Konvička na výplach nosu a roznos infekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chumchalice
Kecalka 144 příspěvků 30.11.17 16:59
Konvicka na vyplach nosu a roznos infekce

Mám podezreni, ze od te doby, co jsem zacala pouzivat konvicku na vyplach nosu kvuli bakterii, kterou ne a ne z nosa dostat, se mi infekce rozsirila do ucha. :think: Mam strach, ze budu muset jit na ORL. Nemate nekdo s konvickou takovou zkusenost? Dekuji ;)

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51687 příspěvků 30.11.17 18:31

@Chumchalice my teda ne…syn i já používáme konvičku, já teda hlavně u syna praktikuju a do ucha se nikdy nic nedostalo :nevim:

Alyss1
Závislačka 2750 příspěvků 6 inzerátů 30.11.17 18:41

Ne naopak mi rymu konvicka vyplavi a nejde do ucha.

Jak vis ze mas infekci v uchu kdyz jsi nebyla na orl?

mroe
Extra třída :D 14109 příspěvků 30.11.17 19:41

Moje znama si diky konvicce privodila komplikovany zanet stredniho ucha s hospitalizaci, jen tesne se vyhnula operaci. Konvicku ma zakazanou z Motola.

Chumchalice
Kecalka 144 příspěvků 30.11.17 20:49

Dekuji moc za reakce :think: to je zajimave. No uvidim, jak se to vyvine.
Samozrejme to, ze by to mohla byt infekce nevim, spis mi jde o to, ze az s pouzivanim konvicky citim, ze mi ta voda tece vsude mozne i do usi a trochu mi zaleha. Ach jo, tak ja to radeji uz pouzivat nebudu… :think:

Vallunka
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 30.11.17 22:40

Synovi konvičku doporučili v Motole. Zatim jsme spojeni. Rýma je rychleji pryč. :mavam:

Lája1
Nováček 5 příspěvků 06.12.17 19:38
nosní sprej

Ahoj, zánět mozku od infikované vody z konvičky řešil i Dr. House v tel. seriálu.
Já na rýmu, alergie a uši používám sprej LAVYL NOSE od firmy Lavylites. Je fajn.
Musím ho objednávat od paní, která se prodejem výrobků Lavylites zabývá.
Nedají se totiž koupit v lékárně.
Ahoj Lája

blumen
Hvězda diskuse 43245 příspěvků 06.12.17 19:41

@Chumchalice mas pri vyplachu otevrenou pusu? Nepolykas? Je moznost, ze Ti voda pri spatnem pouzivani do ucha zatekla a infekce se rozsirila. Take je dobre nesmrkat po vyplachu moc intenzivne.

mroe
Extra třída :D 14109 příspěvků 06.12.17 22:02
@Vallunka píše:
Synovi konvičku doporučili v Motole. Zatim jsme spojeni. Rýma je rychleji pryč. :mavam:

Kamaradce v Motole rekli, ze konvicka opravdu neni pro kazdeho a ze pro ni je nevhodna.
Zrejme je to individualni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama