Korona a majetky

Anonymní
6.11.20 20:28

korona a majetky

Ahoj. zajímalo by mě, jestli někoho postihla korona tak moc, že bude muset prodat nějaký majetek - byt, dům atd. nebo zatím je to jen o tom se uskromnit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3937
6.11.20 20:35

Až tolik ne. My přišli na jaře že spořící hi účtu a 15tis. Teď zatím o 5 tis.

Jsem ráda, že máme z čeho brát a nezadluzovat se, ale na druhou stranu za těch 20tis. Mohla být pěkná dovca.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25127
6.11.20 20:50

Mě naopak manžel říká, jak hrozně ušetříme :mrgreen: nevím jak to děláme, asi že nikam nejezdíme a já tolik nenakupuju :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
6.11.20 20:52
@pikola píše:
Mě naopak manžel říká, jak hrozně ušetříme :mrgreen: nevím jak to děláme, asi že nikam nejezdíme a já tolik nenakupuju :lol:

:palec: taky tak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 20:56

:D tak to je jedine dobre.. ja teda v prvni vlne hresila na akce nakupu pres internet, ale je pravda ze ted uz se krotim :D

• Citovat
  • Nahlásit
2284
6.11.20 20:56

Ne a barák bych nikdy neprodala. Korona má pro mě naopak tu výhodu, že jsem na HO za 100%, takže ušetřím na benzínu. Zas na druhou stranu toho děti víc projí, takže to ve finále bude 1:1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22843
6.11.20 20:57

@pikola Tam kde lide maji praci se diky nizsi spotrebe setri. Ale treba znama je na rodicaku, muz zamestnany v gastru, hypoteka… v techto rodinach to to je proste pruser. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19612
6.11.20 20:59

U nas zadna zmena :D pracujeme normalne (spis naopak sem na tom ted financne lip diky corona priplatkum :D ) neutracim ani normalne nejak extra, jidlo kupujeme porad stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:00
@pikola píše:
Mě naopak manžel říká, jak hrozně ušetříme :mrgreen: nevím jak to děláme, asi že nikam nejezdíme a já tolik nenakupuju :lol:

My jsme taky dost ušetřili :)
Asi to bude tím, že nakupuje chlap :D
:potlesk: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1140
6.11.20 21:04

Spíš naopak. Víc syslím. A budeme refinancovat hypo a snižovat splátku, k něčemu nám ta korona bude dobrá :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5835
6.11.20 21:04

Tak my jednoznacne vyrazne setrime, benzin do prace a potom hezkych par tisic mesice za restaurace, kavarny apod.
A taky zadne dovolene v zahranici :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2774
6.11.20 21:10

Já toho nevlastním zvlášť moc, ale co mám, to šlo za poslední rok dost výrazně nahoru, takže kdybych se musela něčeho zbavovat, dělám to se ziskem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
6.11.20 21:20

Jojo, tento rok žádná kultura, nákupy hadřiků, reštyky, dovci ;), tak se nám to přesune na Konto lepsi casy( snad no covid doba v budoucnu :think: ) a tam to rozhazime :lol: 8). Jediný za co utrácím víc je jidlo, doma se člověk děsně rozezere 8o a za větsí spotřebu desinfekcnich prostředku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:27

My jsme dostali s manželem Corona prémii, děláme ve zdravotnictví. A ještě prémii k dětským přídavkům(žijeme v Německu). Co se financí týká, tak se nás Corona dotkla pozitivně. Nikam nejezdíme, zařídili jsme si obývák :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:43

Jsem s petimesicnim miminkem na rodicaku, druhe dite skolkove. Manzel je kuchar. Vic asi netreba dodavat. Na to by nestacila cela plejada sprostych slov :pocitac:

Nic jsme prodavat nemuseli, zatim. Nastesti mame jeste nejake penize nasetrene, ale jestli chteji zavirat hospody kazdy tri mesice, tak brzo asi chcipnem. Manzel chodi po narazovych brigadach, treba na stavby apod, ale to nas moc nevytrhne. Radši bych si z nasetrenych penez koupila treba dovcu, nez platila bezny slozenky :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama