Koronavirus - kdy vam bylo lip?

Anonymní
29.11.20 21:37

koronavirus - kdy vam bylo lip?

Ahoj holky, prosim vy, co jste prodelali koronavirus, kdy vam bylo lip? Prvni priznaky jsem mela minulou sobotu a to knedlik v krku a pak se to dal jen nabalovalo. Nemam nijak tezky prubeh, ale i tak se citim dost mizerne. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.11.20 21:42

Po 10 dnech, ale mela jsem jenom silenou migrenu a ztatu chuti.

• Citovat
  • Nahlásit
2708
29.11.20 21:44

U mě to trvalo tak tři týdny, než jsem se zase cítila normálně. Držím palce, ať je brzy líp!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
29.11.20 21:46

Zrovna mi konci izolace… Mela jsem zvysenou teplotu, hrozny bolesti hlavy, kloubu, paleni v nose, trochu kasel… I ted se hodne zadychavam a boli me ruce a nohy, rozhozene zazivani… Trva to, nez se to srovna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 23:47

14 dní, u manžela tři týdny než zmizely ty typicky chřipkové projevy - teplota, bolest hlavy a kloubů. Jemný kašel/zadýchávání, ztráta čichu a únava se táhly snad pět týdnů. :zed: Ale oba jsme neměli nějaké větší problémy, plus přičítám to i tomu, že jsme byli v normálním režimu - práce z domu, malé děti, dům. Pokud by člověk jen ležel a pil čaj, asi to vypadá zase jinak. :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
5581
30.11.20 00:38

Já jenom jednodenní bolest hlavy a pak další den jsem asi na 3 dny ztratila chuť a čich. Měla jsem štěstí na téměř bezpříznakový průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 08:42

Po měsíci. Postupně se to zlepšovalo, ale prakticky jsem byla 3 týdny úplně nepoužitelná, shodila 4 kila. A to jsem neměla horečku naštěstí, jinak snad všechny příznaky. Po těch třech týdnech jsem začala odkašlávat a teprve pak zmizel ten strašný tlak v hrudníku. Přiznám se, že už jsem byla zoufalá, tak mizerně jsem se ještě necítila. Snad ti bude brzy líp :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat