Kopání na obou stranách najednou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 04.01.18 20:29
Kopaní na obou stranách najednou

Holky, jsem ve 32tt, a cítím hodně silné pohyby-kopance najednou vlevo i vpravo do boku. Malý by měl být hlavičkou dolů, ale nechápu tu polohu, jako když se protahuje oběma nohama najednou nahoru - jakoby roznožka.. Je to možné, měli jste to také? Obě strany jsou stejně silné a opravdu najednou…

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 167 příspěvků 04.01.18 20:36

A nedělá to ručičkami?

Levandulina
Kelišová 5023 příspěvků 8 inzerátů 04.01.18 20:44

A je tam jeden? :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 04.01.18 20:44

To bude zadeček

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 04.01.18 20:55

Jsem podobny tyden tehotenstvi a mam ty same pocity. Rikala jsem to ted doktorce a ta mi rikala, ze je to normalni, ze se miminko protahuje a ja jak mam placentu vzadu, tak to hodne citim.

smajlik345
Kecalka 312 příspěvků 04.01.18 21:02
@Levandulina píše:

taky mě to napadlo při přečtení názvu diskuze :lol:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.01.18 21:23

Buť v klidu, já mám pocit že mám v břiše snad trojčata (měl by tam být jen jeden :lol: ) kope mě snad všude, taky si vždycky říkám co to bylo, jak se může otáčet, že nemá už místo :nevim: v noci mě dokonce budí a pak nemůžu spát :D

Janli
Kelišová 5003 příspěvků 04.01.18 21:29

Já měla pocit, že tam mám chobotnici :mrgreen:.

Manhattan
Závislačka 3653 příspěvků 04.01.18 21:31

Já jsem ve 39.tt a taky mám pocit, že malá kope do všech stran. Může to dělat i ručičkami a dokonce je prý cítit i jak otáčí hlavičkou. Pořád si říkám, ať už je venku, ať se můžu vyspat, ale na druhou stranu to bude divný pocit, že se mi tam nic nemele :lol:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 04.01.18 21:40
@Levandulina píše:

Dobry :palec:. Zasmala jsem se :mrgreen:.

Limi123
Závislačka 2628 příspěvků 04.01.18 22:18

Jsem 31 tt a mam to taky :-) Doktorka rikala, ze to dela zadeckem, prislo mi to neuveritelne, tak si to potvrdila jeste ultrazvukem :-)

Veerr
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 04.01.18 22:19

@Makíja1 taky jsem 32.tt a řeším úplně to samý :lol: za prvý to už dost bolí, jak se natahuje a do toho kope, mám úplně boule, manžel se směje a já kolikrát skucim bolesti a to se děje zároveň na obou stranách a vlní se celé břicho :mrgreen: kopance pod žebra taky super :lol: :mavam:

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 06.01.18 08:51

Holky, to jste mě uklidnily :-) teda, že to máte taky. A taky jste mě pobavily, jestli tam je jen jeden :-))))
každou návštěvu gyn mám utz, tak snad by se případnému druhému nedařilo tolikrát perfektně schovávat :-)

Říkala jsem si, jestli tu bude zadeček, prý je to poznat, ale já to teda nepoznám… Spíš jsem si říkala, jestli se neotočil na polohu příčnou, ale snad ne… :-)

Občas to zabolí tak, že se neovládnu a zařvu až se pak stydím :-))) ale je to reflex :mrgreen:

BramboraLD
Kecalka 253 příspěvků 16.01.18 12:27

Holky, vsem novym gratuluju a vsem preju stesticko! Ja dnes byla na te prvni prohlidce a zatim tam byl maly vacek. Tak snad si jen mimco jede podle sveho spis nez podle doktorova rozvrhu a mych vypoctu!! Kontrola za 14 dnu… Ted jen to cekani…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama