Koronavirus máte strach?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11261
22.6.21 01:18
@sirikit píše:
To není ta linka „jsem veselá a hravá“, co na ni obvykle voláváš, zlato. ;)
Ale vyzradit Ti, že 1221 je zadarmo, by bylo kontraproduktivní, takže - rozhodně dražší, než si můžeš dovolit. :* Ani to nezkoušej. :twisted: 8)

Naopak, mám 2 SIM s kreditem cca 2× 500 Kč, který mi brzo propadne, tak zítra budu celý den vyvolávat a ptát se: „Haloooo, Sirikit? Máš se? Pohrajem si?“! :jazyk:

Jinak moc to hrotíš, raď lidem můj systém - jdu z domu, respík na pusu, abych ho nemusel nést v ruce, které mám většinou plné, v autě a kanclu si jej sundám, pokud ovšem na to nezapomenu až dokud nezačnu mí problémy s dechem, mimo auto a kancelář zase nasadit, jelikož je to praktičtější, než si jím blokovat ruce a nemusím tak sledovat, co se kde musí a nemusí.

Do práce chodím v podvečer a večer (před chvilkou jsem dorazil domů), takže žádné kontroly mi nehrozí a dopoledne vyspávám. Jenom kdyby do 12 pořád někdo neotravoval na telefonu… :zed: :pocitac:

Edit: A hele, není to až tak 100% jednoznačné: https://www.idnes.cz/…peratori_LHR 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15902
22.6.21 04:32
@AvajBr píše:
Ach jo. Ale v karanténě nejsou, ne? Moje noční můra takhle začátkem prázdnin :roll: :zed: Jasně, že to mezi nima je. Navíc se pořád píše, že mutace jsou testy hůř odhalitelne, takže… :roll: A ješte jsem četla, že Ind má jiný příznaky, bolesti v krku, rýma a plete se s alergii. Což je taky paráda :mrgreen:

Nestras. Vcera jsem vytahovala pro mladeho antihistaminikum, protoze to byl „koncert“, co predvadel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25146
22.6.21 06:01
@Lama Lama píše:
V tom nařízení nic o sezení není, ne? Musí být na svým místě… SR.at na ně, mi neříkejte, že to někdo ještě v práci nosí.

Ja. A je to super, jsem se citila vykoupana ve vlastnim potu hned rano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21854
22.6.21 06:06

U nás od nějaké třetí ranní solidní bouřka a ještě teď hustě prší 8o pěkně se ochladilo, vzduch se vyčistil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25146
22.6.21 06:27
@neumisa píše:
U nás od nějaké třetí ranní solidní bouřka a ještě teď hustě prší 8o pěkně se ochladilo, vzduch se vyčistil.

Taktez. Premyslim, jakym zpusobem se dopravim do prace aspon trochu sucha. Resp. co nejmene mokra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21854
22.6.21 06:33
@mroe píše:
Taktez. Premyslim, jakym zpusobem se dopravim do prace aspon trochu sucha. Resp. co nejmene mokra?

já zjistila, že jsem všechny použitelné deštníky odtahala do práce :zed: tak půjdu se žďorbem po babičce, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15902
22.6.21 06:38
@neumisa píše:

Slezsko nic. Rano 18 stupnu, trosinku fouka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
22.6.21 06:41

Vysočina - ráno bouřka a déšť. Teď už je po všem. 18 stupňů, krásný svěží vzduch. Větrám celý byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24267
22.6.21 07:06

U nás začalo poprchat v 6.30, teď leje docela dost - Zlínský kraj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30554
22.6.21 07:11
@cecetka píše:
Slezsko nic. Rano 18 stupnu, trosinku fouka.

Sice pod mrakem, ale dusno. U nas teda nefouká, vsechna okna dokoran a vzduch se nehne, leje ze mě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24267
22.6.21 07:13
@Baba píše:
@stock
Vosklivacek Fidorka na dobrou noc. Krasny sny :andel:

vypadá to hrozně bezbranně, ještě že dcera nechodí na emimino, tu by to chtěla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29984
22.6.21 07:29
@Oli.Lyon píše:
Tak to ja neztracim nic. Jako jo, narizena karantena muze bejt logistickej vopruz, ale o to snad nejde. Dokud se bude honit kazdej jeden pozitivní, tak holt se vždycky nejakej najde. Čemu vadí pozitivní dítě, krom zmarene dovolene? Bud nam jde o nepotrebu nemocnic, neumirani, nezahlcovani zdravotnictví a zvyknuti si na zivot s novym virem, nebo chceme honit pozitivní, preventivně se chránit pred jednim virem sveta, vyplnovat formuláře, nechat se smirovat hygienou a resit co by kdyby… Ja nevim, no. Podle mě je po vsem… a jen nerada bych se pletla. ;)

přesně. Jak říkal Kuba, je úplně iluzorní honit se za nulou pozitivních u respiračního viru. I u nás na Jihu, který je momentálně morovou jámou republiky, byly o víkendu snad 2 PCR pozitivity.

@sirikit ty budeš vědět. Na zač. prázdnin jedeme ve dvou do Rakouska (oranžová). Já jsem plně očkovaná už od května, ty formuláře, testy a ponávratové tanečky se týkají i mě? (s mužem počítáme, ten jde 5.7. na druhou dávku, takže nebude 14 dní po). Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
22.6.21 07:38

Vy jste tady všechny strašně hodné a zkušené, tak se zeptám, myslíte, že je možné, abych měla tři týdny po první dávce očkování teprve reakci - kašel, rýma? nebo je to prostě běžná viróza spíš? Testy antigenní i PCR mám opakovaně negativní, ale je mi děsně, kašlem nemůžu ani v noci spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15902
22.6.21 07:43

@Kacabababa Nejsem zkusena, ale myslim, ze ockovanim to nebude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15902
22.6.21 07:43

@elanaa Ockovani vypnuji jen prijezdovy formular.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat