Korfu/Zakynthos- hotel s dětským aquaparkem

1248
14.1.20 13:42

Korfu/Zakynthos- hotel s dětským aquaparkem

Všem přeji hezký den a chci se zeptat, zda nemá někdo tip na pěkný hotel na Korfu nebo Zakynthosu, jehož součástí je i takový ten dětský aquapark. Případně se nebráním ani tipům na hotely i na jiných řeckých ostrovech. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4785
14.1.20 17:41

@Alushka.S taky jsem loni chtěla, ale dle cestovek mi bylo řečeno, že evropské hotely většinou moc aquaparky nemívají, že spíše v Turecku, Egyptě apod. tak jsme se uskrovnili na hezkou pláž a bazén. Aquaparky v Egyptě, až mladší ještě trošku povyroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
14.1.20 19:09

@HankaHK díky za reakci. :kytka: my byli vloni na Rhodosu a akvapark u hotelu super. Malá, tehdy necelé 4 si to neskutečně užívala. Vždy jsme byli dopoledne v akvaparku, odpoledne u moře, nebo naopak a tak nám to vyhovovalo. Teď by se nám líbilo něco podobného. Egypt ani Turecko nechceme. Ještě jsem našla něco v Bulharsku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
14.1.20 19:49

@HankaHK A muzu se zeptat, kde jste byli na Rhodosu? A byla tam piscita plaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4785
14.1.20 20:07

@Westie777 to si pleteš my byli na Zakynthosu, asi myslíš zakladatelku @Alushka.S která byla na Rodosu, ale taky by mě tam zajímalo jaký je hotel na rodosu má aquapark a bylo tam i teplé a pozvolné moře a jídlo v hotelu dobré a AI?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
14.1.20 20:36

@Westie777 @HankaHK byli jsme hotel Ellia, strašně jsem se bála, co to bude, recenze byly spíš negativní. Nakonec to bylo moc fajn, určitě to ale není hotel pro náročné. K moři příjemná procházka, moře teplé, oblázky, ale všichni jsme chodili v pohodě bez bot. Dcera je akční, celý den jen u moře by se nudila, takže kombinace s akvaparkem byla ideální. Ještě jsme koukali na hotel Olive Garden, ten měl taky ten dětský akvaparčik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
14.1.20 20:44

@HankaHK jinak pláž tam byla veřejná, moře teploučke, byli jsme druhá polovina srpna. Vstup do moře zrovna extra pozvolný nebyl,, ale ani žádný sešup. Jídlo, no, to bylo slabší, ale vždy jsme se najedli. My nejsme moc nároční, šlo nám hlavně i moře a aby se měla holka kde vyřadit. Klidně bych jela znova, jen hledám něco, co by mělo kratší dobu letu a hlavně kratší transfer z letiště na hotel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.20 20:55

Koukám na recenze Ellia hotelu a je to tedy slušné peklo. My jsme byli loni na Rhodosu v Delfinia resortu, což je průměrná řecká čtyřhvězda s velice slušnou stravou. Kolymbia beach je kamenitá pláž, nemá pozvolný vstup do moře, ale je čistá a s čistým mořem. Pokud by vám nevadilo jezdit autem na vedlejší Tsampiku, tak ta je písčitá a s pozvolným vstupem do vody. Delfinia sice nemá přímo aquapark, ale pár skluzavek mají. My letos jedeme na Severní Kypr do lepšího hotelu, který má i vlastní aquapark. Jedná se o Limak Cyprus Deluxe hotel.

• Citovat
  • Nahlásit
1248
14.1.20 21:01
@Anonymní píše:
Koukám na recenze Ellia hotelu a je to tedy slušné peklo. My jsme byli loni na Rhodosu v Delfinia resortu, což je průměrná řecká čtyřhvězda s velice slušnou stravou. Kolymbia beach je kamenitá pláž, nemá pozvolný vstup do moře, ale je čistá a s čistým mořem. Pokud by vám nevadilo jezdit autem na vedlejší Tsampiku, tak ta je písčitá a s pozvolným vstupem do vody. Delfinia sice nemá přímo aquapark, ale pár skluzavek mají. My letos jedeme na Severní Kypr do lepšího hotelu, který má i vlastní aquapark. Jedná se o Limak Cyprus Deluxe hotel.

Ano, recenze jsou špatné, měla jsem z toho celkem strach, ale nakonec jsme byli moc spokojení. Krom koupelny, která teda opravdu už byla opotřebovanějsí, byl bungalov pěkný, čistý. Ale jak píšu, my nejsme nároční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9695
18.1.20 20:08

@Alushka.S na Zakynthosu např. Alykanas Village, je tam několik bazénů a pak jeden s dětskými atrakcemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3679
18.1.20 20:15

@Alushka.S Na Zakynthu je hotel Admiral Tsilivi. Vedle je aquapark. Když jsi ubytovaná přímo v tomto hotelu, dostaneš tři vstupy pro rodinu zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
19.1.20 12:15

@Veve79 @Adrasteia moc díky, holky, určitě kouknu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu