Kontryhel na úpravu silné menstruace

Anonymní
30.5.20 17:26

Kontryhel na úpravu silné menstruace

Mám pravidelnou, nebolestivou menstruaci. Ovšem dost silnou a celkem dlouhou, sedm až osm dní. Druhý až čtvrtý den se nemůžu vzdálit od wc. Podle gynekologa jsem v pořádku, navrhuje HA, kterou ovšem nemůžu užívat kvůli problémům se žílama. Četla jsem, že užívání kontryhelu by mi mohlo pomoci. Máte některá zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6427
30.5.20 17:35

Co tak vim, tak po kontryhelu sliznice spis roste ne :nevim: ale treba nekdo napise…ja pila kontryhel. caj, nez jsem chtela otehotnet, aby pekne rostla sliznice a vajicko se melo kde uchytit. Jeste teda jsem brala gynex - bylinky, upravuji cyklus, ovlivnuji funkci stitne zlazy…mrkni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
30.5.20 19:18

Ja chtela upravit cyklus.. mela jsem ho 17DC. Tim, jak casto jsem to mela, tak krvaceni bylo celkem slabe a uz po vypiti prvniho salku se menzes zastavila uplne.. takze jsem ho dal nepila, protoze takovy ucinek jsem nechtela (je mozne, ze kdybych krvacela normalne silne, tak to jen zeslabi :woman_shrugging:) Menstruace se dostavila pak zas po 10 dnech. Segra taky zkousela a v nicem ji to nepomohlo, naopak ji to cely cyklus rozhodilo. Takze za me zkusenosti negativni. Nicmene pokud neresis otehotneni nebo tak a nebojis se teda nepravidelneho cyklu, tak bych zkusila.. proc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama