Kontrola znamének - Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mimi08
Povídálka 23 příspěvků 31.01.19 22:18
Kontrola znamének - Plzeň

Ahoj maminky, mohla by mi některá z Vás poradit, kam jít na kontrolu znamének v Plzni? :) Moc dekuji!

Reakce:
BigGold7
Kecalka 119 příspěvků 4 inzeráty 01.02.19 08:31

@Mimi08 ahoj, já chodím k mudr. Pavcove, poliklinika na Denisovo nabrezi

NataliSt
Stálice 62 příspěvků 3 inzeráty 01.02.19 11:41

Ahoj. Já chodím k paní doktorce Landove na Klatovsky.

Mimi08
Povídálka 23 příspěvků 01.02.19 14:14

@BigGold7 @NataliSt Moc dekuji holky, zkusim zavolat v pondělí paní doktorce Landové, protože k paní Pavcové se jde objednat až v dubnu a tohle je docela akutní :roll:

NataliSt
Stálice 62 příspěvků 3 inzeráty 01.02.19 20:15

@Mimi08 většinou má čas hned druhy třetí den, ordinuje dopoledne. Nedej na vzhled, na někoho působí zvláštně :D mě hodně pomohla s pleti :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >