Kontroly po měsíci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 18:33
Kontroly po měsíci?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Jsem ve 20tt a hrozí mi předčasný porod, protoze jsem v minulém tehotenstvi rodila kvůli preeklampsii. Problem mam v tom, že jsem chodila na kontrolu pomalu každý týden a ted od 16tt jsem byla objednána po měsíci a doktorka me objednala opet az za měsíc. Mam docela strach, že se něco stane.Jak chodíte vy na kontroly vy?

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 18:41

Riziková poradna, kvůli akutnímu porodu kvůli tlaku a chodím taky po měsíci

donutkaP
Závislačka 3520 příspěvků 09.02.17 18:43

Mám rizikové těhotenství kvůli Crohnově chorobě a chodím jednou za 2-3 týdny, teď jsem v 18. týdnu, tak třeba už teď budu chodit taky méně :nevim:

Lentilkaaa83
Závislačka 3071 příspěvků 09.02.17 18:44

Já tedy nejsem riziková, ale chodím taky po měsíci. Ze začátku do toho 13tt to bylo co 2 týdny

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 09.02.17 18:45

Tak ono do toho 16tt jsou pořád nějaký vyšetření proto se chodí častěji

berua13
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 09.02.17 18:49

Já minule potrat v pátém měsíci… nyní krvácení a problémy s placentou. Chodím po měsíci, kdyby něco mám se ozvat :nevim:

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 09.02.17 18:52

1.trimestr jsem chodila co tyden max 2, od 12.tt po mesici

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 09.02.17 19:08

@berua13
Můžu se zeptat co bylo příčinou? :(

berua13
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 09.02.17 19:22

Od 8 týdne opakované silné krvácení a velké hematomy… příčina se nezjistila. Přidala se infekce a byl konec :(

xantule
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 09.02.17 19:38

Ja měla v minulém těhu HELLP syndrom, takže teď mam kontroly každé dva týdny až do porodu :)

michee
Závislačka 3586 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 20:11

Já jsem měla potíže v těhotenství, kontroly jsem měla po měsící s tím, že kdykoliv byl problém, zašla jsem do nemocnice, kde jsem docházela celé těhu do poradny, do ambulance.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >