Koronavir a vycestovaní do kraje

Anonymní
3.4.20 18:43

Koronavir a vycestovaní do kraje

Nevíte zda je možné vycestovat do vedlejšího kraje? Jedná se o to zda můžu za rodinou když je nouzový stav. Jestli to nebude kontrolovat policie. Děkuji za odpověď :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2646
3.4.20 18:43

Nebude to nikdo kontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5769
3.4.20 18:45
@Petula306 píše:
Nebude to nikdo kontrolovat.

Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2646
3.4.20 18:48

@Zumpa s tím názorem u mě neuspěješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
3.4.20 18:50

Nebude to nikdo kontrolovat, ale nevím, co je tak těžkého na tom vydržet nějaký čas sedět doma na zadku? JE STAV NOUZE!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5769
3.4.20 18:53
@Petula306 píše:
@Zumpa s tím názorem u mě neuspěješ ;)

Nepotřebuji u někoho uspět. Jen mě fascinuje ta neuvěřitelná deb*lita a bezohlednost lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4515
3.4.20 18:55
@juni29 píše:
Nebude to nikdo kontrolovat, ale nevím, co je tak těžkého na tom vydržet nějaký čas sedět doma na zadku? JE STAV NOUZE!!!

proč by jako nemohla navštívit rodinu pokud s tím obě strany souhlasí?

zbožňuju když někdo vykřikuje…že se nesmí ven protože když někdo nasedne do auta a odjede za město kde nikdo není tak to roznáší a ohrožuje ostatní :roll: a nejlepší na tom je že to většinou křičí ti co denně běhají do obchodu :lol:

jednou týdně vozím nákup babičce která bydlí skoro 20 km ode mě…hrozný zastřelit mě za tu bezohlednost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10681
3.4.20 18:59

Nejela jsem sice do jineho kraje, ale asi 30km od domova, aby si mamka mohla nakoupit, bohuzel jim diky stavu nouze zrusili vsechny autobusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 19:06

Také jsme odjeli pryč a to přes půl republiky. 3 týdny jsme byli zavřený doma bez jediné procházky a už mi z toho hrabalo. Navíc děti už mi skákali po hlavě. Teď jsme u rodičů na vesnici. Mají obrovskou zahradu, která s nikým nesousedí, takže jsme tu na kraji světa a naprosto si to užíváme :mrgreen: Pořád lepší, než povolené procházky do přírody, kde v dnešní době potkáš víc lidí než v centru. :nevim: Nikdo tě kontrolovat nebude, klidně jeďte :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3528
3.4.20 19:12

Tak za rodinou je povoleno vycestovat. Sama pojedu za matkou I s ditetem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
3.4.20 19:14
@Anonymní píše:
Nevíte zda je možné vycestovat do vedlejšího kraje? Jedná se o to zda můžu za rodinou když je nouzový stav. Jestli to nebude kontrolovat policie. Děkuji za odpověď :andel:

Můžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
3.4.20 19:16
@Anonymní píše:
Nevíte zda je možné vycestovat do vedlejšího kraje? Jedná se o to zda můžu za rodinou když je nouzový stav. Jestli to nebude kontrolovat policie. Děkuji za odpověď :andel:

Proč By to měli kontrolovat? Jsem 200 km od svého bydliště, jezdím jen k dr a jednou týdně si domů zalít Kytky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3091
3.4.20 19:17

Je zvláštní, kolik lidí nerozumí termínu zákaz volného pohybu osob a přitom se to tolikrát vysvětlovalo v médiích.
Pokud je cesta k rodině nezbytná, pak ano. Nikdo to nekontroluje a je to jen na odpovědnosti každého z nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
3.4.20 19:19
@juni29 píše:

No a? Kvůli tomu mi nespadne barák, co mám 200 km od současného bydliště.. Pro decka je lepší být na zahradě, než zavření v kleci v paneláku.. To, že jedu vlastním autem, vybehnu v rousce 8 pater, zaleju si kytky, vyzvednu poštu a pak zase jeud zpět, někoho ohrožuje? Nemyslím si :think: takže jako co.. Jsem mimo své bydliště, prejizdim asi 10 okresu.. No a? Jsem v autě sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
3.4.20 19:20
@Berry77 píše:
Najednou se všichni nutně potřebují navštěvovat :roll:

My chodíme k babi každý pátek i bez Korony :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek