Reklama

Kontroly po měsíci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 18:33
Kontroly po měsíci?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Jsem ve 20tt a hrozí mi předčasný porod, protoze jsem v minulém tehotenstvi rodila kvůli preeklampsii. Problem mam v tom, že jsem chodila na kontrolu pomalu každý týden a ted od 16tt jsem byla objednána po měsíci a doktorka me objednala opet az za měsíc. Mam docela strach, že se něco stane.Jak chodíte vy na kontroly vy?

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 18:41

Riziková poradna, kvůli akutnímu porodu kvůli tlaku a chodím taky po měsíci

donutkaP
Závislačka 3412 příspěvků 09.02.17 18:43

Mám rizikové těhotenství kvůli Crohnově chorobě a chodím jednou za 2-3 týdny, teď jsem v 18. týdnu, tak třeba už teď budu chodit taky méně :nevim:

Lentilkaaa83
Závislačka 3043 příspěvků 09.02.17 18:44

Já tedy nejsem riziková, ale chodím taky po měsíci. Ze začátku do toho 13tt to bylo co 2 týdny

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 18:45

Tak ono do toho 16tt jsou pořád nějaký vyšetření proto se chodí častěji

berua13
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 09.02.17 18:49

Já minule potrat v pátém měsíci… nyní krvácení a problémy s placentou. Chodím po měsíci, kdyby něco mám se ozvat :nevim:

Jindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 09.02.17 18:52

1.trimestr jsem chodila co tyden max 2, od 12.tt po mesici

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 09.02.17 19:08

@berua13
Můžu se zeptat co bylo příčinou? :(

berua13
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 09.02.17 19:22

Od 8 týdne opakované silné krvácení a velké hematomy… příčina se nezjistila. Přidala se infekce a byl konec :(

xantule
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 09.02.17 19:38

Ja měla v minulém těhu HELLP syndrom, takže teď mam kontroly každé dva týdny až do porodu :)

michee
Závislačka 3586 příspěvků 8 inzerátů 09.02.17 20:11

Já jsem měla potíže v těhotenství, kontroly jsem měla po měsící s tím, že kdykoliv byl problém, zašla jsem do nemocnice, kde jsem docházela celé těhu do poradny, do ambulance.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama