Konvička na výplach nosu a roznos infekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 30.11.17 16:59
Konvicka na vyplach nosu a roznos infekce

Mám podezreni, ze od te doby, co jsem zacala pouzivat konvicku na vyplach nosu kvuli bakterii, kterou ne a ne z nosa dostat, se mi infekce rozsirila do ucha. :think: Mam strach, ze budu muset jit na ORL. Nemate nekdo s konvickou takovou zkusenost? Dekuji ;)

Reakce:
Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 52175 příspěvků 30.11.17 18:31

@Chumchalice my teda ne…syn i já používáme konvičku, já teda hlavně u syna praktikuju a do ucha se nikdy nic nedostalo :nevim:

Alyss1
Závislačka 2864 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 18:41

Ne naopak mi rymu konvicka vyplavi a nejde do ucha.

Jak vis ze mas infekci v uchu kdyz jsi nebyla na orl?

mroe
Extra třída :D 14548 příspěvků 30.11.17 19:41

Moje znama si diky konvicce privodila komplikovany zanet stredniho ucha s hospitalizaci, jen tesne se vyhnula operaci. Konvicku ma zakazanou z Motola.

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 30.11.17 20:49

Dekuji moc za reakce :think: to je zajimave. No uvidim, jak se to vyvine.
Samozrejme to, ze by to mohla byt infekce nevim, spis mi jde o to, ze az s pouzivanim konvicky citim, ze mi ta voda tece vsude mozne i do usi a trochu mi zaleha. Ach jo, tak ja to radeji uz pouzivat nebudu… :think:

Vallunka
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 30.11.17 22:40

Synovi konvičku doporučili v Motole. Zatim jsme spojeni. Rýma je rychleji pryč. :mavam:

Lája1
Nováček 5 příspěvků 06.12.17 19:38
nosní sprej

Ahoj, zánět mozku od infikované vody z konvičky řešil i Dr. House v tel. seriálu.
Já na rýmu, alergie a uši používám sprej LAVYL NOSE od firmy Lavylites. Je fajn.
Musím ho objednávat od paní, která se prodejem výrobků Lavylites zabývá.
Nedají se totiž koupit v lékárně.
Ahoj Lája

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42662 příspěvků 06.12.17 19:41

@Chumchalice mas pri vyplachu otevrenou pusu? Nepolykas? Je moznost, ze Ti voda pri spatnem pouzivani do ucha zatekla a infekce se rozsirila. Take je dobre nesmrkat po vyplachu moc intenzivne.

mroe
Extra třída :D 14548 příspěvků 06.12.17 22:02
@Vallunka píše:
Synovi konvičku doporučili v Motole. Zatim jsme spojeni. Rýma je rychleji pryč. :mavam:

Kamaradce v Motole rekli, ze konvicka opravdu neni pro kazdeho a ze pro ni je nevhodna.
Zrejme je to individualni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >