Kopulační pohyby u 10m

Anonymní
3.2.20 10:10

Kopulační pohyby u 10m

Ahoj maminky, malá 10m mi začala dělat takové jako vyloženě kopulační pohyby.. Kdyby semtam, člověk to neřeší, ale dělá to pokaždé když je v náručí - prituli se, propne zada, skrci nozky a „trtká“ a funi a silene se u toho poti nebo se valime na posteli a to si lehne na brisko treba na velký polštář a zase to dělá. Dneska to začala dělat normálně na koberci 8o
Nemáte s tím některá zkušenost? Trochu mě to už děsí u takového prcka 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.2.20 10:12

:lol: :lol: můj 11 měsíční syn to dělá taky a že by tím myslel kopulaci mě opravdu nenapadlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 10:17

@Karkulka63 a jak bys to nazvala? :oops: Mě to přijde divné, dělá to u každého v náručí a fakt je úplně zbrocena potem.. :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
3.2.20 10:20

Jakože se houpe na kolínkách? To je normální fáze před lezením, bože. Můj syn to dělá taky, ale opravdu se nesnaží souložit, prostě péruje v kolenou, zkouší lézt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 10:24
@Anonymní píše:
@Karkulka63 a jak bys to nazvala? :oops: Mě to přijde divné, dělá to u každého v náručí a fakt je úplně zbrocena potem.. :see_no_evil:

Mně to spíš připadá, že dělá blbosti, baví ho to. Se sexem to opravdu nic společného nemá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3273
3.2.20 10:26

Neco podobenho ted dela nase skoro pulrocni dcera. Ale ja to teda povazuju za normalni fazi, peruje na kolenach, je to faze, ktera je u deti před lezenim. Dělá to taky i v náručí, v kocare, na peřině…prostě kdykoliv je na břiše. Ale i kdyby to byla mastrurbace, což je u deti taky normální, tak v tomto věku ji těžko vysvetlis, že se to dělá. jen v soukromí… leze už dcera? Pokud ne, tak bych řekla, že to je to pérování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 10:30

@Čičorečka božínku.. :-) Jednak dcera leze už pár měsíců a druhak - opravdu nejsem pako a opravdu se jen nehoupe na kolínkách.. Jak jsem psala - kdyby to bylo něco běžného, nebo občasného, tak tomu nevěnuju pozornost - je to batole, ty dělají různý blbinky, ale ptala jsem se na zkušenost, ne na to, jestli to má něco společného se sexem… @Karkulka63
Výraz kopulačních pobyhů a „trtkání“ jsem použila pro to, abych vám to co nejvíc přiblížila a popsala (jestli by Tě napadlo něco lepšího, nechám si ráda poradit, ať nejsem za magora :lol: ).

• Nahlásit
  • Citovat
3.2.20 10:32

Nevím jak to nazvat, doteď jsem se nad tím nepozastavila. Fakt to bude normální, nelam si s tím hlavu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 10:36

@Karkulka63 :palec: dík za uklidnění ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 10:38

Škoda, že sem nejde vložit video, bych vám to ukázala. Na kolínkách nepéruje, kolínka má skrčené a pohybuje jen pánví :)

• Nahlásit
  • Citovat
1495
3.2.20 10:43

Znám to na všech čtyřech, kdy dítě péruje zadkem - my tomu říkali, že startuje, kamarád to označil jako „souložení“ :-). V náručí nám to teda děti nedělali, ale jestli je to podobné, jako na všech 4 na zemi, tak prostě startuje a nebo blbne :-). Asi se jí ten pohyb líbí a je to něco nového, co ji zrovna zaujalo, a tak to procvičuje :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3273
3.2.20 10:43

Hele, i kdyby fakt masturbovala, tak co s tím chceš dělat? Běžně se to řeší tak, že dítěti vysvětlíš, že to má dělat v soukromí. Ale to těžko vysvětlíš 10mesicnimu dítěti. Nabidni ji vždy nějakou jinou zábavu, ono ji to časem přejde. A kdyby ne, tak vysvetluj a časem pochopi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5513
3.2.20 10:49

Dcera delala neco podobneho - ne v naruci a na zemi, ale v autosedacce, kocarku,…kdyz mela neco mezi nozkama, chytla to a pritahla a nozkama krouzila a funela, potila se…resila jsem to se znamou zdravotni sestrou u detskeho dr, pry je to caste, deti to delaji, neresit…nekdo to del takto, jiny si tam strka veci, panenku, otira se o neco i nahate deti. Oni nevedi, co to je, je jim to prijemne. Ale nevysvetlis jim to. Dcera mela obdobi asi 3 mesicu, ted uz to nedela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 10:49

@PenelopaW Taky bych to tak viděla, díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 10:50

@chaela Jasný, díky :kytka:

• Nahlásit