Kopání a bolest jizvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 23:34
Kopání a bolest jizvy

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, za mel někdo stejný problém. Jsem skoro tři roky po císaři a ted jsem ve 20tt a malá začala kopat. Problem je ale v tom, že me to boli. Hlavne v oblasti jizvy. Samozrejme, že se zimním doktorce, ale prve by me zajímalo jestli s tim nebude problém. Už mi dava docela pecky. Neumim si představit, že to bude za pár týdnů horší…

Reakce:
Judithkaj
Nováček 04.02.17 06:58

Vůbec mě nenapadá, co by jsi s tím teď jako chtěla dělat. Dítě ti jizvu určitě neprokopne, je tam plodový vak. Každý je jinak citlivý, ale určitě to vydržíš. Budeš muset. Jsi máma, ty zvládnou i nemožné.

Jindřiš
Extra třída :D 10525 příspěvků 04.02.17 07:51

Jsem v 22.tt a jizva me taky boli uz nekolik tydnu, nekdy vic nekdy min, ale ne pri pohybech maleho, mam ji hodne nizko. Dr.to urcite rekni, mne ji na kazde prohlidce kontroluje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >