Reklama

Konverzace v němčině - Praha 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maedel88
Povídálka 36 příspěvků 16.02.17 21:12
Konverzace v němčině - Praha 9

Ahoj maminky, hledám parťačku/y pro pravidelná setkání-klábosení v němčině. Mám holčičku, 13 měsíců, tzn. jsem na rodičovské, bydlím v Újezdě nad Lesy, a ráda bych trochu zapracovala na údržbě jazykových znalostí :) Formou posezení v kavárně, nějakém baby-centru, případně i doma nebo na procházkách venku… jazyková úroveň je celkem jedno (samo ne začátečník), moje nj plynulá (skoro 2 roky jsem žila v Rakousku). Těším se! ;)

Reklama

Reakce:

warita
Kelišová 7465 příspěvků 16.02.17 22:06

Eventuelne ja. Moje holcicka je ale jeste malinka (3 mesice).

na jake urovni mas nemcinu?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama