Kontryhelový čaj - užívání na podporu otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 16:56
kontryhelový čaj užívání na podporu tehu

Ahoj holky, koupila jsem si ten slavný kontryhelový čaj sypaný na podporu otěhotnění, protože se nám dlouhodobě nedaří a chci se zeptat, jak ho mám pít.. všude vidím něco jiného, pít 2-3× denně po skonceni ms az do ovulace, pak vysadit.. nekde, ze klidne cely cyklus… poradte, zahrnte me zkusenostma nebo radama..jak ho pít, aby byl ucinek nejlepsi? Mě by uprimne vic vyhovoval pít celý cyklus, protoze ovulaci nepoznám a testovat ovu se mi nechce..snad by to slo i bez ovu testiku, ale necham si poradit… diky :srdce:

Reakce:
Pennya
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 6 inzerátů 05.10.18 17:13

Tak nic se nema přehánět, ani s bylinkama a protože nejvetsi sance je otehitneni pri ovulaci, do te doby se snazis to telo povzbudit bylinkou. Neva že ovulaci nepoznas, prostě prvni pulku cyklu si ten čaj pij. Pít ho furt trikrat denně tož to taky vleze do peněz že..

Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 05.10.18 17:20

Cely cyklus ne. To se pije na úpravu cyklu ne na podporu otěhotnění. Do ovulace, kterou pokud nepoznas, tak proste cca 14 dni před ms vysadit. Pokud se vám ale nedaří dlouhodobě, tak je zjištění ovulace zaklad

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 05.10.18 17:21

Hele já pila kontryhel velmi nepravidelně po dobu 14dni od začátku ms a druhý měsíc jsem byla v tom :lol: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 17:25

@lampicka11 a od zacatku ms do ovulace? :)

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 05.10.18 18:44
@Anonymní píše:
@lampicka11 a od zacatku ms do ovulace? :)

Prostě v den co přišla ms tak cca 10-14dni.

Tejule
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 05.10.18 19:19

Já jsem pila každé ráno kontryhelovy čaj a kapala Gynex - pokud není zdravotní problém, úspěch zaručen!!! Ještě dodám, začala jsem pít začátkem MS a pila a kapala 21 dnů a pak 7 dnů pauza!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >