Konverzace s rodilým mluvčím z USA v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 09.08.19 15:59
Konverzace s rodilým mluvčím z USA v Praze

Ahoj, chce někdo pokonverzovat v Praze s rodilým Američanem 17. až 19. 8.? Přijede syn rodinných známých z USA (věk 29), je tu poprvé, mluví jen anglicky, předci byli z Československa. Přijede sám. Dal vědět pozdě, budeme v té době mimo ČR, samozřejmě mu vše tady zařídím, ale přece jen by mu tu asi na víkend bylo smutno :-), tak mě napadlo, že by mohl poznat nové kamarády, nejlépe pár z Prahy. Nejde mu o sexuální dobrodružství :-), takže spíš fakt pár, nehodlá se tu seznamovat se ženami, chce ochutnat české pivo a pokecat si a projít se po městě, třeba i zajet na golf. Vše si hradí pochopitelně sám :-).Poptávala jsem se po A mluvících kamarádech, ale buď budou na víkendu někde mimo nebo na dovolené. Pokud někdo má zájem, tak poprosím SZ. Dám mu na vás číslo a můžete se domluvit. :kytka: :mavam:

Reakce:
Uživatel je onlinepeta1003
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 09.08.19 17:16

Ty jooo, kdybych nemela az do konce mesice neschopenku, tak bych sla…sice jsem uz 3roky ajinu nepouzila, ale predtim jsem ji 5let pouzivala kazdy den :roll: :zed:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 09.08.19 21:47

Nikdo tedy?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 12.08.19 11:35

Nikdo tedy? nejde o to venovat se mu souvisle, jen se treba potkat, pokecat, projit

Váš příspěvek
Reklama