Kopřivka po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SimonaMiki
Povídálka 16 příspěvků 26.04.19 06:18
Koprivka po porodu

Prosim maminky ktere se po porodu obevila koprivka? Uz ji mam 4 mesice a nevim jak se ji zbavit. Beru. Ewofex. A mazu se pudrem. Nic nepomaha. Jsem uz zoufala. :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 7325 příspěvků 26.04.19 06:29

Může jít i o projevy alergie, která se zpustila zvýšenou zátěží v těhotenství.

SimonaMiki
Povídálka 16 příspěvků 26.04.19 06:52

@Sany80s a kdy to skonci? Ted jsem osypana jak blazen nemuzu se ani sama sebe dotknout.

Uživatel je onlinecverunka
Závislačka 2978 příspěvků 26.04.19 09:08

Ahoj.Ja. 7 měsíců po druhém porodu. Trvalo to s prestavkama půl roku.Bylo to peklo, nervy v kýblu. Nekdy jsem se vzbudila celá nateklá, obličej k nepoznání… :( Milion vyšetření, na alergie jen lískové ořechy a pyly. Prasky ani dieta nepomohla.Pak mi zjistili protilátky na štítnou žlázu- prý to může mít souvislost. Zmizelo to až jsem se trochu uklidnila a v podstatě se s tím smířila :roll: Drž se :hug:

SimonaMiki
Povídálka 16 příspěvků 26.04.19 12:09

@cverunka da se to tedy vylecit?,uz se ti to neobjevilo? Snazim se z toho nezblaznit. Dnes rano natekle rty. Ted to pomalu splaskava. Bojim se kazdeho rana jak budu zase vypadat. Mam pit koprivovy caj nebo jine bylinky?

Závislačka 2978 příspěvků 26.04.19 12:21

@SimonaMiki Teď se mi to v únoru po půl roce bez příznaků objevilo zas, ale jen flíček na ruce. Byla jsem na tom stejně jako ty, ty rána jsou šílená. Já brala Zyrtec, mazala kortikoidovou mastí a v úplně šílených dnech mi i něco píchali. Ale kojila jsem, tak byl s léčbou každý dost zdrženlivý. Nakonec jsem kvůli tomu i kojení ukončila.
Já si zpětně myslím, že je to hodně psychické. Bylo toho tenkrát na mě moc - mladší dcera se budila v noci co 10 minut, přes den nešlo spát kvůli péči o starší dceru, do toho jsem onemocněla a manžel v té době nebyl zrovna oporou… Pak jsem jednoho dne bouchla, všechno jsem na něho ze srdce vykřičela a kopřivka za pár dní zmizela. 8o Tak se zkus zamyslet, zda v sobě něco nedusíš.

Závislačka 2978 příspěvků 26.04.19 12:23

Vyléčit se to asi cíleně nedá, pač těch spouštěčů může být tolik, že není možné odhalit příčinu. Odešlo to prostě samo a modlím se, ať se to nevrátí. Dodnes každé ráno koukám na předloktí, zda tam něco nemám - tam to začalo.

SimonaMiki
Povídálka 16 příspěvků 26.04.19 14:30

@cverunka dekuji moc za odpoved.Tak kdo neni v dnesni dobe ve stresu? Mam pul rocniho syna ten mi taky dava zabrat. Ale snazim se byt v klidu. Ja si rikam samo to prislo samo to odejde.. Snad…Nevis jestli aspon ty bylinky pomuzou? Pry mam pit koprivovy caj. Ten piju ale zadny vysledek. Bojim se cokoliv snist. Ikdyz mam velky hlad. Cely den piju treba vodu jenom cistou a rano mam natekle rty. No je to fakt na palici.. zlaty porod..

Závislačka 2978 příspěvků 26.04.19 14:33

Bylinky jsem raději nepila taky.Ale ve výsledku to bylo jedná. Dieta žádná nezabrala. Jeste existuje nějaký detoxikační gel při alergiích, ale už nevím, jak se jmenuje.

SimonaMiki
Povídálka 16 příspěvků 26.04.19 14:36

@cverunka takze proste mam cekat az to odezni samo? mam to porad mazat tim pudrem?

Závislačka 2978 příspěvků 26.04.19 15:03

A dělali ti nějaké vyšetření? Bereš léky? Já bych jen tak nečekala, pomohla bych tomu. Urcite uzivat antihistaminika. Delali ti test na streptokoka? Co to je za pudr? Na ten bych se asi vybodla.

SimonaMiki
Povídálka 16 příspěvků 26.04.19 15:42

@cverunka takze proste mam cekat az to odezni samo? mam to porad mazat tim pudrem? @cverunka ano vse bylo v poradku na zadnou alergii neprisli.beru ewofex a mazat pudrem na nestovice.

Závislačka 2978 příspěvků 27.04.19 08:30

No vlastně nic než čekání asi není :( Zkus si říct o silnější prášky. Pudr asi moc nepomůže. Já měla krém Locoid crelo-kortikoidy, ale pomáhaly. Nicméně neléčí, jen ty příznaky zmírní, rano je člověk zas jako bačkora :roll: Chladila jsem to.

SimonaMiki
Povídálka 16 příspěvků 27.04.19 09:23

@cverunka ja dnes rano ani jeden pupinek A to jsem si vcera vecer dala 3 dc. Bileho vina a dnes vubec nic. Nechapu to. Chladim to taky hlavne ruce ty me palej vzdy nejvic. Ten zyrtec je sylny?

Závislačka 2978 příspěvků 27.04.19 10:40

Ja měla Zyrtec a pak jestě silnější Xados. Vídíš, tak třeba víno bude ten pravý lék… :lol: Uklidní nervy, vypne trochu hlavu. Kéž by se to nevrátilo. Držéím pěsti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama