Korektor a krém na kruhy pod očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ssasanka
Kecalka 156 příspěvků 31.03.18 23:28
Korektor a krém na kruhy pod očima

Ahoj, ráda bych dostlaa doporučení na krém a korektor pod kruhy pod očima. Hlavně korektor. Krém nyní mám od clinique a jsem celkem spokojená. Mám kruhy pod očima - tmavé (ne modré), a trošku pytlíky, pak mám dojem unavených očí. Jsem pro přírodní kosmetiku. ale v tomto případě je mi to fuk. Hledám korektor, co nezalízá do vrásek, není na pleti vidět, rozjasní a zakryje, alespoň o 50procent. Máte tipy…?Jsem ochotná investovat. Díky.

Reakce:

ejhle
Závislačka 2822 příspěvků 31.03.18 23:57

Hackuju se :mavam:

sharwl
Nováček 5 příspěvků 01.04.18 00:31

Já používám prostě dermacol make-up cover a z toho, co jsem na svoje zapadlé, modré kruhy i „jebáky“ použila, nejlepší. máznu ho na postižená místa, a roztírám společně s trochou make-upu od Mary Kay, aby nebyl sám Dermacol tak tuhý a sjednotila se mi barva obličeje. Hodně dlouho u téhle kombinace zůstanu!

yse
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 01.04.18 00:38

Koupila jsem si Rimmel a akorat mi zvyraznil vrasky kolem oci :pocitac:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2646 příspěvků 01.04.18 01:12

Ono se v dekorativce obecne blbe radi, co vyhovuje jednomu nemusi druhemu, ale za me urcite tento:
 https://www.notino.cz/…y-typy-pleti

je univerzalni, sice drahej jako prase, ale zatim asi nejlepsi, co jsem kdy mela. Nezaleza kam nema, kryje vic nez slusne, rozzari.

A pak jeste tenhle ocni korektor neni vubec spatnej, za relativne malo penez, hodne muziky. Te drazsi variante rozhodne slusne slape na paty.
 https://www.notino.cz/…ty-korektor/

PaniBovaryovaaa
Kecalka 246 příspěvků 01.04.18 09:09

Ja používám výhradně přírodní kosmetiku, takže dopoeucuju korektor od Kripa venezia nebo 100% Pure, kruhy mám modrofialové a kryjí oba skvěle, od kripy mám oranžový (neutralizuje fialovocernou barvu) a na to dávám ještě klasicky v barvě makeuou.

Mončičáki
Kecalka 123 příspěvků 24 inzerátů 01.04.18 09:22

@Ssasanka doporucuji yves saint laurent, je sice drazssi ale vydrzi dlouho

jessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 01.04.18 11:53

Já si nemůžu stěžovat na Catrice tekutý korektor. Kryje, nezaleza do vrásek, cena bezkonkurenční :)

PaniBovaryovaaa
Kecalka 246 příspěvků 01.04.18 12:50
@Mončičáki píše:
@Ssasanka doporucuji yves saint laurent, je sice drazssi ale vydrzi dlouho

Doufam, ze ne Touch eclet, jelikož vůbec nekryje a je to hlavně rozjasnovac

Erikasch
Nováček 8 příspěvků 12.10.18 16:15

poradím ti úplně senzační krém, třeba si ho taky oblíbíš! objevila jsem ho nedávno :) https://www.notino.cz/…okoli-a-rty/ a je i za dobrou cenu, no a korektor mám mary kay tenhle, dobře kryje a nezajíždí do vrásek https://www.marykay.cz/…ector-300291

nikiza09
Nováček 1 příspěvek 14.10.18 17:31
Krém na kruhy pod očima

Já nedám dopustit na tento krém *** edit admin - odstraněn odkaz

VeruDol
Povídálka 34 příspěvků 2 inzeráty 16.10.18 21:43

Za mě nejlepší maybelline age rewind klasicky z drogerky. Je lehoučký, dá se vrstvit a na pleti nejde vidět.

Jak už ale ostatní psaly, je to strašně individuální :) :nevim:

káťa
Extra třída :D 13058 příspěvků 28.10.18 15:34
@VeruDol píše:
Za mě nejlepší maybelline age rewind klasicky z drogerky. Je lehoučký, dá se vrstvit a na pleti nejde vidět.Jak už ale ostatní psaly, je to strašně individuální :) :nevim:

Pokud bys ho chtěla za zlomek ceny, klidně ti ho prodam. Nebo někomu jinemu. Je úplně nový, jen jednou vyzkoušený, vůbec nesedne. Odstín Ivory.

VeruDol
Povídálka 34 příspěvků 2 inzeráty 28.10.18 20:58

@káťa děkuji, ale momentálně ani nepotřebuji, navíc s poštovným by mě vyšel asi ještě dráž než obvykle kupuji, ale děkuji :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >