Kopání a bolest jizvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 23:34
Kopání a bolest jizvy

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, za mel někdo stejný problém. Jsem skoro tři roky po císaři a ted jsem ve 20tt a malá začala kopat. Problem je ale v tom, že me to boli. Hlavne v oblasti jizvy. Samozrejme, že se zimním doktorce, ale prve by me zajímalo jestli s tim nebude problém. Už mi dava docela pecky. Neumim si představit, že to bude za pár týdnů horší…

Reakce:

Judithkaj
Nováček 04.02.17 06:58

Vůbec mě nenapadá, co by jsi s tím teď jako chtěla dělat. Dítě ti jizvu určitě neprokopne, je tam plodový vak. Každý je jinak citlivý, ale určitě to vydržíš. Budeš muset. Jsi máma, ty zvládnou i nemožné.

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 04.02.17 07:51

Jsem v 22.tt a jizva me taky boli uz nekolik tydnu, nekdy vic nekdy min, ale ne pri pohybech maleho, mam ji hodne nizko. Dr.to urcite rekni, mne ji na kazde prohlidce kontroluje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >