramci domu a ne vsude nam dosahne zvonek a proste se mne nikdo nedozvoni. Nebo budu odpoledne sedet na zahrade a to same. Vychazky mam uplne blbe, dopo a odpo, ale mam trilete dite a tezko s nim muzu odpoledne sedet doma, tak chodime aspon na tu zahradu. Dej pak prosim vedet jak si dopadla, jak reagovali, predem diky! A drzim palce at je to v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.11 12:20

Tak to teda koukam,ja byla na neschopence od zacatku tehu a nastesti nikdo. Porad jsem nekde courala :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
242
20.7.11 12:20

Určitě dám vědět, snad jsem slyšela, že peníze neberou zpětně, ale od data, kdy doma nezastihli. 3.srpna už jdu na PPM, tak si říkám, pokud to neuznají, tak snad to finančně přežiju. Jen mě to naštvalo, protože opravdu 5ti letý syn musí občas k lékaři, tak uvidím, co na to paní úřednice :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
20.7.11 12:27

Ale holky reknete mi, jak budete resit treba situaci, kdyz se budete koupat, sprchovat, sedet na zachode, proste to ke zvonku nestihnete a ona to bude kontrola, jakou omluvu vlastne akceptuji? Vzdyt za den je tolik situaci, kdy se to ke zvonku nestihne. Co takhle kdyz usnu? A prisla bych na dalsi a dalsi a dalsi. No a o tom, ze nektere mame male deti a o ty je treba se starat a obcas se jim prizpusobit casove, tak o tom ani nemluvim. Nase detska dr tu treba neni kazdy den a zrovna neordinuje v mych vychazkovych hodinach a prece si manzel nebude brat dovolenou, aby zasel s ditetem k lekari. No treba se to nekomu bude zdat jako vymluvy, ale mne by to vazne zajimalo jak toto resit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
20.7.11 12:31

Naštěstí máme zahradu, takže velkou část neschopenky trávím tam, ale určitě bych taky neslyšela zvonek, což je potom asi o síle nervů dohadovat se s někým z kontroly. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Baslerinda
20.7.11 12:41

Clověk - oni, ti, co chodí na kontroly jsou taky jenom lidi, kteří dělají od-do , takže to, že bys v deset večer ležela ve vaně a někdo by ti zvonil,to asi ne .. pokud přes den máš na práci něco důležitějšího,než doběhnout ke zvonku a zrovna to budou oni a nezastihnou,tak to je holt smůla. Ale tak zase jsi v PN a víš že kontrolu můžeš čekat a že když někdo zvoní,tak je šance,že to budou oni, holt dítě od kterýho odběhneš na dvě minuty se nezblázní ne?

• Nahlásit
  • Citovat
639
20.7.11 12:42

Já bych se nevzrušovala, akutní ošetření je nezbytnost, doložíš-li, žes byla s malým synem u zubaře, protože ho bolel zub- když tak to trochu přibarvi- jak ti doma bolestí nemohl vydržet, těžko ti něco můžou, zvlášť pokud tam jsou pouze mimo tvoje vycházky. Myslím, že to vyhraješ, i kdyby se s tebou chtěli hádat, ale to by museli být dost praštěný. Nevím jaký máte úřednice vy, ale tady v Brně jsou v normální. Zbytečně se neděs a řeš to ihned i kdybys nemohla, tak co nejdřív aspoň po telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Baslerinda
20.7.11 12:44
desire píše:
Dobrý den holky,
mám dotaz, jsem na neschopence a dnes jsem byla se synem u zubaře a co :cert: nechtěl, kontrola ze sociálky. Máte s tím některá zkušenosti, co doložit, mám jen na papírku razítko a datum o návštěvě. Mám volat až zítra, tak jsem nervozní.
Pak že těhulky nekontrolují, to už je moje 3. kontrola 8-o

Buď v klidu, normálně ať si k tubaři zavolají, ten řekne a potvrdí, žes tam s malým byla a hotovo, vůbec se neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
780
20.7.11 12:44
desire píše:
Naštěstí máme zahradu, takže velkou část neschopenky trávím tam, ale určitě bych taky neslyšela zvonek, což je potom asi o síle nervů dohadovat se s někým z kontroly. :nevim:

jak je znam vadila by jim i zahrada jelikoz to je taky vychazka pro ne:-DD neee to je sranda :-) ja byla na obou na rizikovem a nikdy mi kontrola neprisla a to jsemm byla porad fuc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
20.7.11 12:58

Nezastižená na neschopence

clovek píše:
Ale holky reknete mi, jak budete resit treba situaci, kdyz se budete koupat, sprchovat, sedet na zachode, proste to ke zvonku nestihnete a ona to bude kontrola, jakou omluvu vlastne akceptuji? Vzdyt za den je tolik situaci, kdy se to ke zvonku nestihne. Co takhle kdyz usnu? A prisla bych na dalsi a dalsi a dalsi. No a o tom, ze nektere mame male deti a o ty je treba se starat a obcas se jim prizpusobit casove, tak o tom ani nemluvim. Nase detska dr tu treba neni kazdy den a zrovna neordinuje v mych vychazkovych hodinach a prece si manzel nebude brat dovolenou, aby zasel s ditetem k lekari. No treba se to nekomu bude zdat jako vymluvy, ale mne by to vazne zajimalo jak toto resit :think:

Také jsem zakládala kvůli tomuhle diskuzi: https://www.emimino.cz/…rankovani/2/

2× jsem byla na neschopence - vždy cca na měsíc a vždy mi došla kontrola. Poprvé došli den po skončení neschopnosti a teď po druhé došli na místo trvalého bydliště, i když mám na neschopence podnájem. Takže to bylo tak tak. Jsem z okresu Vyškov a tady asi chodí každýmu :lol: nebo prostě jen mě :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama