Reklama

Kopání na obou stranách najednou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 04.01.18 20:29
Kopaní na obou stranách najednou

Holky, jsem ve 32tt, a cítím hodně silné pohyby-kopance najednou vlevo i vpravo do boku. Malý by měl být hlavičkou dolů, ale nechápu tu polohu, jako když se protahuje oběma nohama najednou nahoru - jakoby roznožka.. Je to možné, měli jste to také? Obě strany jsou stejně silné a opravdu najednou…

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 210 příspěvků 04.01.18 20:36

A nedělá to ručičkami?

Levandulina
Kelišová 5402 příspěvků 10 inzerátů 04.01.18 20:44

A je tam jeden? :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 04.01.18 20:44

To bude zadeček

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 04.01.18 20:55

Jsem podobny tyden tehotenstvi a mam ty same pocity. Rikala jsem to ted doktorce a ta mi rikala, ze je to normalni, ze se miminko protahuje a ja jak mam placentu vzadu, tak to hodne citim.

smajlik345
Kecalka 428 příspěvků 04.01.18 21:02
@Levandulina píše:

taky mě to napadlo při přečtení názvu diskuze :lol:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 04.01.18 21:23

Buť v klidu, já mám pocit že mám v břiše snad trojčata (měl by tam být jen jeden :lol: ) kope mě snad všude, taky si vždycky říkám co to bylo, jak se může otáčet, že nemá už místo :nevim: v noci mě dokonce budí a pak nemůžu spát :D

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5704 příspěvků 9 inzerátů 04.01.18 21:29

Já měla pocit, že tam mám chobotnici :mrgreen:.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 04.01.18 21:31

Já jsem ve 39.tt a taky mám pocit, že malá kope do všech stran. Může to dělat i ručičkami a dokonce je prý cítit i jak otáčí hlavičkou. Pořád si říkám, ať už je venku, ať se můžu vyspat, ale na druhou stranu to bude divný pocit, že se mi tam nic nemele :lol:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 04.01.18 21:40
@Levandulina píše:

Dobry :palec:. Zasmala jsem se :mrgreen:.

Limi123
Závislačka 3306 příspěvků 04.01.18 22:18

Jsem 31 tt a mam to taky :-) Doktorka rikala, ze to dela zadeckem, prislo mi to neuveritelne, tak si to potvrdila jeste ultrazvukem :-)

Veerr
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 04.01.18 22:19

@Makíja1 taky jsem 32.tt a řeším úplně to samý :lol: za prvý to už dost bolí, jak se natahuje a do toho kope, mám úplně boule, manžel se směje a já kolikrát skucim bolesti a to se děje zároveň na obou stranách a vlní se celé břicho :mrgreen: kopance pod žebra taky super :lol: :mavam:

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 06.01.18 08:51

Holky, to jste mě uklidnily :-) teda, že to máte taky. A taky jste mě pobavily, jestli tam je jen jeden :-))))
každou návštěvu gyn mám utz, tak snad by se případnému druhému nedařilo tolikrát perfektně schovávat :-)

Říkala jsem si, jestli tu bude zadeček, prý je to poznat, ale já to teda nepoznám… Spíš jsem si říkala, jestli se neotočil na polohu příčnou, ale snad ne… :-)

Občas to zabolí tak, že se neovládnu a zařvu až se pak stydím :-))) ale je to reflex :mrgreen:

BramboraLD
Kecalka 460 příspěvků 16.01.18 12:27

Holky, vsem novym gratuluju a vsem preju stesticko! Ja dnes byla na te prvni prohlidce a zatim tam byl maly vacek. Tak snad si jen mimco jede podle sveho spis nez podle doktorova rozvrhu a mych vypoctu!! Kontrola za 14 dnu… Ted jen to cekani…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >