Koronavirus - děláte preventivní opatření?

418
5.2.20 20:26

Koronavirus - děláte preventivní opatření?

Ahoj, děláte nějaké opatření před koronavirem? Jestli anotak jaké? Já nad tím přemýšlela a myslím že je velmi snadné aby se dostal do ČR a přenesl se mezilidi… Je to jen otázka času cvse závisí jen a jen na vakcíne
Tak sem nakoupila za 10000kc celý mrazák americké lednice a máme plnou spajsku. Když by nic nebylo postupně to pojime tak nebo tak…
Mám jídla že nemusím vycházet rok z domu, fakt bych nechtěla se prát o nutrilon v obchodě ???? Udělali stě to někdo taky? Štěstí přeje připraveným ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1984
5.2.20 20:28

Ne, štěstí přeje těm co nehysterci nad nafouklou mediální bublinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9816
5.2.20 20:29

@Ga Briela Pripoj se sem https://www.emimino.cz/…rach-379367/ Budes si s nimi rozumet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 20:30

Já bych nakoupila ještě zlato, protože při světové pandemii a nálsedné anarachii peníze rychle ztratí na ceně. Případně střelnou zbraň, bude se hodit k obraně americké lednice a špajsky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
5.2.20 20:30

Ne. Dostat se to sem muze, ale zatim si nemyslim, ze je nutne panikarit, kupovat rousky a plnit lednice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
5.2.20 20:32

@cecetka já se ale ptala na zásoby a prevenci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1644

Nákup za 10000 Kč? A to tak bláznité i v chřipkové sezóně? Na kterou mimochodem v ČR umírají lidé každoročně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606

Nebojím se. Boj se chřipky a hantaviru, ale nehysterci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
5.2.20 20:33

@Kosopemi jo ale až nám v televizi řeknou tak teď, teď je čas panikarit tak budou prázdné obchody..nechci čekat na povel a pak dostávat jídlo na pridel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
5.2.20 20:33

To Jako fakt? Já si v práci akorát často dezinfikuju ruce, protože 90% zákazníku jsou Asiati z toho dost Číňanů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
5.2.20 20:34

My bysme z té zimy, co máme v lednici, moc dlouho nepřežili, ale já mám zásoby pod kůží :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
@Ga Briela píše:
Ahoj, děláte nějaké opatření před koronavirem? Jestli anotak jaké? Já nad tím přemýšlela a myslím že je velmi snadné aby se dostal do ČR a přenesl se mezilidi… Je to jen otázka času cvse závisí jen a jen na vakcíne
Tak sem nakoupila za 10000kc celý mrazák americké lednice a máme plnou spajsku. Když by nic nebylo postupně to pojime tak nebo tak…
Mám jídla že nemusím vycházet rok z domu, fakt bych nechtěla se prát o nutrilon v obchodě ???? Udělali stě to někdo taky? Štěstí přeje připraveným ne?

A vnimate treba to, ze z tech desitek tisic nakazenych umiraji jen velmi stari a vetsinou uz nemocni lide? Uplne stejne jak u nas pri chripkove epidemii. Dokonce nase chripka zabije vic lidi nez ten vas slavnej koronavirus. A nejlepsi opatreni co muzete udelat je, ze prestanete sledovat zpravy na Nove :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7663
@Ga Briela píše:
Mám jídla že nemusím vycházet rok z domu, fakt bych nechtěla se prát o nutrilon v obchodě ???? Udělali stě to někdo taky? Štěstí přeje připraveným ne?

Udělej to největší preventivní opatření a nech se hospitalizovat na psychiatrii.
A co nejdřív. Už včera bylo pozdě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418

@jájinka007 zajímavá myslenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
5.2.20 20:35

A co teprve chřipková epidemie, nestovice ve školce, spalnicky,… mimochodem zrovna na tu chřipku u nás lidi umírají každoročně. Nepanikař, zásoby si užijte, z domu klidně vycházet můžeš. Ono to není tak horký, jak to na Nově prezentují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama