Kontryhelový čaj po samovolném potratu

522
22.7.15 17:33

kontryhelovy caj po samovolnem potratu

Ahoj holky, prosim o rady a vase zkusenosti:
jsem po SP v 6tt (v sobotu) a dle dr tam uz v sobotu nic nebylo jen vyssi sliznice, to same i v nedeli na kontrole. Porad ale hodne krvacim a dneska ze me vypadl cca 2cm chuchvalec (omlouvam se za nechutarny :? ). Dr mi udelala UZ a objednala na zitra na revizi :,(
Chtela jsem se zeptat, jestli jsem si to nezhorsila tim, ze od nedele piju kontryhel 2× denne-cetla jsem, ze je to na upravu cyklu a podobny obtize a tady to dost holky pijou, kdyz se snazi o mimi treba prave po SP nebo ZT.
Dost me to mrzi-myslela jsem si, ze to nejhorsi uz mam za sebou a za 6 tydnu to zacnem zkouset znova a ted to vypada na 3 mesice dalsiho cekani :,(
Mam pocit, ze jsem to zvorala… :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3251
22.7.15 17:49

Po svý zkušenosti bych už na revizi nešla, pokud nekrvácíš extrémě, ještě bych vyčkávala. pila 2× denně kontryhel. čaj a nechala si to zítra jen skontrolovat na utz, pokud to odchází samo, což se zdá, že jo, nezasahovala bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
22.7.15 17:50

A to nemám z mý hlavy, ale od svý dr. a soukromý PA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4238
22.7.15 19:30

@Danca7 Také bych na revizi nešla - v 6tt ještě není pořádně ani co revidovat, zbytečný zásah do těla. Když to necháš odejít samovolně, možná to bude o pár dní delší „menstruace“, ale můžete se začít snažit hned následující cyklus ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
22.7.15 22:30

Diky za rady - prave ze je to krvaceni dost silne a dle UZ tam neco zustalo. :,( Ta doktorka je moje kamaradka, mam k ni plnou duveru a vim, ze kdyby to nebylo potreba, nedelala by mi to.
Spis me napadlo, jestli jsem si to tim cajem nezhorsila. :?

Mate jeste nejake tipy, co delat aby se to rychle a dobre zhojilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
23.11.18 08:06

Ahoj holky, jsem po zt a na revizi jsem nesla, vse odeslo samo. Je to uz skoro mesic a ja porad lehce krvacim. Sice to slabne, ale hrozne pomalicku a doktor rikal, ze je to po potratu normalni a musim jen cekat. Stalo se nekomu, ze taky krvacel takhle dlouho? A muze mi na to pomoct Kontryhelovy caj? Dekuji za rady. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11272
23.11.18 08:16

Krvácela jsem dlouho, pomohl mi lomtryhel s řebříčkem 1:1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
23.11.18 08:39
@Janli píše:
Krvácela jsem dlouho, pomohl mi lomtryhel s řebříčkem 1:1.

Jak rychle ti pomohl? Za jak dlouho jsi prestala krvacet? A kdy jsi pak dostala prvni ms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11272
23.11.18 08:54

Krvácet jsem přestala během pár dní. Menzes jsem měla pět týdnů po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
23.11.18 08:55

@Janli
Dekuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
23.11.18 13:11

Kontryhel určitě pomůže, stahuje dělohu. Tím nic nepokazíš. Taky jsem ho pila. Já teda byla na kyretáži. V 10.tt přišli na to, že srdíčko nebije ( nejspíš od 8.tt ) a hned mi dal žádanku na kyretáž. Za dva dny jsem šla, všechno bez problémů, bez komplikací. Za pár hodin šla domů a jenom špinila. za měsíc jsem to dostala. Teď jsem 10tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
23.11.18 13:40

Super holky, diky, hned si jdu udelat salek. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu