Kontryhel po zamlklém těhotenství

49
13.7.20 13:00

kontryhel po zamlklém těhotenství

Ahoj, má někdo zkušenost s kontryhelem po zamlklém těhotenství - bez revize, chemické ukončení těhotenství tabletou, abychom se mohli dříve snažit.

Ukončení proběhlo minulé úterý, zatím ještě trochu krvácím, tak teď nevím, jestli zkusit nasadit kontryhel.

Máte některá zkušenost?

díky

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1453
13.7.20 13:19

Ahoj, mam to ted taky za sebou. Minulou nedeli jsem samovolne potratila. Piju kontryhel a malinik. Ma to pomoci k vycisteni. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
13.7.20 13:21

Já nasadila kontryhelové kapky, doporučila mi je moje MUDr, a to dávkování 3×20 kapek a netuším, zda mi to pomohlo, ale měla jsem zamlklé a mimoděložní a teď tu mám 6 týdenního syna. Ještě mám dceru, ale to je už velká slečna.
Jestli máš na mysli kontryhel čaj, tak s ním zkušenosti nemám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
13.7.20 13:24

@lucije28 a ty kapky jsi užívala po celou dobu cyklu?
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 13:52
@Petilina píše:
Ahoj, má někdo zkušenost s kontryhelem po zamlklém těhotenství - bez revize, chemické ukončení těhotenství tabletou, abychom se mohli dříve snažit.

Ukončení proběhlo minulé úterý, zatím ještě trochu krvácím, tak teď nevím, jestli zkusit nasadit kontryhel.

Máte některá zkušenost?

díky

Petra

Ahoj, měla jsem to stejně, a kontryhel jsem začala pít hned po ukončení (pila jsem ho i před otěhotněním). Měl by pomoct s vyčištěním a regenerací sliznice. Nám se dokonce hned první cyklus zadařilo :palec: Přeji hodně štěstí :kytka:

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
49
13.7.20 14:00

A kolik šálků denně jsi pila?
Každé bylinkářství bohužel uvádí něco jiného mi přijde.
Děkuji
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
E92
21
13.7.20 14:47

@Petilina ahoj, ja jsem pila denne jeden salek (sacek do pullitrovyho hrnku) asi tyden po potratu. Pila jsem ho zhruba tri tydny, ted jsem si dala pauzu.. Probehla ovulace a prvni MS a zase pokracuji s pitim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
13.7.20 20:14

@Petilina ano, po celou dobu cyklu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 09:07
@Petilina píše:
A kolik šálků denně jsi pila?
Každé bylinkářství bohužel uvádí něco jiného mi přijde.
Děkuji
Petra

Kupovala jsem čaj v lékárně a tam na obalu měli uvedeno kolik se má pít (je fakt že na každém čaji to bylo jinak), já jsem pila 1-2 denně podle toho jak jsem si vzpomněla

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama