Kontrola v poradně 40+1 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzibell
Povídálka 15 příspěvků 18.12.18 16:31
Kontrola v poradně 40+1 tt

Zdravím, dámy :mavam:
Dnes jsem byla na kontrole (předporodní poradna v porodnici)
P. doktor chtel vyzkouset, jestli jsem aspoň trosku otevrena.
No, pak rekl, ze jeste ne, ze je jeste cas. Vyšetření nebylo moc prijemne, coz si nestezuju. Cele těhotenství se snazim všechno brát jako součást, ze to k tomu patri.
Doma jsem zjistila, ze mam krvaceni.
Jeste jsem nemela zadne krvaceni, proto se chci optat, zda se to prihodilo i některé z Vas :) dekuji predem za odpověďi.
Volala jsem radeji i do porodnice a pry je to normální.

Příspěvek upraven 18.12.18 v 16:36

Přečtěte si článek: Jak probíhá 41. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 16:33

Je to normální, pokud bylo vyšetření velmi nepříjemné, nejspíš se jednalo o Hamiltonův hmat a tam občas krvácení bývá

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11640 příspěvků 18.12.18 16:33

Ano, je to normální :)

ugluk
Hvězda diskuse 44259 příspěvků 18.12.18 16:36

Ano, je to běžné, i mě upozorňovali, že se to může stát. Jinak ze stavu ve 40plus1 „nic se neděje“ jsem do třech dnů v pohodě přirozeně porodila. Může se to změnit z hodiny na hodinu. Nemáš-li komplikace, nezbývá než vyčkat.

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 18.12.18 16:47
@Zuzibell píše:
Zdravím, dámy :mavam:
Dnes jsem byla na kontrole (předporodní poradna v porodnici)
P. doktor chtel vyzkouset, jestli jsem aspoň trosku otevrena.
No, pak rekl, ze jeste ne, ze je jeste cas. Vyšetření nebylo moc prijemne, coz si nestezuju. Cele těhotenství se snazim všechno brát jako součást, ze to k tomu patri.
Doma jsem zjistila, ze mam krvaceni.
Jeste jsem nemela zadne krvaceni, proto se chci optat, zda se to prihodilo i některé z Vas :) dekuji predem za odpověďi.
Volala jsem radeji i do porodnice a pry je to normální.

Ahoj.

U druhého jsem měla podobnou zkušenost a porodila jsem do 12 hodin od vyšetření. :Myslím si, že to byl ten pověstný „hamiltonův hmat/chvat“. Ale důkazy nemám.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 14 inzerátů 18.12.18 16:48

Hamilton to zrovna být nemusí. Mě taky při vyšetření začala téct krev a to dost silně. Je to normální. Do hoďky to přešlo. Všechno je tam dost prokrvené a jak se snaží dostat na čípek, tak může prasknout nějaká žilka a je to.

Terkapali
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 1 inzerát 18.12.18 17:01

Normální to je, mě navíc i vždy dr v porodnici upozornila, že můžu krvácet.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 18.12.18 17:08
@Anonymní píše:
Je to normální, pokud bylo vyšetření velmi nepříjemné, nejspíš se jednalo o Hamiltonův hmat a tam občas krvácení bývá

Doktori nesmi udelat HH bez souhlasu pacientky,takze asi tezko ji ho udelali :roll:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 18.12.18 17:14

Zrejme hamiltonuv hmat ale ja jsem byla seznamena s timto zakrokem, neb jsem si ho sama vyzadala takze mi i rekli ze mohu krvacet a taky ze jo. :-) ale jestli nic nerekl tak bych radeji pro jistotu to resila. (meli by o nem rict z teorie ano, z praxe to tak ale casto nefunguje) kamaradka taky po vysetreni zacala krvacet a odesla ji zatka, pry to vysetreni i bolelo trochu ale o hamiltonu ani zminka. A to rodila tenhle rok v breznu takze asi tak k doktorum. ;)

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 18.12.18 17:33

@Twixinka no mě se nikdo neptal, HH mi udělala. Okamžitě mi odešla zátka, začly bolesti. V noci ten den začala odtékat po kapkách plodovka, do dvou dnů se malá narodila.
Zakladatelko, je možný klidně že ti ho udělali. Sice je to na prd, krvácení je u něj ale normální. Pokud je to jen málo a nijak se nezvětšuje množství krve, dobalila bych tašku a neplašila. :hug:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 18.12.18 17:36

@ShadowDancer tak takovy doktora bych fakt nechtela,ze Ti neco udela a nevis o tom .. ale uprimne si spousti zen mysli,ze jin byl HH udelan,ale ono to tak neni,ptze doktor Ti nemuze takovy „zakrok“ udelat bez Tveho souhlasu ..

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 18.12.18 17:37

@ShadowDancer navic zakladatelka pise,ze neni otevrena a HH ma taky nejaka pravdila a nedela se kdykoliv :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6938 příspěvků 18.12.18 17:45

Taky mi udělali HH bez souhlasu a otevřená jsem nebyla. Taky to nemělo žádný efekt ale nepříjemné to bylo dost

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 18.12.18 18:00

@Twixinka ona mi po tom, co mi to udělala i řekla, že jí teď “snad pomohla”. Ale je pravda, že já jsem byla uvnitř připravená rodit každým dnem. On i ten porod v té porodnici byl.. no prostě mi spoustu věcí udělali bez souhlasu a i přes podepsaný nesouhlas se studenty mi na rodidla koukalo asi 8 lidí a rodila mě studentka s lékařem. Po porodu jsem byla ráda že to mám za sebou, že dcera je zdravá a práci lékařů jsem nijak nehodnotila.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 14 inzerátů 18.12.18 18:45
@Twixinka píše:
@ShadowDancer navic zakladatelka pise,ze neni otevrena a HH ma taky nejaka pravdila a nedela se kdykoliv :nevim:

přesně tak

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >