Kontryhel a vaše zkušenosti (snažení)

Anonymní
30.6.20 02:05

Kontryhel a vaše zkušenosti (snažení)

Krásný den máte některá zkušenosti s kontryhelovým čajem v sáčku? pomohl k miminku? V březnu sem prodělala samovolný potrat na začátku 4+5 tt cyklus mám dlouhý 34 dnů luteální fáze cca 15 - 16 dnů známá mi poradila zakoupit kontryhel užívám už 6 den od začátku ms minulý měsíc pozitvni ovulační test až 19 den cyklu plodné dny a ovulace mi vychází přesně podle menstruační kalendáře děkuji za každou zkušenost s kontryhelm příští týden mě čeká prohlídka u nového gynekologa a ten mě bude posílat na genetiku po tom samovolnému potratu :srdce: :srdce: :andel: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

614
30.6.20 08:16

Já s ním mám jen dobré zkušenosti, používala jsem tedy sypaný. Má vyčistit dělohu od nečistot, mě pomohl na menstruaci, protože jsem ji měla nepravidelnou a celkově jsem se cítila líp. První měsíc když jsem ho brala, tak mě občas bolela hlava a břicho - bylo znát že se tělo čistí a pak už to bylo ok. Otěhotněla jsem, ale jestli k tomu s velkou částí přispěl mi nikdo neřekne :woman_shrugging:Jen si myslím že sypaný je lepší než sáčkový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
30.6.20 14:21

Nějakou dobu jsem ho pila a stále nic. Vyprdla jsem se na to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 14:48
@Anonymní píše:
Krásný den máte některá zkušenosti s kontryhelovým čajem v sáčku? pomohl k miminku? V březnu sem prodělala samovolný potrat na začátku 4+5 tt cyklus mám dlouhý 34 dnů luteální fáze cca 15 - 16 dnů známá mi poradila zakoupit kontryhel užívám už 6 den od začátku ms minulý měsíc pozitvni ovulační test až 19 den cyklu plodné dny a ovulace mi vychází přesně podle menstruační kalendáře děkuji za každou zkušenost s kontryhelm příští týden mě čeká prohlídka u nového gynekologa a ten mě bude posílat na genetiku po tom samovolnému potratu :srdce: :srdce: :andel: :kytka:

Já jsem měla anovulační cykly a hormony mi nepomohly tak jsem pak začala pít kontryhel (doma sypaný, v práci sáčkový - podle je to jedno jaký), asi po 3 cyklech jsem měla konečně ovulaci a další cyklus se nám zadařilo. Nemohu ale říct jistě že to bylo díky kontryhelu. Ale jsou to bylinky, když to nepomůže tak ti to neublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
203
30.6.20 14:54

Zatím mám za sebou jen 1 měsíc (tedy spíš jen 2 týdny do ovulace) a nepozorovala jsem rozdíl. Ještě mám v sáčku tak na 1-2 cykly, tak dopiju a uvidím, jestli budu pokračovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 15:26
@Anonymní píše:
Já jsem měla anovulační cykly a hormony mi nepomohly tak jsem pak začala pít kontryhel (doma sypaný, v práci sáčkový - podle je to jedno jaký), asi po 3 cyklech jsem měla konečně ovulaci a další cyklus se nám zadařilo. Nemohu ale říct jistě že to bylo díky kontryhelu. Ale jsou to bylinky, když to nepomůže tak ti to neublíží.
já mám do ovulace cca 14 dnů tak snad to vyjde:heart:️:pray:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.20 15:28

@Callista no já se nejspíš po cajiku čištim všude mám pupinek:smiley: :smiley: třeba to vyjde tento cyklus a další už nebudu potřebovat:smiley: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama