Reklama

Konvička na výplach nosu a roznos infekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chumchalice
Kecalka 148 příspěvků 30.11.17 16:59
Konvicka na vyplach nosu a roznos infekce

Mám podezreni, ze od te doby, co jsem zacala pouzivat konvicku na vyplach nosu kvuli bakterii, kterou ne a ne z nosa dostat, se mi infekce rozsirila do ucha. :think: Mam strach, ze budu muset jit na ORL. Nemate nekdo s konvickou takovou zkusenost? Dekuji ;)

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 30.11.17 18:31

@Chumchalice my teda ne…syn i já používáme konvičku, já teda hlavně u syna praktikuju a do ucha se nikdy nic nedostalo :nevim:

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 30.11.17 18:41

Ne naopak mi rymu konvicka vyplavi a nejde do ucha.

Jak vis ze mas infekci v uchu kdyz jsi nebyla na orl?

mroe
Extra třída :D 14316 příspěvků 30.11.17 19:41

Moje znama si diky konvicce privodila komplikovany zanet stredniho ucha s hospitalizaci, jen tesne se vyhnula operaci. Konvicku ma zakazanou z Motola.

Chumchalice
Kecalka 148 příspěvků 30.11.17 20:49

Dekuji moc za reakce :think: to je zajimave. No uvidim, jak se to vyvine.
Samozrejme to, ze by to mohla byt infekce nevim, spis mi jde o to, ze az s pouzivanim konvicky citim, ze mi ta voda tece vsude mozne i do usi a trochu mi zaleha. Ach jo, tak ja to radeji uz pouzivat nebudu… :think:

Vallunka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 30.11.17 22:40

Synovi konvičku doporučili v Motole. Zatim jsme spojeni. Rýma je rychleji pryč. :mavam:

Lája1
Nováček 5 příspěvků 06.12.17 19:38
nosní sprej

Ahoj, zánět mozku od infikované vody z konvičky řešil i Dr. House v tel. seriálu.
Já na rýmu, alergie a uši používám sprej LAVYL NOSE od firmy Lavylites. Je fajn.
Musím ho objednávat od paní, která se prodejem výrobků Lavylites zabývá.
Nedají se totiž koupit v lékárně.
Ahoj Lája

blumen
Hvězda diskuse 41240 příspěvků 06.12.17 19:41

@Chumchalice mas pri vyplachu otevrenou pusu? Nepolykas? Je moznost, ze Ti voda pri spatnem pouzivani do ucha zatekla a infekce se rozsirila. Take je dobre nesmrkat po vyplachu moc intenzivne.

mroe
Extra třída :D 14316 příspěvků 06.12.17 22:02
@Vallunka píše:
Synovi konvičku doporučili v Motole. Zatim jsme spojeni. Rýma je rychleji pryč. :mavam:

Kamaradce v Motole rekli, ze konvicka opravdu neni pro kazdeho a ze pro ni je nevhodna.
Zrejme je to individualni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >