Kontryhelový čaj po ket

Anonymní
25.5.21 12:03

kontryhelovy caj po ket

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli se po KET muze pit kontryhelovy caj - predevsim z duvodu udrzeni prokrvene sliznice a jeji spravne vysky? Nikde na netu jsem jasnou odpoved nenasla. Prosim o vase pripadne zkusenosti nebo znalosti ohledne kontryhelu po KETu. Diky… :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21635
25.5.21 13:35

Pokud nebereš žádné léky tak ano. S jakoukoliv hormonální podporou ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 14:21
@Janli píše:
Pokud nebereš žádné léky tak ano. S jakoukoliv hormonální podporou ne.

Po ovulaci, tj. 5 dnu pred KETem jsem zavadela Utrogestan, ted v tom pokracuju, ale ve vyssich davkach, jinak jsem zadnou medikaci (Estrofem apod.) nemela.

• Citovat
  • Nahlásit
21635
25.5.21 14:25
@Anonymní píše:
Po ovulaci, tj. 5 dnu pred KETem jsem zavadela Utrogestan, ted v tom pokracuju, ale ve vyssich davkach, jinak jsem zadnou medikaci (Estrofem apod.) nemela.

Tak kontryhel neber.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14559
25.5.21 14:33

Kontryhel se může pít před oěhotněním i v těhotenství, ale jestli po KET..já bych řekla, že ano, ale radši bych se optala lékaře :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 14:54

@lucynka25 @Janli No to je prave ono - ohledne kontryhelu jsem nasla dost protichudnych informaci - nekde pisou, ze uzivat jen od pocatku MS do ovulace, nekde ze se muze pit cely cyklus, nekde uvadi, ze se kontryhel nesmi pit behem tehotenstvi (chapu to tak, ze tedy i po KET) a pak jsou i clanky, kde pisou, ze se muze byt i v prubehu tehotenstvi… :lol: Verim tomu, ze i 2 doktori budou mit 2 rozdilny nazory… :roll: Tak to aby si clovek hodil minci… :nevim: :mrgreen: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
14559
25.5.21 14:56

Jo to máš pravdu, já měla dvě dětské lékařky a každá byla pro něco jiného, pak si vyber.. :nevim:
Tak ho radši nepij..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat