Kopance při ležení na zadech

Anonymní
2.6.20 23:33

Kopance při ležení na zadech

Ahoj, jsem ve 24 tt. Poprvé těhotná. Malá je v bříšku celkem klidná, ale jen do doby než si lehnu na záda. To mi mě začne kopat jak jen může. Kamarádka mi říkala že její malý je to samé. Myslíte že leženi na zádech nějak miminkum vadí? Nebo proč tak vyvádí :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10921
2.6.20 23:39

Neboj to ti bude dělat i až se narodí, jak zastavíš s kocarem, přestanes houpat atd. Když se hýbes tak je to v bříšku uspává a když si lehnes tak mají párty. Taky sem to měla u obou dětí 23h byla jejich oblíbená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 23:43

@JancaS84
To bych právě pochopila, kdyby kopala i při ležení na boku. :lol: ale na to nijak nereaguje. Jen v momentě kdy se otočím na záda v tu ránu začne :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
24554
2.6.20 23:47

Ono to spis na tech zadech víc vnimas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
2.6.20 23:55

To spíš víc vnímáš. Já to prvně cítila jen vleže na zádech. Pak vsedě a pak i vleže na boku. Ale na zádech je to pořád nejintenzivnější. Čekám, kdy to přijde i vestoje, tam je zatím klid. :D Samotnou mě to překvapuje, jsem poprvé těhotná, teprve 22tt a ještě k tomu mám placentu vepředu. Asi fotbalista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
3.6.20 08:20

Když lezis na zádech, tak mas bříško hodně natazene a zároveň se celkem dost splacne, tak je to tak asi trochu slisuje :lol: :mrgreen: ale já třeba na zádech lezim moc rada, na boku dlouho nevydrzim :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat