Kopání na obou stranách najednou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 04.01.18 20:29
Kopaní na obou stranách najednou

Holky, jsem ve 32tt, a cítím hodně silné pohyby-kopance najednou vlevo i vpravo do boku. Malý by měl být hlavičkou dolů, ale nechápu tu polohu, jako když se protahuje oběma nohama najednou nahoru - jakoby roznožka.. Je to možné, měli jste to také? Obě strany jsou stejně silné a opravdu najednou…

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reakce:
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 04.01.18 20:36

A nedělá to ručičkami?

Levandulina
Kelišová 5996 příspěvků 22 inzerátů 04.01.18 20:44

A je tam jeden? :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5421 příspěvků 04.01.18 20:44

To bude zadeček

vertunka
Závislačka 4809 příspěvků 04.01.18 20:55

Jsem podobny tyden tehotenstvi a mam ty same pocity. Rikala jsem to ted doktorce a ta mi rikala, ze je to normalni, ze se miminko protahuje a ja jak mam placentu vzadu, tak to hodne citim.

Uživatel je onlinesmajlik345
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 04.01.18 21:02
@Levandulina píše:

taky mě to napadlo při přečtení názvu diskuze :lol:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 04.01.18 21:23

Buť v klidu, já mám pocit že mám v břiše snad trojčata (měl by tam být jen jeden :lol: ) kope mě snad všude, taky si vždycky říkám co to bylo, jak se může otáčet, že nemá už místo :nevim: v noci mě dokonce budí a pak nemůžu spát :D

Janli
Kelišová 6782 příspěvků 04.01.18 21:29

Já měla pocit, že tam mám chobotnici :mrgreen:.

Manhattan
Závislačka 3698 příspěvků 04.01.18 21:31

Já jsem ve 39.tt a taky mám pocit, že malá kope do všech stran. Může to dělat i ručičkami a dokonce je prý cítit i jak otáčí hlavičkou. Pořád si říkám, ať už je venku, ať se můžu vyspat, ale na druhou stranu to bude divný pocit, že se mi tam nic nemele :lol:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 04.01.18 21:40
@Levandulina píše:

Dobry :palec:. Zasmala jsem se :mrgreen:.

Limi123
Závislačka 3840 příspěvků 04.01.18 22:18

Jsem 31 tt a mam to taky :-) Doktorka rikala, ze to dela zadeckem, prislo mi to neuveritelne, tak si to potvrdila jeste ultrazvukem :-)

Veerr
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 04.01.18 22:19

@Makíja1 taky jsem 32.tt a řeším úplně to samý :lol: za prvý to už dost bolí, jak se natahuje a do toho kope, mám úplně boule, manžel se směje a já kolikrát skucim bolesti a to se děje zároveň na obou stranách a vlní se celé břicho :mrgreen: kopance pod žebra taky super :lol: :mavam:

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 06.01.18 08:51

Holky, to jste mě uklidnily :-) teda, že to máte taky. A taky jste mě pobavily, jestli tam je jen jeden :-))))
každou návštěvu gyn mám utz, tak snad by se případnému druhému nedařilo tolikrát perfektně schovávat :-)

Říkala jsem si, jestli tu bude zadeček, prý je to poznat, ale já to teda nepoznám… Spíš jsem si říkala, jestli se neotočil na polohu příčnou, ale snad ne… :-)

Občas to zabolí tak, že se neovládnu a zařvu až se pak stydím :-))) ale je to reflex :mrgreen:

BramboraLD
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 16.01.18 12:27

Holky, vsem novym gratuluju a vsem preju stesticko! Ja dnes byla na te prvni prohlidce a zatim tam byl maly vacek. Tak snad si jen mimco jede podle sveho spis nez podle doktorova rozvrhu a mych vypoctu!! Kontrola za 14 dnu… Ted jen to cekani…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté Pardubice: Svoboda málem zabil, Lubina úplně! A v čem jede Čáslava?

Hokejové Pardubice jsou snad doopravdy prokleté. Nejenže zažívají naprosto... číst dále >

Druhý útočník podezřelý z vraždy pumpařky: Ulítával na bitkách a ojetinách

Policisté už zadrželi i druhého muže, který měl přepadnout čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >