Kontryhel na srovnání cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Brokolice13
Nováček 2 příspěvky 21.02.18 17:55
Kontryhel na srovnání cyklu

Beru hormonální antikoncepci a mám menstruaci skoro každý druhý týden, abych si ji srovnala mi bylo doporučené pít čaj z kontryhele, jenom nevím, jak dlouho ho pít, máte někdo zkušenosti? :nevim:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 21.02.18 17:58
@Brokolice13 píše:
Beru hormonální antikoncepci a mám menstruaci skoro každý druhý týden, abych si ji srovnala mi bylo doporučené pít čaj z kontryhele, jenom nevím, jak dlouho ho pít, máte někdo zkušenosti? :nevim:

No a nebylo by spíš lepší vysadit HA a porovnat cyklus úplně přirozeně?
Jinak s kontryhelem zkušenost nemám, ale brala jsem kapky Gynex a cvičila hormonální jógu a pomohlo.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 21.02.18 18:00

@Brokolice13
Já zkušenosti s kontryhelem mám dobré, ale nikdy jsem při něm nebrala HA, takže neporadím. Ty máš MS co dva týdny i přes HA? :think:

Brokolice13
Nováček 2 příspěvky 21.02.18 18:05
@Kelliee píše:
@Brokolice13
Já zkušenosti s kontryhelem mám dobré, ale nikdy jsem při něm nebrala HA, takže neporadím. Ty máš MS co dva týdny i přes HA? :think:

Mám trombogen, takže mi předepsali HA Evellien, při které bývá často tenhle problém :/

Petra 1027
Kecalka 128 příspěvků 21.02.18 18:34

Taky piju kontryhel, ale bez HA, mám ho na růst děložní sliznice při plánovaném otěhotnění. Na srovnání cyklu co vím, tak nemá takový účinek. Ale je to bylinka, takže neublíží.

Trinetka
Závislačka 4713 příspěvků 21.02.18 18:36

Je třeba tomu dát čas (3m minimálně) já ho pila od ms 14dní 14 dní pauza.. kdo nechce otěhotnět, může ho pít klidně v kuse, ale myslím, že je lepší pauza tak jako tak.. pila sem jeden ráno, jeden večer.

Trinetka
Závislačka 4713 příspěvků 21.02.18 18:37

@Petra 1027 já si tím cyklus srovnala :)

Mava
Generální žvanilka 24839 příspěvků 21.02.18 19:16

Mě se cyklus zkracoval z 28 dní jsem zklouzla na 21.
Začala jsem pít kontryhel. Piju celý měsíc mimo víkendy. Piju ho v práci. Teď mám cyklus asi 25 dní.

Chipy
Kecalka 316 příspěvků 21.02.18 19:52

Mě také pomohl srovnat cyklus, ale neberu HA. Držím palce ať se brzy srovná! :hug: vím, jak je to otravné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >