Reklama

Kontryhelový čaj - užívání na podporu otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 16:56
kontryhelový čaj užívání na podporu tehu

Ahoj holky, koupila jsem si ten slavný kontryhelový čaj sypaný na podporu otěhotnění, protože se nám dlouhodobě nedaří a chci se zeptat, jak ho mám pít.. všude vidím něco jiného, pít 2-3× denně po skonceni ms az do ovulace, pak vysadit.. nekde, ze klidne cely cyklus… poradte, zahrnte me zkusenostma nebo radama..jak ho pít, aby byl ucinek nejlepsi? Mě by uprimne vic vyhovoval pít celý cyklus, protoze ovulaci nepoznám a testovat ovu se mi nechce..snad by to slo i bez ovu testiku, ale necham si poradit… diky :srdce:

Reklama

Reakce:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 17:13

Tak nic se nema přehánět, ani s bylinkama a protože nejvetsi sance je otehitneni pri ovulaci, do te doby se snazis to telo povzbudit bylinkou. Neva že ovulaci nepoznas, prostě prvni pulku cyklu si ten čaj pij. Pít ho furt trikrat denně tož to taky vleze do peněz že..

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 05.10.18 17:20

Cely cyklus ne. To se pije na úpravu cyklu ne na podporu otěhotnění. Do ovulace, kterou pokud nepoznas, tak proste cca 14 dni před ms vysadit. Pokud se vám ale nedaří dlouhodobě, tak je zjištění ovulace zaklad

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 17:21

Hele já pila kontryhel velmi nepravidelně po dobu 14dni od začátku ms a druhý měsíc jsem byla v tom :lol: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 17:25

@lampicka11 a od zacatku ms do ovulace? :)

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 18:44
@Anonymní píše:
@lampicka11 a od zacatku ms do ovulace? :)

Prostě v den co přišla ms tak cca 10-14dni.

Tejule
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 05.10.18 19:19

Já jsem pila každé ráno kontryhelovy čaj a kapala Gynex - pokud není zdravotní problém, úspěch zaručen!!! Ještě dodám, začala jsem pít začátkem MS a pila a kapala 21 dnů a pak 7 dnů pauza!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >