Reklama

Kopání a bolest jizvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 23:34
Kopání a bolest jizvy

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, za mel někdo stejný problém. Jsem skoro tři roky po císaři a ted jsem ve 20tt a malá začala kopat. Problem je ale v tom, že me to boli. Hlavne v oblasti jizvy. Samozrejme, že se zimním doktorce, ale prve by me zajímalo jestli s tim nebude problém. Už mi dava docela pecky. Neumim si představit, že to bude za pár týdnů horší…

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 04.02.17 06:58

Vůbec mě nenapadá, co by jsi s tím teď jako chtěla dělat. Dítě ti jizvu určitě neprokopne, je tam plodový vak. Každý je jinak citlivý, ale určitě to vydržíš. Budeš muset. Jsi máma, ty zvládnou i nemožné.

Uživatel je onlineJindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 04.02.17 07:51

Jsem v 22.tt a jizva me taky boli uz nekolik tydnu, nekdy vic nekdy min, ale ne pri pohybech maleho, mam ji hodne nizko. Dr.to urcite rekni, mne ji na kazde prohlidce kontroluje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama