Kopání pětiměsíčního kojence ze spaní a následný pláč.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 12.02.17 20:26
Kopani petimesicniho kojence ze spani a nasledny plac.

Ahoj holky…mam na Vas prosbu. Mozna je to prkotina, ale trapi nas to uz dost tydnu.Uz nekolik tydnu nam mala doslova prokopava noci.Vzdy nadzvedne nozky nad hlavu a bum do matrace.Coz samosebou budi nas, ale i ji samotnou…Neni to par kopancu je to i 4h vkuse…budi se placem, ma kruhy pod ocima. Zacalo to po druhe davce Hexy, ale samosebou to muze byt nahoda…zkouseli jsme vse…zavinuti, nezavinuti, lehci obleceni…jsme fakt celkem hotovi…nevyspani vic, nez v sestinedeli.

Příspěvek upraven 12.02.17 v 20:32

Reakce:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 12.02.17 20:29

@Danielitha videla bych to na rychlou navstevu neurologa. Idealne to natocit

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 12.02.17 20:32
@tartaletka píše:
@Danielitha videla bych to na rychlou navstevu neurologa. Idealne to natocit

Myslis, ze by to mohlo byt neco vazneho?

Dana V
Kecalka 465 příspěvků 5 inzerátů 12.02.17 20:37

Nas malý to dělal taky, ale nebudilo ho to a neplakal. Dala jsem mu pod nohy deku, aby kopal do měkkého a nedělalo to takový ramus :D časem ho to přešlo ;) Ale když ho to chytlo, tak taky třeba 2 hodiny kopal.

Příspěvek upraven 12.02.17 v 20:41

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 12.02.17 20:39

Syn dělal to samé ale né celé hodiny

Nikollett93
Kecalka 203 příspěvků 12.02.17 20:40

Jestli ji neboli bříško třeba a nechce si tím ulevit :nevim:

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 12.02.17 21:11
@Nikollett93 píše:
Jestli ji neboli bříško třeba a nechce si tím ulevit :nevim:

Jako to uz nas taky napadlo..zacalo se v te dobe s prikrmy…

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 12.02.17 21:16
@Dana V píše:
Nas malý to dělal taky, ale nebudilo ho to a neplakal. Dala jsem mu pod nohy deku, aby kopal do měkkého a nedělalo to takový ramus :D časem ho to přešlo ;) Ale když ho to chytlo, tak taky třeba 2 hodiny kopal.Příspěvek upraven 12.02.17 v 20:41

Budi se hlavne k ranu, kdyz uz asi spanek, neni tolik hluboky…

Dana V
Kecalka 465 příspěvků 5 inzerátů 12.02.17 21:17

@Danielitha a je fakt, že to asi taky bylo v době, kdy jsme začali přikrmovat. Možná to bylo to bříško.

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 12.02.17 21:18
@ka2ka píše:
Syn dělal to samé ale né celé hodiny

Zalezi no…minuly tyden byl den, kdy kopala minimalne, ze nas to skoro nebudilo (me ano, me, ale budi vsechno). Mala taky spala a tento tyde zase znovu…

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 12.02.17 21:25
@Dana V píše:
@Danielitha a je fakt, že to asi taky bylo v době, kdy jsme začali přikrmovat. Možná to bylo to bříško.

Ted otazka co s tim? delam neco spatne? davam prikrmu moc? nebo si na to musi holt jen jeji brisko zvyknout? je fakt, ze byla a nekdy jeste i je dost kolikova :-(

Dana V
Kecalka 465 příspěvků 5 inzerátů 12.02.17 21:29

@Danielitha Myslim, že si bříško musí zvyknout, u nás to tak bylo. Naštěstí koliky neznám. Já jsem první měsíc příkrmů dávala s jídlem kapičky Baby calm a pak jsem ještě přidala Apo laktík a myslim, že se pak trávení srovnalo. Ale hlavně malá se stále víc bude hýbat, tak se jí taky bude lépe trávit. Ale jinak jako nechci radit, každý to může mít jinak :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >