Kontryhelový čaj a cyklus najednou místo za 28, už 24 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinelevandule7777
Nováček 7 příspěvků 11.02.19 14:49
Kontryhelový čaj a cyklus najednou místo za 28, už 24 dní

Ahoj holky,

chtěla jsem něco zkusit na podporu otěhotnění. Minulý rok 3× biochemické těhotenství, první dítě počaté na první pokus normálně. Měsíčky mám pravidelné. Začala jsem pít asi před 15 dny kontryhel, bohužel ne do ovulace, ale každý den jeden obrovský hrnek až do dnes. Měsíčky mám dostat ve čtvtek nebo v pátek, mám je jak hodinky 28,29 dní. Dnes mě hodně bolelo v podbřišku a prsa. Tak se jdu kouknout a lehce špiním, takže se mi asi rozjíždí menstruace, ale po 24 dnech, což se mi za posledních 25 let nikdy nestalo. Je to tím kontryhelem? Já myslela, že má pomoci, ne uškodit. Někdo ho pije jen do ovlulace, někdo stále a dobrý…tak teď nevím. OBjednala jsem si i Gynex a Macu a teď se bojím, jestli si tím neuškodím spíš. Hormonálně vše ok, štítná komplenzovaná v pohodě.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 11.02.19 14:52

Pokud chceš otěhotnět, tak ho pij jen do ovulace. Kontryhel způsobuje růst sliznice a je dost dobre možné, ze cyklus zkrátí. Dost bych zvazila zda pravidelný cyklus rozhodit bylinkami apod

Tableta
Závislačka 4317 příspěvků 11.02.19 14:53

Je to tím, taky jsem to tak měla :zed:

Nováček 7 příspěvků 11.02.19 14:56

@Tichošlápek No ale co teda pak na podporu těhotenství přirozenou cestou. Mám už na čase, tak jsem to chtěla něčím podpořit a tohlě mě teda vyděsilo, se mi to nikdy nestalo. Zatím měsíčky nemám, je to jen ušpinění, ale do půlnoci to měsíčky budou . Těhotná být nemohu, protože test je sněhobílý a podbřišek bolí dost.

debra.morgan
Kelišová 6093 příspěvků 11.02.19 14:57

ja ho pila schvalne na zkraceni cyklu ale vzdy jen do ovulace (asi 2 tydny cyklu)

Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 11.02.19 14:57

@levandule7777 pokud mas pravidelný cyklus, hormonálně si OK a partner v poradku spermio, tak bych brala jen kyselinu listovou

Nováček 7 příspěvků 11.02.19 15:13

A s čím jiným tedy máte zkušenosti na podporu těhotenství, je více jak 38, tak to nechci nechat jen tak.

Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 11.02.19 15:15

@levandule7777 pokud uz se snažíte déle, tak bych šla do caru. A vzhledem k veku to neodkladala

zuzikka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 12 inzerátů 11.02.19 15:42

Já pila kakost smrdutý, ten se taky doporučuje.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 12 inzerátů 11.02.19 15:46

Nebo andělika čínská.

Nováček 7 příspěvků 11.02.19 19:19

@zuzikka A pomohlo to?

Anais
Kelišová 5698 příspěvků 27 inzerátů 11.02.19 19:25

@levandule7777 kup si spíš nějaký ženský čaj, který obsahuje i kontryhel. Má se pak pít 2× denně ( 2dcl jeden čaj - tedy dohromady 4 dcl denně ) ráno a večer od prvního dne menstruace do 14 dne. Dobrý je ženský čaj od Grešíka :) Mi tahle „terapie“ k vytouženému dítku pomohla. Držím palečky, ať se zadaří. Pij 2-3 měsíce a pak si dej pauzu

zuzikka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 12 inzerátů 11.02.19 20:34
@levandule7777 píše:
@zuzikka A pomohlo to?

Pomohlo mi to srovnat cyklus, ale dítko přišlo až jsem už nic nebrala a vůbec na to nemyslela. Psychika dělá hodně (u mě nejvíc)

Nováček 7 příspěvků 14.02.19 12:03

Tak hlásím, že to nebyli měsíčky, ty snad dnes nebo zítra dorazí, ale kapky krve ze zánětu močáku. Ach jo.....takže mimi zase nic

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >