Koronavirus - jak dlouho myslíte, že budou mít zavřené školy?

Anonymní
20.3.20 23:10

Koronavirus - jak dlouho myslíte, že budou mít zavřené školy

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak dlouho tak odhadujete, že děti nepůjdou do školy a nehrozí jim, že budou mít zkrácené prázdniny?
Dík, za odpo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1209
20.3.20 23:15

Můj tip je květen :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
20.3.20 23:15

Upřímně myslím že maximálně tak v červnu, jestli vubec, když vidím ty lidi kteří nic nerespektují…ale moc tomu nevěřím, ale zase podle mého prázdniny nezkrati…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
20.3.20 23:18

Buď začnou v květnu a nebo až od září, tj. buď na tom budeme lépe než ostatní státy a zbavíme se toho dřív a nebo ne a škola se otevře až v září.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18874
20.3.20 23:19

Odhaduju na červen, možná tak konec, nejspíš přezkouší a uzavřou rok :think: v dubnu určitě ne a květen nevím asi spíš ne nebudou riskovat že to chytnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
607
20.3.20 23:21

Ráda bych, aby to skončilo na začátku května (jsem asi přílišný optimista) a jsem si jistá, že na prázdniny si učitelé sáhnout nenechají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2850
20.3.20 23:26

@Petronka na prázdniny si nenechám sáhnou ani já. Neb dovolená v práci se plánovala v lednu a já mám letos první 3 týdny červenec. A hlavně teď nejsou žádné prázdniny, ale makame fesf.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
770
20.3.20 23:26

Vidím to bledě, těžko říct, jestli vůbec dokončí školní rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17649
20.3.20 23:32

Tipuji, že půjdou od pondělí 4.5. nebo někdy od poloviny května.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28849
20.3.20 23:33
@Petronka píše:
Ráda bych, aby to skončilo na začátku května (jsem asi přílišný optimista) a jsem si jistá, že na prázdniny si učitelé sáhnout nenechají.

No on se nikdo ucitelu ptat nebude.

Ja tipuji do konce dubna. Jsem optimista. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.20 23:45

Já myslím, že dřív jak od června/července ne a že se bude učit přes prázdniny. Pokud se na to nenajde lék (očkování je běh na dlouhou trať) tak možná od září, kdyby bylo hodně zle, tak klidně i dýl. Spíš si myslím, že to úplně nezmizí, že řešení je v tom aby na to byli léky a neumíralo „tolik“ lidí - uvozovky proto, že jsem ráda, že to není ještě horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44399
20.3.20 23:45
@Petronka píše:

Mám takový pocit, že se jich nikdo ptát nebude :mrgreen:

Ale co jsem někde četla, tak nějaké info k další organizaci školy by měl ministr školství zveřejnit začátkem příštího týdne. Ale nevím přímo, které oblasti se to týká :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13318
20.3.20 23:50

Když bude dobre tak druhá půlka června.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13909
20.3.20 23:59

V DVTV dnes ministr zdravotnictví řekl přelom května června

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
21.3.20 00:01

Myslím si tak květen. Ale prázdniny bych jim nekrátila, protože za 1.se děti doma učí a za 2.teď se to nedá brát jako prázdniny, jsou zavřený doma, ani ven na hřistě nemůžou. A lidi už mají naplánované dovolné a po tomhle všem si rádi všichni odpočineme dle avých představ - někdo u moře, někdo v horách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama