Kopírování bazarových fotek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petronila79
Nováček 4 příspěvky 83 inzerátů 04.08.18 23:04
Kopírování bazarovych fotek

Zdravim, zjistila jsem, že nějaká ehm slečna pod nickem: efis (Bruntal ) použila k jejimu inzerátu me fotografie tak poprosim o stahnuti inzerátu nebo mých fotografií aby se nikdo nenachytal na super vypadajici kočárek a přitom asik buď žádný nemá nebo nějakou ošklivou šunku, kterou nemůže nafotit. Děkuji za vyřízení a kontaktovani mě ohledně postupu :potlesk:

Reakce:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 04.08.18 23:41

Já teda vidím dva stejné kočárky, ale dvoje rozdílné fotky :nevim: Navíc paní inzerovala dříve.
 @efis

petronila79
Nováček 4 příspěvky 83 inzerátů 05.08.18 01:58

Já jsem svůj kočárek dávno prodala a paní /slečna prostě okopčila fotky a použila pro svůj inzerát _moc dobře poznám jak prostředí z domu tak můj styl focení takže asik tak. Ať si použije svoje vlastní pokud nějaký kočárek má. No to je super tak ještě se to obrátí i snad proti mě :think: :potlesk: to si tady asi moc nepomůžu :lol: :lol: :lol: :lol:

prekvapenana2
Kecalka 252 příspěvků 05.08.18 07:13

A vy už ste ten svůj inzerát smazala? Já teda vidím taky různý kočárek a Teda i jiné fotky :nevim:

Ancek
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 05.08.18 08:28

@prekvapenana2 Píše, že ten svůj už prodala, takže inzerát je už zřejmě smazaný. Její slova podporuje vodoznak na fotkách z Bazose. Kdyby efis používala své fotky, tak nevidím rozumný důvod mít tam ten vodoznak.

neila
Extra třída :D 10472 příspěvků 05.08.18 08:51

@petronila79 kdysi se mi stalo něco podobného na jiném fóru. Paní byla ještě tak drzá, že tvrdila, že kočárek vypadá po dvou letech úplně stejně jako když jsem jí ho prodávala já :zed: Okamžitě jsem jí naprášila adminům a jí vyzvala ať to smaže. Někteří prostě nemají ani elementární slušnost, když pominu fakt, že jim nedojde, že využívání cizích fotek je neoprávněné…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 05.08.18 10:52

@prekvapenana2 Zakladatelka má / měla na prodej i totožný růžový kočár, včera byl ještě aktivní, dnes už ho asi smazala. Ono i u toho stále aktivního běžového kočáru je vidět, že je focený stejným stylem a pravděpodobně i na stejném místě, jako ten údajně zkopírovaný. Je to podezřelé no :nevim:

petronila79
Nováček 4 příspěvky 83 inzerátů 05.08.18 12:15

Ano, smazala jsem jej jelikož by to mohlo být zavádějící už kvůli slečně @Aillet. Tak tedy znova ještě pro @prekvapenana2 a jak už i další slečny ji psaly tak kočárek je prodany, inzerát dávno smazany akorat byli použity moje fotky z jiného servru. Chci zabránit, aby někdo naletěl na podvodný inzerát, to je celé. Příště asik nic raději nebudu psát a řešit když se za tím hledá něco jiného než je celá podstata. Jinak všem ostatním děkuji za komenty, vysvětlení těm druhým které to nepobraly a za příspěvky. Jakým způsobem to můžu řešit s admin? Kde se to dá nahlásit, nejsem v této aplikaci vůbec zbehla kromě inzerovani :roll: :nevim:

Káťa19
Kelišová 7325 příspěvků 20 inzerátů 05.08.18 12:16

@admin prosim o provereni :kytka:

Káťa19
Kelišová 7325 příspěvků 20 inzerátů 05.08.18 12:17

@petronila79 SZ primo „admin“ je asi nejrychlejsi, uz jsem je tu oznacila

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11123 příspěvků 05.08.18 13:12

Dobrý den, @petronila79
smazala jsem inzerát, který vystavila @efis - prosím tímto o vysvětlení a náhradu fotografie. Pak je možné inzerát znovu obnovit.

https://www.emimino.cz/…n-3-1680641/

@Káťa19 :kytka:

Monika

petronila79
Nováček 4 příspěvky 83 inzerátů 05.08.18 16:24

@Káťa19 děkuji moc za pomoc,za zaslání zprávy na admin :mavam:
@admin děkuji za prověření a za zaslanou zprávu-pro mě příjemnou ohledně smazání inzerátu,děkuji :potlesk:
@Ancek + @neila + @Michelle M děkuji za komenty,připomínky a osvětu těm,co nepochopily podstatu :pankac:
a všichni ostatní, děkuji i tak za vaše postřehy a komentáře :dance:

Petronila

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 05.08.18 21:12

@petronila79 děkuji za vysvětlení, nemyslela jsem to zle, proto jsem paní efis označila, aby se k tomu vyjádřila :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >