Korejská maska pilaten

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 11.01.17 22:54
Korejská maska pilaten

Dobrý den, doslechla jsem se o černé masce na pleť, která by měla vyčistit pleť a zbavit ji černých teček. Já sama mám zanesene póry a chtěla bych se zeptat, jestli s touto maskou máte nějaké zkušenosti. Pomohla vám nebo je to jenom lákadlo na peníze?
Předem děkuji za odpovědi :)

Reakce:

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 11.01.17 23:16

Tak lákadlo na peníze… na zahraničních serverech (ali, ebay…) ji seženeš za pár korun…
nicméně mám ji doma a nic moc, něco vytáhne, ale zázraky fakt nečekej

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 11.01.17 23:22

@geilens děkuju… Jo já vím, na Ali a ebay to stojí okolo šedesáti korun, taková ta tubicka, ale i tak jsem se chtěla pro jistotu zeptat. Ale co jsem se koukala tak na nějakým v eshopu v ČR byla i třeba za 160 Kč…

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 11.01.17 23:32

Neco vytahne, ale zadnej zazrak. Jediny co tak mi po ni jdou dobre mackat cerny tecky na nose.

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 11.01.17 23:36

@Angreštýnka Já kupovala ty malý balíčky cca 5 kč/kus… nenapadlo mě kupovat to z čech.. stejně je to to stejný akorát s obr přirážkou

Angreštýnka
Povídálka 43 příspěvků 11.01.17 23:52

@geilens souhlasím :palec: beztak je většina zboží dovezena z Číny

Ou
Kelišová 5170 příspěvků 12.01.17 08:48

@Angreštýnka tmavé póry nejsou špína, ale jde o zoxidované částečky mazu a kožních šupinek. nemá smysl je odstrańovat mechanicky, natož ničit pleť vyďoubáváním, kdy do drobných, mechanických poranění zanášíte ještě možné nečistoty a infekci, protože si zcela zaručeně ruce před nípáním nedesinfikujete…

Daleko efektivnější jsou případné enzymatické peelingy s ovocnými kyselinami.

Nebo si udělejte masku z kosmetického jílu, podrceného aspirinu (kyselina acetylsalicilové je často součástí oněch enzymatických peelingů, navíc pomáhá mírnit podráždění pletí), medu, kefíru a nějakého oleje, klidně olivového.

Madam87
Povídálka 28 příspěvků 17.01.17 11:01

Já ji taky kupovala na alim. A výsledky asi dobrý, ale přijde mi, že si s tou maskou strhnu i půlku ksichtu :).

jajaon
Nováček 1 příspěvek 07.08.18 21:53

Já jsem kupovala na https://maska-pilaten.com/ . Sice je dražší než na aliexpressu, ale opravdu funguje. Doporučuji. Přikládám fotku :srdce: :* :kytka:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >