Kontryhel čaj - zkušenosti

Anonymní
8.4.17 22:28

Kontryhel čaj - zkušenosti

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu :think:. Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto čajem?! Já ho piju druhý cyklus, první měsíc v pohodě, ale druhý je celkem extrem. MS extrémně bolestivá a silná. Teď 3 dny po MS mě začal bolet podbřišek jako bych to měla dostat, popichovat a pocit zánětu močáku, začala jsem nepatrně špinit, tak jsem čaj vysadila, jenže to trvá stále, podbřišek pobolívá a dnes opět špinění s růžovým cosi, nechápu a zároveň mám strach :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

9.4.17 06:41

Ahoj.
U mě byl čaj k ničemu. Pila jsem ho protože jsem delší dobu nemohla otěhotnět ale s cyklem jsem problemy neměla.
Po dvou měsícíh pití kontryhelu se mi totálně můj cyklus rozhodil. Takže spíš mínus než plus. Přestala jsem to pít.
Otěhotněla rok po tom. Zajímavost - měsíc po tom, kdy jsem začala praktikovat veganskou stravu. Byl to experiment na měsíc, kvůli očistě.. A hle, ono to mělo možná i jiný účinek :D

Jinak na kontryhel slyším občas chválu, ale v mém okolí kdo to zkusil, tomu to rozhodilo cyklus. Je to přece jen silná bylina… Myslím, že by se neměla pít v tak hrozném množství… Babička mi říkala, že neumíme dnes používat bylinky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 06:46

Ahoj, má se pít jen prvních 14 dnů cyklu, tedy spíš do ovulace. Aby narostla sliznice pro uhnízdění. Pak vysadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LKL
1114
9.4.17 07:26

Ja piju kontryhel prvni den ms - 1-2 velke hrnky. hodne mi zmirnuje bolesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.17 07:30

@Ghanaian Princess Já co jsem pročítala diskuse, tak někdo chválí, někdo zase ne. Minulý měsíc, mi to cyklus hodilo z 34 na 30, za což jsem byla ráda, ale co následovalo pak, to teda ne :lol:..Na krabičce je psáno 2-3 hrnky 250 ml, já užívala hrnek ráno a hrnek večer, takže netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.17 07:31

@misha alex Já jsem teprve 12 DC a při 10DC jsem musela vysadit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.17 07:32

@LKL To mě spíš naopak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
36
10.4.17 20:33

Já začala pít kontryhel po neuspesnem ET, měla jsem sliznici 7mm. Po 20 dnech pití byla na UTZ sliznice 8,8mm…přikládám to právě kontryhelu (vubec jsem mu neverila).A po následném KETU jsem těhotná. Takže za me kontryhel ANO :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama