Kontrola ze sociálky, rychlé zvonění

Anonymní
28.5.21 20:18

Kontrola ze socialky,rychle zvoneni

Ahoj holky predem se omlouvam za zvolene tema nevedela sem jaky mam dat. Chci se zeptat sem na neschopence mesic. A ted v 19:35 na me nekdo zvonil ale nez sem stihla vylest z vany uz tam nikdo nebyl a k me otazce ted sem stoho cela nervozni ldyby to byla kontrola nechaji mi listek ve schrance nebo nale upozorneni? Ja vylezla do par vterin a nikdo uz za dverma nebyl schranku sem kontorlovala uz trikrat a bojim se protoze tohle fakt dodrzuju a nechci mit naky problem. Dekuju za odpoved

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18105
28.5.21 20:28

Jo nechávají lístek ve schránce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 20:30

@lachtanice86 uf to de mi ulevilo ja prave cetla ze sms nebo email pisou ale ten sem nikam neuvadela nebo otom nevim a sem opravdu doma vylitla sem hned z baraku a koukala jestli toho cloveka jedte nepotkam a nikde nic. Bydlime v sedmym patre tak me vydesilo jestli sem stihla rychle dolu sjet protoze to bylo jen jedno pipnuti a mez sem stihla dolitnout tak se nikdo v telefonu neozval. A prave vubec nevim jak bych vysvetlila ze sem byla vazne doma.

• Citovat
  • Nahlásit
18105
28.5.21 20:37

No nejspíš by si to nevysvetlila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 20:39

@lachtanice86 prave tohle je docela blbe, ja sem na neschopence poprve takze vubec nevim co bych delala. Ale uklidnila si me ze nechavaji listek ten sem nenasla takze si rikam ze to mohl byt nekdo uplne jiny

• Citovat
  • Nahlásit
2956
28.5.21 20:51

Vis v kolik zvonili, takze kdyby byl prusvih, aspon vis cas. Hlavne v tuhle dobu muzes taky rict, ze si davno prece i spala. A presne, nez clovke vybehne z vany… jen si myslim, ze by zvonili aspon 2× a prisli by hlavne driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22603
28.5.21 20:52

Jestli mas přístupnou schránku, tak by měli nechat lístek. Ale mě třeba poslali dopis, došel asi týden potom, co mě nezastihli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 20:54

@Micaella22 bylo presne 19:32 vim ze sem vylitla a koukla kolik je hodin
Hlavne to bylo fakt jen pipnuti hlavne me upozornil pes ze zscal stekat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 20:55
@Kriss Tina píše:
Jestli mas přístupnou schránku, tak by měli nechat lístek. Ale mě třeba poslali dopis, došel asi týden potom, co mě nezastihli :roll:

Jo mame normalne schranky venku pristupne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 20:58

@Micaella22
No ja mam vychazky do sedmy ale nikam nechodim max vencit nebo na nakup je mi vecne spatne. Ale fakt sem doslova vylitla z ty vany

• Citovat
  • Nahlásit
2526
28.5.21 21:01

Měli by nechávat lístek ve schránce.. O tom že tě nezastihl nikdo.. Takže pokud tam nic není nemusela to být kontrola mohl se někdo splést..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
28.5.21 21:03

Neboj, to se spíš někdo přehmátl. Kontrola zvoní opravdu důkladně a lístek do schránky vhodí, určitě by jen necinkla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 21:09

@Gabca11 sla sem k ty schrance trikrat jednou hned po tom co sem vylitla z vany to sem letela v zupanu pak sem so zas za pet min a pak uas po peti minutach byla sem hrozne nervozni co to bylo ze sem tam chodila taklen castej a strcila ruku az dozadu schranky abych se fakt ujisitila. Jeste ted tam du kouknout pro klid. Fakt se toho bojim protoze v tomhle sem pocitiva a nerada bych mela naky problem

• Citovat
  • Nahlásit
2526
28.5.21 21:13
@Anonymní píše:
@Gabca11 sla sem k ty schrance trikrat jednou hned po tom co sem vylitla z vany to sem letela v zupanu pak sem so zas za pet min a pak uas po peti minutach byla sem hrozne nervozni co to bylo ze sem tam chodila taklen castej a strcila ruku az dozadu schranky abych se fakt ujisitila. Jeste ted tam du kouknout pro klid. Fakt se toho bojim protoze v tomhle sem pocitiva a nerada bych mela naky problem

Buď v klidu kdyby to byla kontrola nezvoní rychle ale nejmíň 3× a dlouze… Kontrolu jsem už zažila.. Oni nemůžou jen tak za zvonit jednou a jít pryč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
28.5.21 21:20

Me treba rikala pani, co mi prisla na kontrolu… ze oni zazvoni a kdyz nikdo neotvira, tak par minut pockaji a zvoni znovu… Ze se pocita s tim ze je clovek treba na wc, ve vane, nebo treba spi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat