Reklama

Kontrolujte si účtenky v C&A

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 29.12.17 19:16
Kontrolujte si účtenky v C and A

Ahoj holky, už podruhé se mi stalo, že mě okradli v Cand A. Koukám teď na účtenku, kupovala jsem toho víc, tentokrát mi namarkovali o tisícovku víc, minule o pět set. Platila jsem kartou a u pokladny nepřepočítávala. Až doma. Stalo se mi to Praha Palladium. Zítra tam jedu k reklamaci. Nevím zda se to stalo někomu? Jak může prodavačka namarkovat víc když načítá jen kódy? Jednotlivé položky jsou správně, ale jejich součet je nesprávný. Co když tohle dělali v předvánočním frmolu více lidem? Každopádně kontrolujte si u kasy účtenky.Ahj

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 29.12.17 19:20

A nemůže to nějak souviset se slevami? Ze se neodecetly?

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 29.12.17 19:21

Zkrátka ji to pipne stejný kód dvakrát, stejně tak se může stát i v supermarketu.
Já spíš nechápu, jak někdo může zaplatit o tisícovku víc a všimnout si toho až doma. Kdyby to byla stovka v petitisicovem nákupu, tak fajn, ale takto je to i tvoje hloupost, promiň…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 29.12.17 19:22

@lentilka248 Ne,nic nebylo ve sleve. 4 polozky, kazda spravna cena, ale soucet o tisicovku vyssi

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 29.12.17 19:22

@Helileli pri platbe kartou jsem si nevsimla, byla tam tlacenice a fronta

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 29.12.17 19:24
@Helileli píše:
Zkrátka ji to pipne stejný kód dvakrát, stejně tak se může stát i v supermarketu.
Já spíš nechápu, jak někdo může zaplatit o tisícovku víc a všimnout si toho až doma. Kdyby to byla stovka v petitisicovem nákupu, tak fajn, ale takto je to i tvoje hloupost, promiň…

Tak přesně to mě zarazilo mnohem víc, jak celkový dotaz 8o

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 29.12.17 19:24

To jsem ještě nezažila. Nevyfotila bys nám účtenku, prosím? Moc mě to zajímá.

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 29.12.17 19:26

@maskovak aha..

debra.morgan
Závislačka 3518 příspěvků 29.12.17 19:26

Ja bych si teda vsimla, kdyby mi nauctovaly vic i toho petikila bych si vsimla, u obleceni vzdy aspon ramcove vim, kolik budu platit :think: ale tezko rict, jak se jim to povedlo…

Uživatel je onlineJ_Doe
Závislačka 2947 příspěvků 29.12.17 19:27
@maskovak píše:
@lentilka248 Ne,nic nebylo ve sleve. 4 polozky, kazda spravna cena, ale soucet o tisicovku vyssi

Ty jo! To bych chtěla vidět! Mohla bys to, prosím, nafotit?

Alladina
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 29.12.17 19:27

@maskovak
Nezlob se na me, ale Ty si nepocitas, kolik budeš platit?4 polozky a nevšimnes, ze platis o tisíc víc? Kazdopadne to asi prodavacka neudelala schválně. Pokud tam vůbec chyba je.

Alladina
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 29.12.17 19:28
@maskovak píše:
@lentilka248 Ne,nic nebylo ve sleve. 4 polozky, kazda spravna cena, ale soucet o tisicovku vyssi

A tohle uz nechápu vůbec :lol:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 29.12.17 19:34

Uctenku nafotim. Neumim si to take vysvetlit, jednotlive polozky spravne, ale soucet nespravny. Proto se ptam, jak muze vzniknout chyba v souctu? Zitra tam zajedu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 29.12.17 19:36

@Alladina chyba tam pochopitelne je.Bylo to den pred svatky, nakupovala jsem v Palladiu v nekolika obchodech, divala se, jak pipa polozku po polozce, cisla byla spravna, pak jsem prilozila kartu…manualne jsem v te tlacenici po prodavacce opravdu soucet neprepocitavala

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 29.12.17 19:37
@maskovak píše:

Tak to je tak očividná chyba, že se určitě bude dát řešit zpětně, ne?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >