Konturování obličeje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SábaW
Kecalka 162 příspěvků 26.02.18 08:49
Konturování obličeje

Chtěla bych si koupit kosmetiku na konturování obličeje. V minulosti jsem používala konturocaci tyčinku od Maybelline. Měla jsem však pocit, že dlouho nevydržela a rychle se střela. S jakou kosmetikou na konturování obličeje jste spokojené?

Reklama

Reakce:

Anonymní  26.02.18 08:51
@SábaW píše:
Chtěla bych si koupit kosmetiku na konturování obličeje. V minulosti jsem používala konturocaci tyčinku od Maybelline. Měla jsem však pocit, že dlouho nevydržela a rychle se střela. S jakou kosmetikou na konturování obličeje jste spokojené?

Od Dermacolu. Sada s bronzerem.

PamelaDrtilova
Kecalka 258 příspěvků 26.02.18 09:04

Podle toho kolik jsi ochotná utratit! Za mě lepší konturovat s pudry takže bronzry třeba od Benefitu, The balm nebo Kat von D paletka na konturovaní je skvělá všechno kolem 1000,– a víc ale :pankac:
A když už tekuty kontur tak je dobrý od L. A cosmetict, Makeup revolution nebo levnější varianta NYX :nevim:

Innocence
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 26.02.18 09:09

Používám paletku od Rimmel. Jsem s ní spokojena.

niki V
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 26.02.18 09:28

Mám sadu od Bare Minerals 3 pudrů na konturovaní, stála kolem 650kč a jsem spokojena, konturuji jen pudrovýma, ty tuhé mi moc nedrží.

niki V
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 26.02.18 09:29

@PamelaDrtilova je ta paletka od Kat Von D dobrá? Využiješ všechny ty barvy z ní?

EscapistV
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 26.02.18 09:59

Používám Benefit Hoola bronzer, jsem bledule, takže mi většina kontur pudrů na kůži vypadá moc tmavá a nebo jako kdybych se umazala, ale Benefit je hezky přirozenej a dobře se vrství. Krémový konturování nemám moc ráda, moc mi to nedrží a mám pocit moc velké vrstvy.

PamelaDrtilova
Kecalka 258 příspěvků 26.02.18 11:55

@niki V ta paletka je skvělá, mě sedí hodně :hug: na sebe využii tak dva odstíny ale když maluji tmavší typi tak využiji všechny odstíny :*

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama