Koření a jídlo obecně před kolonoskopii

Anonymní
1.9.21 13:48

Koření a jídlo obecně před kolonoskopii

Ahoj dámy, chci se zeptat jak to je s korenim před kolonoskopii můžu si třeba trochu opepřit brambory s mrkví a i osolit a obecně co jste jedli? Už pár věcí mám nakoupených co je v seznamu ale i tak se trochu ztrácím :) :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
1.9.21 14:04

Co si vzpomínám, tak den před jsem nejedla nic (jen pila světlé tekutiny) a 2 dny před jen vývar myslím.. Koření jsem neřešila. A co se týče té tekutiny 5ak jsem vypila jen jednu a bohatě mi stačila!! Ale asi záleží jak komu.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.21 14:08

@Krista 1 Děkuji :lol:,bude to to na pos**** :D

• Citovat
  • Nahlásit
579
1.9.21 14:11

V klidu :D měla jsem z toho strach ale cosik mi pichli a já byla úplně otupělá..radsi bych šla znova na kol než na endiskopii? (vyšetření vrchem) :lol: to zas bylo k zbli.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
1.9.21 20:51

Týden před bezezbytkove potraviny (pepř sůl muže byt),den predem jen čistý vývar (normálně jsem uvarila polévku a precedila nebo ze sáčku a precedit)..na vyčištění super moviprep(doplácí se za nej, ale s jablecnym dzusem se to dá v klidu vypít)..při vyšetření nechat píchnout kombinaci fentanyl+midazolam a pokazdy se na to tesim :-)…rozhodne lepší než endo krkem, ale ženy to prý snáší lip🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
1.9.21 22:46

V klidu, ja byla pred 3 tydny zaroven na endoskopii a koloskopii.Dne pred zakrokem jsem se desila, ale byla to tezka pohoda.Na snidanu presnidavka, mnam, na obed dva talire precezeneho vyvaru.Od 17hod jsem zacala s mnamkovym vyprazdnovacim roztokem-fakt jsem lepsi sumak jeste nemela. Michal se do 1.5dcl vody.Pak se behem 6 hodin muselo cokoliv pit. Takze jsem si dala litr jablecneho dzusu, vymlaskla jsem ho do hodiny.Pak jsem si dala calippo.Pak jsem si dala zase vyvar.Pak zase calippo, potom druhej sumak kolem 22ho, zase 1.5dcl. A zas pit aspon litr a pul stav, jakychkoliv, i pivo se muze. Takovou hruzu jsem z toho mela, i deti jsem nechala u babicky a nakonec to byl uplne pohodovej vecer. Vysetreni rano v 8 v 70km vzdalenem spitale u primare.Wc jsem do te doby vyhledala 18×, ale netrpela jsem. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat