Koronavirus možné nakažení?

Anonymní
12.3.20 09:24

Koronavirus možné nakažení?

Prosím o radu. 7.3. Jsem byla s dcerou v Německu. Byla jsem tam kvůli práci a pak jsme se stavili v primarku. Dneska mi dcera začíná pokašlávat. Nemohli jsme se nakazit? Teploty nemá(neměřila jsem), normálně si hraje jen občas pokašle.. nejspíš plašim, ale mám opravdu strach. Mě nic není, jen mě od rána bolí hlava. Kašel ani teplotu nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

604
12.3.20 09:26
@Anonymní píše:
Prosím o radu. 7.3. Jsem byla s dcerou v Německu. Byla jsem tam kvůli práci a pak jsme se stavili v primarku. Dneska mi dcera začíná pokašlávat. Nemohli jsme se nakazit? Teploty nemá(neměřila jsem), normálně si hraje jen občas pokašle.. nejspíš plašim, ale mám opravdu strach. Mě nic není, jen mě od rána bolí hlava. Kašel ani teplotu nemám.

Mohla a nemusela se nakazit. Jak to my máme vědět, proč nezavoláš k doktorovi pro jistotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5830
12.3.20 09:26

Zavolej na hyg. stanici, či dětské doktorce. Zbytečně bych dceru netahala do větších prostor. Ale věřím, že je to prostě jen nachlazení. ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2385
12.3.20 09:30

Sedte doma a cekej jak to bude vypadat. Zavolej na hygienu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12190
12.3.20 09:30

Jedině tam zavolat a poptat se. Dcera má teď také kašel, ale i trochu rýmu a dokud nebude mít teplotu, neplaším. (Je z té školky, kde se to prokazálo u rodiče, ale úplně na jiném patře), mě také bolí v krku a hlava, tak věřím, že máme virozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5251
12.3.20 09:32

Nakazeni je mozne, ale to ti tady nikdo nerekne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5333
12.3.20 09:33

Touhle dobou takové příznaky může mít 100 a 1 různých onemocnění nebo i alergie (u nás třeba začínají kvést kočičky) takže bych neplašila. Kromě toho jiná než symptomatická léčba u většiny virových onemocnění není, takže nejlepší co můžete udělat je dát dceři teplý čaj a netahat jí mezi lidi aby ke kašli nechytila ještě něco dalšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14960
12.3.20 09:36

Nas mladsi syn ma od noci teplotu, nadruhou stranu si rikam, kde by k tomu prisel protoze sme nikde nebyli vyhybame se i davum, obchodum atd. Ja bych počkala jak se to bude vyvyjet, kdyztak volala na hygienu a nelezla mezi lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1105
12.3.20 09:36

Ja bych nikam nechodila a cekala jak se to bude vyvijet dal. Dokud nema nejakou horecku tak bych nikam nevolala. A kdyz by jo tak zavolat na hygienu no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23617
12.3.20 09:37

Mohla jsi se nakazit kdekoliv kde jste byli ve styku s lidmi. Že občas zakašle bych nedělala zatím nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 09:43

Teď je to celkem jedno, kde kdo byl, díky těm úžasným navrátilcům, co buď karanténu nedodržují a nejlépe ti co se vrátili aby je minula, to už může být však všude. :zed:
Chovejte se jako kdyby ano a sledujte stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1729
12.3.20 09:43

Vzhledem k tomu že odmítají dělat vyšetření má coronavir i pacientům nakazeneho moudra z Prahy i když mají teplotu 37.5 viz dnešní článek na seznamu tak zatím by vám stejně asi žádné opatření apod nenaridili :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5561
12.3.20 09:48
@Anonymní píše:
Prosím o radu. 7.3. Jsem byla s dcerou v Německu. Byla jsem tam kvůli práci a pak jsme se stavili v primarku. Dneska mi dcera začíná pokašlávat. Nemohli jsme se nakazit? Teploty nemá(neměřila jsem), normálně si hraje jen občas pokašle.. nejspíš plašim, ale mám opravdu strach. Mě nic není, jen mě od rána bolí hlava. Kašel ani teplotu nemám.

Tak tou dobou už to tam bylo…teď se na tohle ptáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12828
12.3.20 10:01

@alena1995 zavolej na hygienu, to fakt na emiminu nevyřešíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
12.3.20 10:06

Zjisti kolik případů je v daném městě a podle toho to zvaž. Ale i kdyby to měla, tak s tím stejně nic moc neuděláš, a jestli je starší 6 let, tak tam ten rizikový průběh moc nebývá… Myslím, že v ČR vám nikdo test neudělá. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama