Kontryhel, úplná změna cyklu a zvláštnosti...?

23.7.20 00:36

Kontryhel, úplná změna cyklu a zvláštnosti...?

Ahoj holky, mám takový dotaz ohledně užívání kontryhelu a nikde jsem nenašla podobný „problém“ :lol:
Minulý měsíc jsem začala pít denně jeden šálek kontryhelového čaje. První změnou bylo, že menstruace se mi zkrátila ze sedmi dnů na pět, takže super. Vzápětí jsem při měření bazální teploty zjistila, že ovulace místo 18. dne cyklu přišla již 12. den (cca čtyři dny po ovu jsem byla u doktorky a potvrdila mi, že proběhla v pořádku). Při dalším měření BT se mi teplota oproti předchozím cyklům držela nízko (po ovu jsem mívala nad 37, teď jsem měla kolem 36.7, 36.8, poslední dny se mi vyšplhala konečně přes 37. Čekala jsem, že se zkrátí i luteální fáze, každý den jsem lítala na záchod, aby se mi nestála nějaká trapná příhoda… Momentálně mám již dva dny po tom, co měly mé dny přijít dle klasického předchozího 27 denního cyklu, ale nikde nic :nevim: A navíc jedna taková zvláštnost - vždycky jsem měla docela výrazné bradavky (barva), ale najednou je mám takové světlejší… :think:
Test zatím negativní a nechci se radovat předčasně… :?
Nemáte některá podobné zkušenosti? Myslela jsem, že se znám, ale asi vůbec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.7.20 08:08

Mně kontryhel rozhodil cyklus. Normál 30 dni, teď 36 již tři měsíce. Pila jsem ho první měsíce, pak už šel do koše.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama